Biome platobné možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Šedivění vlasů
  4. >
  5. Pilulky
  6. >
  7. Vitamíny proti šedivění vlasů Folivita
Vitamíny Folivital Pro Antigray | Šedivění vlasů | Kvalita vlasů | 60tbl.
 
Náš tip
 
  • Napomáhá zastavit šedivění vlasů a zpětně obnovit původní barvu vlasů.
  • Podporuje schopnost těla produkovat pigment melanin
  • Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky

Běžná cena: 760 Kč
Vaše cena:
680 Kč
Pouze 23 Kč/den
60tbl. schedule Na 30 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Výhodný balíček
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 recenzí
Akce -10%
515 Kč 464 Kč
Šampon proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray 200ml
Šampon Folivital Antigray | Proti šedivění | Předčasné šedivění | Pokročilé šedivění | Vlasy, obočí, brada
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
32 recenzí
650 Kč
Sérum proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray 60ml
Folivital Antigray sérum | Proti šedivění | Předčasné šedivění | Pokročilé šedivění | Vlasy, obočí, brada
O produktu
Folivital PRO vitamíny proti šedivým vlasům

Obsahuje enzym kataláza. Vědci předpokládají , že nedostatek tohoto enzymu vede k řetězové reakci , která vyústí do šedivění vlasů. Podporuje schopnost těla produkovat melanin pigment. Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky, čímž napomáhá zpětně obnovit původní barvu vlasů .

Po mnoho let se vědci domnívali, že vlasy šediví, protože nějaký druh přirozeného toxinu zabraňuje melaninu v schopnosti zásobovat vlasy barvou. (Melanin je látka vytvářená tělem a která způsobuje zabarvení vlasů, očí a pokožky.) Týmu vědců z anglické univerzity v Bradfordu se však podařilo zjistit přesnou příčinu šedivění vlasů. Ukázalo se, že vlasy začnou šedivět následkem přebytku peroxidu vodíku, který je přirozeně produkován vlasovými buňkami .

Vlasové buňky produkují peroxid vodíku u každého člověka bez rozdílu věku. U mladších lidí je však tato látka díky enzymu kataláza, velmi rychle rozložena na základní prvky vodík a kyslík. Avšak jak lidé stárnou, vlasové buňky produkují stále méně enzymu kataláza a stále více peroxidu vodíku zůstává ve vlasech.

Časem, jak se peroxid vodíku ve vlasech koncentruje, melanin přestává správně fungovat a zastaví zásobování vlasů pigmentem. Zpočátku vlasy naberou šedivou barvu, avšak s přibývajícím množstvím peroxidu ve vlasech a slábnoucí schopností enzymu kataláza, vlasy změní barvu na bílou.

Jak vitamíny proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray fungují?

Folivital Pro Antigray obsahuje enzym kataláza. Nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci , která vede až ke šedivým vlasům . Folivital Pro Antigray obsahuje katalázu a další vitaminy, které jsou známé tím, že přispívají k růstu zdravějších a pevnějších vlasů.

Folivital Pro Antigray pomáhá stimulovat melanocyty a zlepšuje tak schopnost těla produkovat melanin pigment přesto, že tělo je naprogramováno s přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácet. Barva vlasů závisí na pigmentu zvaného melanin, který je distribuován do vlasu přes vnitřek vlasového vlákna Samotná barva - od blond přes hnědou až po černou je závislá na množství, velikosti a barvy pigmentových granulí .

Když vlas roste, vytváří se množením buněk, z nichž sestává vlasový folikul. V buňkách se hromadí melanin a tento zabarvuje vlas, který z folikulu vyrůstá. S přibývajícím věkem, pigmentové buňky v našich vlasech pomalu odumírají. Vlasy, jejichž folikuly obsahují méně pigmentových buněk, nejsou dostatečně obarvené melaninem a postupně ztrácejí barvu zcela - od šedivé až po zcela bílou.

Vitamíny proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray aktivují spící nebo málo aktivní pigmentové buňky a napomáhá zastavit proces šedivění vlasů a obnovit původní barvu vlasů. Výsledky se obvykle dostaví v období od 4 do 9 měsíců od zahájení léčby.

