Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pilulky na růst vlasů TRX2

 
Doprava zdarma
Pilulky na růst vlasů
zoom_in
 
Léčba vypadávání vlasů na molekulární úrovni....víc

Běžná cena: 2100 Kč
Vaše cena: 1930 Kč
Doprava zdarma
(na 4 týdny léčby)

Nedostupný Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 1930 Kč
2 1872,1 Kč(-3%)
3 a víc 1833,5 Kč (-5%)
90tab. (na 4 týdny léčby)
složení Množ.
L - karnitin Tantra (Carnipure tantry) 800mg
chlorid draselný 191mg
L - leucin 150mg
isoleucin 75mg
valin 75mg
niacin 40mg
zinek 15mg
biotin 15mcg
selen 75mcg

Pilulky na růst vlasů TRX2 je lék vytvořený na základě posledních vědeckých poznatků o příčinách vypadávání vlasů. Kombinace účinných látek působí na molekulární úrovni a aktivně zabraňuje vypadávání vlasů a také napomáhá obnovit růst vlasů.

Pro koho je přípravek TRX2 určen?

 • TRX2 je speciálně vytvořen pro pacienty trpící vypadáváním vlasů v rané fázi až po silnější vypadávání vlasů.
 • Vhodný pro muže i ženy

Jak pilulky na růst vlasů TRX2 účinkují

Jako první z dostupných léků obsahuje kombinaci draslíku, větvených aminokyselin a niacinu - účinný komplex stimulující draslíkové kanály.

Draslíkové kanály jsou malé póry tvořící proteinové struktury, které řídí transport živin přes membránu vlasového folikulu buněk. Jak dochází ke ztrátě vlasů, funkce kanálů draslíku se snižuje. Důsledkem je zhoršený membránový potenciál a přerušen transport živin do vlasů - což má za následek zmenšování folikulů a řídnutí vlasů. Pilulky na růst vlasů TRX2 využívá tyto vědecké poznatky o vypadávání vlasů a přichází s elegantním řešením: Stimulace draselných kanálů ve vlasových folikulech.

Jaké výsledky mohu očekávat?

 • Zpomalení až zastavení vypadávání vlasů
 • Výrazné zlepšení struktury vlasů a tloušťky
 • Pomalý, ale stálý opětovný růst vlasů, včetně kritických oblastí, jako čelní plochy a temeno hlavy. Pro většinu pacientů podstupujících léčbu TRX2 jsou první zlepšení viditelné po období 3-5měsíců; kosmeticky významné výsledky obvykle rozpoznat po 8-10 měsících. Výsledky a doba odezvy se mohou lišit a vztahují se na Vašem individuálním metabolismu.
 • Nebyly zjištěny žádné závažné vedlejší účinky. Žádné hormonální účinky. Užívání je zcela bez rizika.

Co neočekávat?

 • Okamžité výsledky. Pro úspěch léčby vypadávání vlasů lékem TRX2 je rozhodující pravidelnost a dostatek času.
 • TRX2 je léčba vypadávání vlasů speciálně určená pro muže a ženy, které trpí vypadáváním vlasů - muži (Norwoodova škála 1-4), ženy (Ludwigova skála 1-2). Účinky při pokročilejších stádiích vypadávání vlasů budou méně výrazné.

Fotky před a po

Dávkování

Užijte 3 tablety denně, nejlépe před jídlem. Můžete užít 3 tabletky během dne nebo i všechny 3 spolu najednou.

Složení

Draslík, Carnipure tantra (L - karnitin L - tantry), větvené aminokyseliny (L - leucin, isoleucin, valin), Niacin.

Lék neobsahuje gluten, konzervační látky. Vhodný i pro vegetariány. Neobsahuje látky, které by mohly nepříznivě ovlivnit těhotenství nebo kojení.

Technické údaje

uzavíratelná láhev
90 potažených tablet
bez zápachu
neobsahuje barviva

O firmě Oxford Biolabs

Oxford Biolabs byla založena v září 2009 bývalými vědci z Oxfordské univerzity a je založena jako společnost s ručením omezeným v Anglii a Walesu. Oxfordská univerzita je jedním z předních světových center pro biochemický výzkum a komercializaci nových technologií. Posláním firmy je rozvíjet nové zdravotní a kosmetické terapie a pomoci lidem zůstat mladí a fit déle a zlepšit jejich kvalitu života. Oblastí zájmu: alopecie androgenetická, pigmentace vlasů, omlazení a péči o pleť. Oxford Biolabs v současnosti působí ve čtyřech zemích. Výrobky jsou vyvinuty a vyrobeny v Německu.

Bližší informace o způsobu účinku

Nedávný objev, že iontově draselné kanály existují uvnitř dermální papily buněk lidských vlasových folikulů, ukázal nový směr pro výzkum léčby vypadávání vlasů. Iontově draselné kanály jsou zapojeny do široké škály onemocnění od hepatitidy C po cukrovku. Tyto malé porézní struktury tvořené bílkovinami řídí transport draselných iontů přes membránu vlasového folikulu a jsou nezbytné pro udržení plné biologické aktivity a funkce folikulů.

Vědci prokázali, že jak lidem začnou vypadávat vlasy, funkce draslíkových kanálů ve vlasových folikulech se snižuje. Výsledkem je narušen membránový potenciál a přerušený iontový transport přes buněčné membrány vlasového folikulu - což má za následek zmenšování folikulů a řídnutí vlasů.

Na základě tohoto výzkumu, TRX2 přichází s řešením pro stimulaci růstu vlasů na molekulární úrovni: Oživení iontových draselných kanálů ve vlasových folikulech.

