Biome platobné možnosti

Proč nakoupit u nás

Kromě pečlivě vybraných produktů prvotřídní kvality nabízíme i excelentní zákaznický servis.

Bezproblémová a rychlá komunikace

Spojte se s námi způsobem, který Vám nejvíce vyhovuje. Možnosti jak nás kontaktovat najdete v odkazu kontakty

Rychlost doručení

Vaše objednávka je zpracována, odeslána a doručena v diskrétním balení a v co nejkratším možném termínu. Sklad je téměř vždy (na 99%) vybaven dostatečným množstvím produktů i pro případný zvýšený odběr.

Záruka 100% spokojenosti

Garantujeme kvalitu a množství účinných látek uvedených na obalech produktů. Pokud se rozhodnete produkt vrátit, peníze Vám do 30 dnů zašleme zpět. Naším cílem je odeslat všechny objednávky do 24 hodin (během pracovních dnů) a stejně odpovědět na všechny emaily do 24 hodin.

Za spokojenost našich zákazníků s našimi službami jsme získali prestižní certifikát od společnosti Heuréka. Čtěte recenze našich zákazníků na stránkách heureka - recenze..

Bezpečnost

Stránky, kde jsou zadávány všechny osobní údaje během objednávky jsou zabezpečeny bezpečnostním certifikátem. Při nákupu na našich stránkách máte jistotu, že Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a utajené před zraky nepovolaných osob.

Soukromí

Zajištění soukromí zákazníků je naše top priorita. Za žádných okolností nebudeme sdílet nebo prodávat přístup k osobním údajům zákazníků.Jak chráníme Vaše soukromí?