Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Spánek
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Prášky na spaní Valemin

Prášky na spaní Valemin | Lepší spánek a usínání | 100% přírodní složení | Bez receptu | 30tbl..
 
Prášky na spaní a nespavost
 
 • 100% přírodní složení
 • vysoce kvalitní, bezpečný a nenávykový, čistě přírodní prostředek na spaní
 • výborný pro zmírnění obtíží souvisejících s usínáním, buzením během noci, nespavostí a nekvalitním spánkem

Běžná cena: 480 Kč
Vaše cena:
399 Kč
Pouze 13 Kč/den
30tbl.. schedule Na 30 dní užívání

Vyprodáno
Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
52 recenzí
Akce -5%
402 Kč 382 Kč
Biotin 10000mcg 60tbl.
Biotin tablety 10 000mcg | Extra účinek | Vlasy, pokožka, nehty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
44 recenzí
Akce -20%
690 Kč 552 Kč
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé hubnutí | Proti stárnutí | Fantastický zdroj antioxidantů
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
7 recenzí
763 Kč
Vitamíny Foligain proti šedivění vlasů 60tbl.
Vitamíny Foligain | Proti šedivění vlasů | Zlepšení kvality vlasů
O produktu

Valemin je vysoce kvalitní, bezpečný a nenávykový, čistě přírodní lék na spaní. Obsahuje složky, jejichž cílem je zmírnit občasné příznaky obtíží souvisejících s usínáním, buzením během noci, nespavostí a nekvalitním spánkem. Nespavost může mít vliv na vaši náladu, koncentraci a celkový zdravotní stav. Tyto prášky na spaní jsou bezpečnou, jemnou, nenávykovou pomůckou na spaní, která může přispět k mnohem klidnějšímu nočnímu spánku.

Valemin - léky na spaní pomáhají při:

 • nespavosti,
 • problematickém usínání,
 • častém nočním buzení,
 • nekvalitním spánku.

Prášky na spaní Valemin jsou skutečně vše, co potřebujete pro každonoční vynikající spánek. Jsou výbornou volbou pro lidi, kteří hledají prostředek na spaní poprvé, ale i pro lidi, kteří už mnoho možností vyzkoušeli, ale stále nenašli takový, který by u nich účinkoval. Dopřejte si ten kvalitní, klidný a osvěžující spánek, po kterém toužíte. A to bez větších problémů a střídání pokusů při hledání správného prostředku na spaní. Prášky na spaní Valemin byly speciálně vyvinuty po výzkumech a testech různých jiných prostředků na spaní, které jsou na trhu dostupné. Nenechte se oklamat prostředky na spaní, kde je na štítku uvedeného půl tuctu různých přísad.

Jak víte, dosáhnout každý den to správné množství spánku s tím, že se probudíte svěží a během celého dne dokážete být koncentrovaný a v pohotovosti, je velmi důležitá věc. Kvalitní spánek může změnit váš celkový pohled na život. Pilulky Valemin jsou čistě přírodní bez uměle vyprodukovaných léčiv, jsou bezpečné a nenávykové. Můžete si být proto jistý, že jste zvolili správně.

Lék na spaní Valemin obsahuje pouze přírodní a bezpečné přísady a složky.

5-HTP (5-hydroxytryptofan)

Jde o přirozeně se vyskytující látku získávanou ze semen Griffonia simplicifolia, léčivé rostliny ze západní Afriky. U lidí je 5-HTP bezprostředním prekurzorem neurotransmiteru serotoninu (5-HT). To znamená, že 5-HTP se mění v mozku přímo na serotonin. Serotonin má mnoho velmi významných a důležitých funkcí, včetně své úlohy v rámci spánku, chuti k jídlu, paměti, učení, regulace teploty, nálady, sexuálního chování, kardiovaskulárních funkcí, svalových kontrakcí a regulace endokrinních žláz (žláz s vnitřní sekrecí).

Jaké problémy nastávájí při nedostatku serotoninu?

Tvorba serotoninu s přibývajícím věkem klesá. Navíc může být jeho množství v každém věku ohroženo stresem. Nízké hladiny serotoninu se nejvýrazněji projevují zhoršením nálady, úzkostí a nespavostí. Mohou také vést k různým dalším zdravotním problémům a nemocem, čímž se člověku snižuje celková kvalita života.

Melatonin

Melatonin je přirozeně se vyskytující hormon produkovaný epifýzou v mozku, který hraje klíčovou roli v regulaci cyklu spánku a bdění. Hladina melatoninu, často označovaná jako „spánkový hormon“, obvykle večer stoupá, když padá tma, což tělu signalizuje, že je čas připravit se na spánek. Tento hormonální nárůst pomáhá zahájit a udržovat klidný noční spánek. Doplňky melatoninu se běžně používají k řešení problémů souvisejících se spánkem, zejména v případech jet lag, práce na směny nebo nespavosti. Užíváním doplňků melatoninu mohou jednotlivci napodobovat přirozený vzestup hladiny melatoninu, což pomáhá upravit jejich cirkadiánní rytmus a zlepšit kvalitu spánku.