Pilulky na růst vlasů TRX2 je doplněk, který se skládá z přírodních látek, které naše tělo běžně vyrábí na dostatečné úrovni pro zdravé vlasy. Pokud však dochází ke ztrátě vlasů, tyto hodnoty nejsou dostačující. TRX2 je patentovaná směs běžných metabolitů, o kterých se v laboratorních testech zjistilo, že pomáhají snižovat vypadávání vlasů a podporují zdravý růst vlasů následujícími způsoby:

 1. zachování membránového potenciálu vlasových folikulů
 2. Stimulací draslíkových kanálů
 3. Obnovením draslíkových kanálů, jejich aktivity a funkčnosti
 4. hyperpolarizací vlasových folikulů

Zvyšování energetické hladiny ve vlasovém váčku

V roce 2007 bylo výzkumem prokázáno, že L-karnitin-L-tartrát podporuje růst vlasů; což naznačuje, že L-karnitin stimuluje růst vlasů zvýšením dělení vlasových buněk a snížením tzv. buněčné smrti - apoptózy ve folikulech. Pilulky na růst vlasů TRX2 jsou první produkt, který využívá draslík a L-karnitin jako součást svých účinných látek pro léčbu vypadávání vlasů.

Výzkum ukazuje, že L-karnitin-L-tartrát stimuluje růst vlasů zvýšením dodávek energie do vlasových buněk. Tato energie je také potřebná pro plné biologickou aktivitu draslíkových kanálů ve vlasových folikulech

Udržení potenciálu buněčné membrány vlasových folikulů

Membránový potenciál je výsledkem rozdílných napětí mezi vnitřním a vnějším povrchem membrány dané buňky. Buňky zdravého vlasového folikulu (obsahující dostatečné množství draslíkových kanálů) mají maximální membránový potenciál, udržující nejvyšší úroveň biologické aktivity. Nicméně, jak dochází ke ztrátě vlasů, membránový potenciál těchto buněk je snížen - v důsledku poškození funkčnosti draslíkových kanálů ve vlasovém folikulu.

Pilulky na růst vlasů TRX2 obsahují sloučeninu, která stimuluje syntézu kardiolipinu, klíčovou složku plazmatické membrány buněk vlasových folikulů. Kardiolipin hraje klíčovou roli v udržování potenciálu a integrity membrán buněk vlasových folikulů. Stručně řečeno, TRX2 poskytuje vhodné prostředí pro draslíkové kanály a vlasové buňky tak pracují s maximální efektivitou.

Stimulace de novo syntézy draslíkových kanálů ve vlasových folikulech

Draslíkové kanály nalezené v lidských vlasových folikulech se skládají ze tří hlavních složek aminokyselin: L-leucin, isoleucin a valin (často označované jako BCAA).

Začleněním těchto složek do přípravku TRX2, tým výzkumníků úspěšně našel způsob, jak doplnit membránový potenciál vlasových buněk a stimulovat syntézu nových draslíkových kanálů v rámci vlasových folikulů.

Stimulace činnosti draselných kanálů

Fyziologicky jsou draslíkové kanály vlasových folikulů řízené intracelulární hladinou nukleotidů (např. ATP a ADP). Z tohoto důvodu, elektrická aktivita membrány dané buňky je spojena s jeho metabolismem - tento vztah ovládá mnoho různých buněčných funkcí.

TRX2 obsahuje několik zdrojů ATP. Aktivuje transport vysoce energetických živin do mitochondrií, kde je nakonec přeměněn na ATP. Tato energie revitalizuje draslíkové kanály a je nezbytná pro regulaci transportu iontů přes buněčné membrány.

Podpora růstu vlasů u hyperpolarizací vlasových folikulů

TRX2 komplex je svým účinkem podobný léčbě minoxidilem, nakolik má několik vlastností známých jako otvírače draslíkových kanálků. Hyperpolarizací plazmatických membránách vlasového folikulu, TRX2 zvětšuje scvrklé folikuly - což má za následek zvětšení tloušťky a hustoty vlasů v průběhu léčby.

TRX2 obsahuje přírodní sloučeniny, kyselinu nikotinovou, která je strukturálně příbuzná látce minoxidil. V kombinaci s jinými sloučeninami v TRX2, kyselina nikotinová pomáhá udržet draslíkové kanály otevřené v průběhu času, a podporuje růst zdravých folikulů.

Identifikování správné kombinace přírodních ingrediencí byla složitá úloha. Specializovaný tým vědců navrhl několik nových výzkumných metod speciálně pro účely zaměření draselno - iontových kanálů pro růst vlasů. Po vyzkoušení stovky různých formulací stopových prvků, vědci dospěli ke vzorci, který obsahuje přesné množství jedinečných a výkonných složek. Produkt TRX2 chrání vlasové buňky před poškozením a degradací.

Níže jsou uvedeny některé z konkrétních prospěšných účinků pozorovaných na buněčné úrovni:

buněčná úroveň

 • Zvýšený membránový potenciál dermální papily buněk ve vlasovém váčku
 • De novo syntéza draslíkových kanálů
 • Rozšíření draselného kanálu, zvýšení aktivity
 • hyperpolarizace vlasových folikulů

Tento výrobek je speciálně navržen pro pacienty, kteří trpí vypadáváním vlasů (Norwoodova škála 1-4).

Vizuální účinky léčby:

 • Zastavení vypadávání vlasů
 • Podpora růstu vlasů - včetně čelní oblasti a oblasti na temeni hlavy
 • Viditelně silnější a hrubší vlasy
Pilulky na růst vlasů
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 6 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
4x
1x
1x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.