menu close
Úvod > Léky na spaní >Prášky na spaní Valemin 1200mg...
 
Prášky na spaní a nespavost
zoom_in
 
Vysoce kvalitní, bezpečný a nenávykový, čistě přírodní lék na spaní.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:480 Kč
Vaše cena: 399 Kč
(Balení na 8 týdnů léčby)

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
60tbl. (Balení na 8 týdnů léčby)
Výrobca: Nutrigen Laboratories
složení Množ.
Heřmánek 200mg
5-HTP extrakt 100mg (8:1) 800mg
Levandule extrakt 12,5 mg (4:1)/td> 50mg
Valeriána extrakt 37,5mg (4:1) 150mg

Valemin je vysoce kvalitní, bezpečný a nenávykový, čistě přírodní lék na spaní. Obsahuje složky, jejichž cílem je zmírnit občasné příznaky obtíží souvisejících s usínáním, buzením během noci, nespavostí a nekvalitním spánkem. Nespavost může mít vliv na vaši náladu, koncentraci a celkový zdravotní stav. Tyto prášky na spaní jsou bezpečnou, jemnou, nenávykovou pomůckou na spaní, která může přispět k mnohem klidnějšímu nočnímu spánku.

Valemin - léky na spaní pomáhají při:

 • nespavosti,
 • problematickém usínání,
 • častém nočním buzení,
 • nekvalitním spánku.

Prášky na spaní Valemin jsou skutečně vše, co potřebujete pro každonoční vynikající spánek. Jsou výbornou volbou pro lidi, kteří hledají prostředek na spaní poprvé, ale i pro lidi, kteří už mnoho možností vyzkoušeli, ale stále nenašli takový, který by u nich účinkoval. Dopřejte si ten kvalitní, klidný a osvěžující spánek, po kterém toužíte. A to bez větších problémů a střídání pokusů při hledání správného prostředku na spaní. Prášky na spaní Valemin byly speciálně vyvinuty po výzkumech a testech různých jiných prostředků na spaní, které jsou na trhu dostupné. Nenechte se oklamat prostředky na spaní, kde je na štítku uvedeného půl tuctu různých přísad.

Jak víte, dosáhnout každý den to správné množství spánku s tím, že se probudíte svěží a během celého dne dokážete být koncentrovaný a v pohotovosti, je velmi důležitá věc. Kvalitní spánek může změnit váš celkový pohled na život. Pilulky Valemin jsou čistě přírodní bez uměle vyprodukovaných léčiv, jsou bezpečné a nenávykové. Můžete si být proto jistý, že jste zvolili správně.

Lék na spaní Valemin obsahuje pouze přírodní a bezpečné přísady a složky.

Složení:

 • 5-HTP
 • výtažek z kozlíku (Valeriána)
 • Heřmánek
 • výtažek z Levandule.

5-HTP (5-hydroxytryptofan)

Jde o přirozeně se vyskytující látku získávanou ze semen Griffonia simplicifolia, léčivé rostliny ze západní Afriky. U lidí je 5-HTP bezprostředním prekurzorem neurotransmiteru serotoninu (5-HT). To znamená, že 5-HTP se mění v mozku přímo na serotonin. Serotonin má mnoho velmi významných a důležitých funkcí, včetně své úlohy v rámci spánku, chuti k jídlu, paměti, učení, regulace teploty, nálady, sexuálního chování, kardiovaskulárních funkcí, svalových kontrakcí a regulace endokrinních žláz (žláz s vnitřní sekrecí).

Jaké problémy nastávájí při nedostatku serotoninu?

Tvorba serotoninu s přibývajícím věkem klesá. Navíc může být jeho množství v každém věku ohroženo stresem. Nízké hladiny serotoninu se nejvýrazněji projevují zhoršením nálady, úzkostí a nespavostí. Mohou také vést k různým dalším zdravotním problémům a nemocem, čímž se člověku snižuje celková kvalita života.

Co je kozlík lékařský?

Valeriana, kozlík lékařský nebo latinsky Valeriana officinalis, je trvalka pocházející ze Severní Ameriky a Evropy. Má růžovo zbarvené květy, které vyrůstají z kořenových hlíz nebo oddenků. Sbírá se po dovršení dvou let, tehdy kořen obsahuje řadu důležitých složek včetně valepotriátů, kyseliny valerenové a jiných těkavých olejů.

Jak kozlík lékařský účinkuje?

Kozlík se dlouho používal jako prostředek na uklidnění nervového systému v reakci na stres a také na vyvolání klidného spánku. Přestože byly v posledních letech objeveny a představeny i jiné prostředky s podobnými přínosy, kozlík je stále nejpopulárnějším bylinným preparátem na trhu a využívá se hojně po celém světě.