Valeriána

Valeriana, kozlík lékařský nebo latinsky Valeriana officinalis, je trvalka pocházející ze Severní Ameriky a Evropy. Má růžovo zbarvené květy, které vyrůstají z kořenových hlíz nebo oddenků. Sbírá se po dovršení dvou let, tehdy kořen obsahuje řadu důležitých složek včetně valepotriátů, kyseliny valerenové a jiných těkavých olejů.

Jak kozlík lékařský účinkuje?

Kozlík se dlouho používal jako prostředek na uklidnění nervového systému v reakci na stres a také na vyvolání klidného spánku. Přestože byly v posledních letech objeveny a představeny i jiné prostředky s podobnými přínosy, kozlík je stále nejpopulárnějším bylinným preparátem na trhu a využívá se hojně po celém světě.

Kozlík se používá jako prostředek na spaní už přes 1000 let. Jeho schopnost pomoci při uvolnění centrálního nervového systému, podporovat pocit klidu, snížit hladiny úzkosti a stresu a zlepšit spánek, ocenili po celém světě již miliony lidí. Není známo, že by kozlík ráno po probuzení způsoboval malátnost, ani není návykový. Užíváním výživových doplňků s obsahem kozlíku můžete pomoci tělu a mysli uvolnit se a zrelaxovat.

Heřmánek

Odborníci zjistili, že jedna složka heřmánku působí na mozek podobným způsobem jako benzodiazepiny, což je skupina anxiolytických (úzkost zmírňujících) léků, kam se řadí i Xanax a Valium. Nejen, že tyto uměle vytvořené léky mohou vyvolat nepříjemné vedlejší účinky, jako například bolest hlavy, zmatenost, třes, závratě a noční můry. Mohou také být fyzicky návykové.

Na druhou stranu, heřmánek pomáhá uklidnit napjaté nervy a podpořit klidný spánek. A to bez rizika škodlivých vedlejších účinků nebo fyzického návyku.

Účinky heřmánku:

 • podporuje zdravé spánkové návyky,
 • zmírňuje úzkost.

Heřmánek patří do čeledi hvězdnicovitých a po staletí se využíval na podporu dobré nálady a celkového zdraví a pocitu pohody.

Levandule

Už odpradávna byla symbolem čistoty a nevinnosti. Starověcí Řekové a Římané zaznamenali její využití v léčitelství. Používali ji do lázní, jako parfém a k léčbě mnoha zdravotních problémů. Medicínské znalosti o přínosech této rostliny se prodávaly z generace na generaci a dodnes se učíme o pozitivních vlastnostech a výhodách této rostlinky.

Na jaké účely se používá výtažek z levandule?

Z medicínského hlediska byly vedle jiných vlastností potvrzeny následující atributy levandule:

 • uklidňuje a uvolňuje (má antispasmodické vlastnosti, uvolňuje svalové křeče),
 • působí proti nadýmání (zmírňuje nadýmání a plynatost v trávicím traktu),
 • zmírňuje svalové napětí,
 • urychluje hojení ran,
 • slouží jako prevence vzniku jizev, redukuje jejich výskyt,
 • uvolňuje mozkové vlny, snižuje stres,
 • má antidepresivní účinky,
 • účinkuje jako mírné sedativum, snižuje nervové napětí, pomáhá při nespavosti,
 • má stimulační schopnosti, podporuje imunitní systém,
 • má zklidňující a utišující vlastnosti.

Dávkování

Užijte 1 tabletu 1 hodinu před spaním a zapijte vodou. Dodržujte dávkování..

Upozornění

 • Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užíváním prášků na spaní Valemin se svým lékařem.
 • Pokud užíváte pilulky na spaní Valemin na podporu klidného spánku, doporučují lékaři v případě ranní ospalosti snížit dávkování.
 • Některé složky v pilukách na spaní Valemin mohou způsobit ospalost, proto buďte opatrní v případě řízení motorového vozidla nebo provozování činností, které vyžadují bdělost a opatrnost.
 • Některé složky jako kozlík mohou zesílit účinek alkoholu.
Valemin na spaní 30tbl.
Velikost denní dávky: 1
Počet dávek v balení: 30
Účinné látky1 dávkaRVH%*
Heřmánek extrakt (10:1) 200 mg**
Grifonie 5-HTP exktrakt 400 mg**
Levandule extrakt (4:1) 50 mg**
Valeriána extrakt (10:1) 150mg**
Melatonin 1mg**
*RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého člověka(8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH není stanoveno
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Želatinová kapsle, Kukuřičný škrob, Stearan hořečnatý (rostlinný původ)
4,8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 51 recenzí
5 Výrazný účinek
35x
4 Částečný účinek
2x
3 Slabší účinek
3x
2 Neumím posoudit
11x
1 Žádný účinek
0x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.