Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Hubnutí
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Kokosový olej panenský bio - tabletky

 
Panenský kokosový olej bio
 
Jedinečný zdroj mastných kyselin s mnoha příznivými účinky na organismus - podporuje zdravé hubnutí, kvalitu pokožky, zdraví srdce a mozku....víc

Běžná cena: 550 Kč
Vaše cena: 405 Kč
(Balení na 1-2 měsíce léčby)

Nedostupný Doprava a doručení
60tbl. (Balení na 1-2 měsíce léčby)

Kokosový olej v tabletách je jedinečný zdroj mastných kyselin s množstvím příznivých účinků na organismus. Je výborný zdroj energie během dne, který se neuloží ve formě tuku a tělo jej využije - výborný doplněk každého, kdo chce zdravě hubnout. Kokosový olej také podporuje zdravý vzhled pokožky, zlepšuje kvalitu vlasů a udržuje zdraví srdce a mozku.

Kokosový olej (Cocos nucifera) je tradiční součást stravy lidí z Asie, Afriky a Tichomořských ostrovů. Po tisíce let se využívá v ájurvédské bylinkářství. Panenský kokosový olej (Virgin Coconut oil) je nerafinovaný, za studena lisovaný olej. Během jeho zpracování se nepoužívají žádná rozpouštědla.

Kokosový olej neobsahuje žádné trans-tuky, zato v hojném množství obsahuje triglyceridy se střední délkou řetězce (MCT), jako například kyselinu laurovou (C-12) a kyselinu kaprylové (C-8). MCT jsou na rozdíl od většiny jiných mastných kyselin méně náchylné na ukládání se v těle v podobě tuku. V kombinaci s esenciálními mastnými kyselinami jsou výborným doplňkem k celkovému zdravému lipidovému programu.

Esenciální mastné kyseliny v panenském kokosovém oleji:

 • poskytují rychle využitelný zdroj energie
 • podporují zdraví srdce a mozku
 • pomáhají udržovat zdravý vzhled pleti
 • a ještě mnohem více ...

Panenský kokosový olej je pro tělo skvělý Až donedávna byl kokosový olej považován za vysoce nasycený, a tedy nezdravý tuk. Opak je však pravdou. Kokosový olej není pouze zdravý tuk, vaše tělo ho dokáže jednodušší strávit, mnohem rychleji ho spálí jako energii a je méně pravděpodobné, že bude uskladněn ve formě tuku. Plus, pomáhá zachovat vzhled zdravé pleti.

Kokosový tuk je jedinečný v tom, že na rozdíl od nasycených tuků ze živočišných zdrojů, obsahuje vysoké procento MCT. A jsou plné esenciálních mastných kyselin, které jsou vhodné pro zdravé srdce.

MCT jsou zvláště výhodné, protože jsou menší a ve srovnání s ostatními tuky vyžadují méně energie na rozložení při trávení. A, nejenže jsou mnohem snadněji stravitelné, jsou také životně důležité pro fungování mozku. Jsou totiž jednoduchým zdrojem paliva, které dokáže tělo rychle vstřebat.

Kontrola cholesterolu:

Ne všechny mastné kyseliny jsou stejné. Například kyselina laurová je "dobrá" nasycená mastná kyselina. Analýza 60 studií týkajících se cholesterolu prokázala, že kyselina laurová v kokosovém oleji pomáhá udržovat hladinu dobrého cholesterolu, které jsou již mimo normálních hladin, pokud se měří poměrem celkového cholesterolu k "dobrému" (HDL) cholesterolu.

Imunitní systém:

Kyselina laurová a monoglyceridy v mateřském mléce pomáhají imunitnímu systému novorozenců. Tatáž kyselina laurová a monoglyceridy v kokosovém oleji pomáhají podporovat imunitní systém dospělého.

Zdraví střev:

Kokosový olej přispívá k udržení zdravé střevní flóry a zdravému fungování gastrointestinálního traktu.

Bezpečí a efektivita zároveň:

Kompletně přírodní. Vyrobený ze 100% čisté, čerstvé kokosové dužiny. Žádné trans-mastné tuky, žádné hydrogenované tuky. Žádné přidané vonné látky, příchutě nebo barviva. Nebyl rafinovaný, bělený, ani zbavován zápachu. Nemá žádné známé vedlejší účinky.

Dávkování

Užijte 1-2 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím vody

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobce výživových doplňků a kosmetických přípravků nové generace - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Snahou o dosažení absolutní kvality, si vysloužila uznání a spokojenost zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: problematických vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Panenský kokosový olej bio

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.