Kozlík se používá jako prostředek na spaní už přes 1000 let. Jeho schopnost pomoci při uvolnění centrálního nervového systému, podporovat pocit klidu, snížit hladiny úzkosti a stresu a zlepšit spánek, ocenili po celém světě již miliony lidí. Není známo, že by kozlík ráno po probuzení způsoboval malátnost, ani není návykový. Užíváním výživových doplňků s obsahem kozlíku můžete pomoci tělu a mysli uvolnit se a zrelaxovat.

Heřmánek

Odborníci zjistili, že jedna složka heřmánku působí na mozek podobným způsobem jako benzodiazepiny, což je skupina anxiolytických (úzkost zmírňujících) léků, kam se řadí i Xanax a Valium. Nejen, že tyto uměle vytvořené léky mohou vyvolat nepříjemné vedlejší účinky, jako například bolest hlavy, zmatenost, třes, závratě a noční můry. Mohou také být fyzicky návykové.

Na druhou stranu, heřmánek pomáhá uklidnit napjaté nervy a podpořit klidný spánek. A to bez rizika škodlivých vedlejších účinků nebo fyzického návyku.

Účinky heřmánku:

 • podporuje zdravé spánkové návyky,
 • zmírňuje úzkost.

Heřmánek patří do čeledi hvězdnicovitých a po staletí se využíval na podporu dobré nálady a celkového zdraví a pocitu pohody.

Levandule

Už odpradávna byla symbolem čistoty a nevinnosti. Starověcí Řekové a Římané zaznamenali její využití v léčitelství. Používali ji do lázní, jako parfém a k léčbě mnoha zdravotních problémů. Medicínské znalosti o přínosech této rostliny se prodávaly z generace na generaci a dodnes se učíme o pozitivních vlastnostech a výhodách této rostlinky.

Na jaké účely se používá výtažek z levandule?

Z medicínského hlediska byly vedle jiných vlastností potvrzeny následující atributy levandule:

 • uklidňuje a uvolňuje (má antispasmodické vlastnosti, uvolňuje svalové křeče),
 • působí proti nadýmání (zmírňuje nadýmání a plynatost v trávicím traktu),
 • zmírňuje svalové napětí,
 • urychluje hojení ran,
 • slouží jako prevence vzniku jizev, redukuje jejich výskyt,
 • uvolňuje mozkové vlny, snižuje stres,
 • má antidepresivní účinky,
 • účinkuje jako mírné sedativum, snižuje nervové napětí, pomáhá při nespavosti,
 • má stimulační schopnosti, podporuje imunitní systém,
 • má zklidňující a utišující vlastnosti.

Dávkování

Užijte 1 tabletu 1 hodinu před spaním a zapijte vodou. Dodržujte dávkování..

Upozornění

 • Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užíváním prášků na spaní Valemin se svým lékařem.
 • Pokud užíváte pilulky na spaní Valemin na podporu klidného spánku, doporučují lékaři v případě ranní ospalosti snížit dávkování.
 • Některé složky v pilukách na spaní Valemin mohou způsobit ospalost, proto buďte opatrní v případě řízení motorového vozidla nebo provozování činností, které vyžadují bdělost a opatrnost.
 • Některé složky jako kozlík mohou zesílit účinek alkoholu.

O společnosti Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká společnost úspěšně působící v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nové éry - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Produkty společnosti jsou oblíbené díky jejímu úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Nutrigen Laboratories pokrývá množství oblastí včetně: problémů s vlasy, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Prášky na spaní a nespavost

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 51 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
35x
2x
3x
11x
0x

Prášky na spaní Valemin 1200mg recenze zákazníků

Spokojenost:83.9% Hodnocení:51
Zdena, 53let : spaní
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

V poslední době mám problémy se spánkem.Dlouho nemůžu usnout a když se to konečně stane, tak se zase o 2-3hod. budím.Hledala jsem něco přírodní, ne moc silné a aby mi to účinkovalo.Podľa popisu by tyto pilulky tak tomu odpovídaly a doufám, že mi pomohou navrátit noční spánek.

Dana, 55let : dobry spanek
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Uzivam jen par dnu tak zatim nevim dobre posoudit.

Milan, 51let : lepsi spani
Hodnocení účinku: Částečný účinek

S pripravkem mam dobrou skusenost.Uzival jsem tablety asi dva tydny.Uz jsem se tak casto nebudil a spal jsem klidneji.

Judita, 48let : jsem vděčná
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Už déle jsem hledala něco přírodní a bezpečné na spaní. Zdá se, že jsem našla ten správný lek.Po týdnu užívání jsem se konečně dobře vyspala. Dekuji.Kto ví co je nespavost, určitě ví o čem píšu.

Martina, 50let : dobrý pomocník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Problémy se spaním jsou výsledkem našich osobních nebo zdravotních problémů.Já jsem si našla pomocníka v těchto tabletkách.Treba jich vyzkoušet. Mně pomáhají.

Terezka, 33let : dobre
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Po uzivani prasku mam spanek urcite klidnejsi, ale ocekavala jsem cosi vic.Zrejme treba uzivat delsi dobu.Budu pokracovat

Ladislav, 47let : účinkuje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tabletky jsem koupila manželovi.Se spánkem má problémy už dlouho. Večer sice usne, ale v noci se budí a pak i 2 hodiny číta.Ráno by už zase spal, ale třeba jít do práce. Po týdnu užívání se již tak nebudí a spánek má také klidnější.

Věra, 29let : valemin na dobry spanek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

V praci potrebuji byt stale soustredena v pohotova.Ked se dobre nevyspim, mam nekdy problem.Vyskousela jsem Valemin a je to ok.

René, 42let : doufam v ucinek
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

O produktu jsem cetl dobre hodnoceni. Hledal jsem neco prirodni a nenavykove.Doufam ze bude ucinkovat.

Jitka, 41let : pomáhají
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Na problémy se spaním jsem našla výborné prášky Valemin.Obsahujú přírodní přísady a skutečně pomáhají.

Kamila, 27let : dobre na spani
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Zadne uklidnujici caje nebo teple mleko s medem pred spanim mi vubec nepomahaly. Po uziti Valeminu je to vsak zcela jine.Hodinu pred spanim uziji a spanek pak prijde.

Leoš, 48let : valemin
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Lepsi usinani i klidnejsi spanek.

Iva, 35let : dobrý spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Výborné pilulky na spanie.Spím po nich jako zabita a ráno jsem konečně svěží a odpočatá.

Irena, 30let : pomohlo hned
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Ještě jsem tedy neužívá žádný pilulky na spaní, ale tohle mi opravdu pomohlo.

Milan, 46let : prirodni produkt
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Jsem prekvapen dobrym ucinkem prasku.Nemam zajem o jakesi silne leky, jen neco prirodni.Nasel jsem to v tomto produktu. Jsem spokojeny.

Jindra, 63let : klidný spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Objednal jsem už podruhé. Jsem spokojený.

Hanička, 29let : problém mi vyřešil Valemin
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Měla jsem stále častěji,, nespavé noci ". I hodně práce, i stres. Tyto pilulky vyřešili můj problém. Skutečně mi pomohli.

Milan, 49let : prirodni produkt
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Vahal jsem s objednanim vyrobku. Nechtel jsem nic silne, pouze prirodni produkt.Zlozeni tohoto tomu odpovida a to me presvedcilo. Zatim nevim ohodnotit.

Jiří, 53let : problémy ustoupily
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Delší dobu mě trápily problémy s usínáním a včasným budením.Pomohl mi právě tento produkt.Zatim jsem spokojený.

Renata, 49let : vyřešil moje problémy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Více ráz jsem si objednala Valemin.Určite vyřešil mé problémy s nespavostí.

jAKUB, 39let : osvedceny
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Radeji preferuji prirodni produkty jako neco synteticke.Vyrobek se mi osvedcil, jiz vicekrat jsem ho objednal.

Patrik, 50let : spokojený spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Konečně jsem se v pohodě vyspal.

Slavomír, 54let : trefil jsem dobře
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Je problém si vybrat ze široké nabídky produktu.Vyskoušel jsem Valemin a jsem spokojený.

Linda, 37let : spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po dlouhém čase dobrý spánek.To se ani nedá vypovědět. Jsem vděčná.

Ivan, 46let : dobrý spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Dobrý spánek. Jsem spokojený.

Dagmar, 39let : na spaní
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Často se mi stavalo, že po noční směně jsem dlouho nemohla usnout.Po tabletách mám výborný spánek a jsem odpočatá.

Ema, 30let : valemin
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Mam problemy se spankem.Tablety jsem objednala na doporuceni. Doufam, ze pomohou.

Milan, 53let : očekávám účinek
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Před časem jsem užíval při občasné nespavosti tabletky podobného složení. Byl jsem s nimi spokojený, jenže se z trhu vytratili.Doufam, že tyto budou taky účinné.

Hana, 59let : mají účinek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Prášky pomáhají. Při nespavosti je bere i manžel.

Patrik, 62let : slabsi ucinek
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Zrejme uz potrebuji neco silnejsi.Cekal jsem lepsi ucinek, ale pro ty kteri maji mensi problem, doporucuji.

Bronislava, 46let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nikdy jsem neužívala žádné léky na spaní i když spánek jsem neměla nejlepší. Nedávno jsem našla v tomto obchodě přírodní pilulky Valemin. Vyzkoušela jsem je. Spánek mám od té doby delší a také se méně budím. Doporučuji.

Šimon, 57let : dobry produkt
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Na obcasne problemy s usinanim a spankem vrele doporucuji.

Andrea, 43let : lepší spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po delším čase konečně lepší spánek.Určite ne po jedné tabletě a jednom dni, ale v průběhu týdne dobrý výsledek.

Viktor, 52let : na lepší spaní
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Nechci zatěžovat organismus silnými tabletkami na předpis, proto jsem zvolil Valemin.Zatim jen zkouším, ale už i tak se cítím po jejich užití klidnější se spánek přichází dříve.

Karin, 31let : dobry ucinek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

S tabletami jsem spokojena.Nejsou silne ani navykove a ucinek splnuje moje ocekavani.

Jarda, 43let : na spaní
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Nikdy jsem neměl problémy se zaspávaním.Zatim to nechci řešit léky na predpis.oufam, že tablety pomohou.

Břetislav, 50let : dobrý spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Asi po měsíci konečně dobrý spánek díky těmto tabletám.

Aneta, 37let : doporucuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Jsem prekvapena vybornym ucinkem produktu. Urcite doporucuji.

Alex, 39let : problémy se spánkem-minulost
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Dobrý spánek se nedá ničím nahradit.Taktéž jsem měl problémy, ale díky produktu Valemin je to všechno už minulost.

Ján, 39let : nespavost-minulost
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Dobrý spánek se nedá ničím nahradit.Taky jsem měl problémy, ale díky Valeminu je to už minulost.

Anděla, 56let : lepší spaní
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Prášky mi pomáhají.Konečně se jakž- takž vyspím.Zatím jsem spokojená a doufám, že to bude ještě lepší.

Daniela, 49let : verim v pomoc
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Problem se spankem je neco strasne.Vyskousela jsem ruzne overene metody, take tablety.
Valemin je podle slozeni ciste prirodni lek na spani. Bezpecny a nenavykovy. Proto jsem ho objednala a jdu vyzkouset. Doufam v jeho doby ucinek.

Pavel, 50let : valemin-dobrý spánek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Díky tabletám Valemin se mi vrátil klidný spánek. Už po využívání balení nemám problém usínat.I spánek je kvalitnější a delší

Veronika, 52let : výborný
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Překvapil mě dobrý účinek tablet.Usínaní mi nedělalo problém, ale asi po 4-5 hodinách jsem se pravidelně budila a do rána jsem už jen probděla. Při užívání Valeminu se tento stav pozitivní zlepšil. Bez buzení nyní prospím i 7 hodin.

Rober, 56let : zabírají
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Výborně zabírají, jsem účinkem spokojený a doporučuji.

Jindra, 43let : účinkem jsem nadšený
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Delší dobu jsem měl problémy se spánkem. Zatím jsem neobjevil důvod. Objednal jsem si tabletky na spaní Valemin jako na zkoušku a badám, že problém pomalu ustupuje. Jsem naprosto nadšený.

Elvíra, 37let : vstávám odpočatá
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Problém se spánkem má v dnešní době zřejmě každý. Nevěnovala jsem tomu pozornost, až na doporučení jsem objednala Valemin a musím přiznat, že spánek mám kvalitnější a vstávám oddychutá. Děkuji.

Patrície, 48let : verim v pomoc
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Vyzkousela jsem uz spoustu rad a pripravku na spani. Nic mi zatim moc nepomohlo.Prirodny lek na spani jsem objevila na teto strance a rozhodla jsem se vyskouset.Doufam, ze pomuze.

Anežka, 57let : pro mě slabší účinek
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Vyzkoušela jsem Valemin. Nejsem však s ním celkem spokojená. Očekávala jsem lepší účinek. Zřejmě je to tím, že jsem už užívala silnější léky na předpis a tyto mají oproti ním slabší účinek.Chctela jsem ale přejít na něco přírodní.

Stela, 24let : klidný spánek
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Ještě jsem neužívala žádné pilulky ani léky na spani.Nyní jsem v takovém stavu, že se potřebuji uklidnit a zmírnit napětí a stres před spaním.Tak doufám, že mi Valemin pomůže.

Kazimír, 59let : zatim nedokazu posoudit
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Jsem uz starsi a mam problemy se spanim-tedy s nocnim buzenim, co jsem dosud nepoznal.Nemam zadne jine zdravotni problemy, proto chci vyzkouset neco prirodni, nenavykove.O ucinku budu informovat.

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.