Doplněním enzymu kataláza dochází k nastartování produkce pigmentu a z kořínků postupně vyrůstá vlas v původní barvě
Doplněním enzymu kataláza dochází k nastartování produkce pigmentu a z kořínků postupně vyrůstá vlas v původní barvě

Folivital Pro Antigray - vitamíny proti šedivění vlasů - 60 kapslí
Velikost 1 dávky: 1 kapsle.
Počet dávek v balení: 30
Účinné látky 1 dávka (1 kapsle) RVH%*
Vitamín B6 10 mg 500%
Kys. listová 400 mcg 100%
Biotin 300 mcg 100%
Kys. pantotenová B5 150 mg 1500%
Zinek 10 mcg 67%
Kataláza 5000 IU **
PABA 200 mg **
L-tyrosin 200 mg **
Přeslička 7% extrakt 100 mg **
Rostlinné steroly (45% beta-sitosterol) 100 mg **
Chlorofyl 10 mg **
Fo-Ti extrakt 10 mg **
Ječná tráva extrakt 10 mg **
Měď 0.5 mg 55.5 %
*RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH není stanoveno
Návod k použití
Doporučené dávkování je užít 1 tabletu 2x denně. Nejlepší po jídle.
Alergeny
Sojový lecitin. Může obsahovat stopy ořechů, mléka nebo ryb.
Upozornění
Doplněk stravy, kapsle. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení

Enzym kataláza - nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci, která vede až ke šedivým vlasům .

Vitamin B6 - příznivě účinkuje proti vypadávání vlasů. Stejně pomáhá vytvářet melanin - pigment, díky kterému mají naše vlasy barvu.

Vitamín B5 ( kyselina pantotenová ) - zabraňuje vypadávání vlasů a příznivě působí proti šedivění vlasů.

Kyselina listová - je důležitá pro růst zdravých tkání a správně funkce buněk - pokud jí má tělo dostatek, dokáže produkovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Tato látka může i přispět k tomu, že si Vaše vlasy udrží dlouho svoji barvu a nezačnou šedivět.

PABA ( para amino benzoová kyselina ) - patří do skupiny B komplex látek. Výzkumy na lidech při dávkování 200mg denně v kombinaci s kyselinou listovou dokázali, že barva šedivých vlasů se u 70 % pacientů dokázala navrátit na původní úroveň.

Přeslička ( 7 % extrakt ) - Pomáhá udržovat vlhkost ve vlasu a udržuje vlas lesklý bez pocitu mastnoty. Také pomáhá růstu silnějších kořínků a chrání pokožku hlavy před podrážděním a svěděním.

Rostlinné steroly ( 45 % beta sitosterol ) - Tyto látky napomáhají odbourávat účinky stresových hormonů, které výrazně přispívají ke stárnutí vlasových kořínků. Stres způsobuje předčasné vypadávání vlasů a také předčasné šedivění vlasů.

Výtažky z mladého ječmene - udržuje původní barvu vlasů tím, že zabraňuje předčasnému stárnutí buněk tvořících vlas. Také napomáhá rozšiřovat tloušťku vlasů a tvoří přirozenou ochranu pro vlasy.

Zinek - nedostatek zinku vede k vypadávání vlasů, protože bez zinku a jiných příbuzných minerálů, jsou vlasy oslabené, lámou se a rostou velmi pomalu. Zinek je pro vlasy potřený z několika důvodů - zlepšení reprodukce buněk, lepší růst tkání a rychlejší náprava poškozených tkání. Stejně udržuje v dobré kondici mazové žlázy, které jsou součástí vlasového kořínku.

Extrakt z kopřivy - kopřiva je odpradávna používána rostlina pro obnovení zdraví a krásy vlasů. Pozitivní účinky kopřivy se projeví jak uvnitř těla tak i na těle. Kopřiva je bohatá na vitamíny a minerály, které pozitivně ovlivňují vlasy ale i celkový tělesný stav. Kopřiva způsobí, že Vaše vlasy budou růst, budou se lesknout , zhrubnou a ztmavnou. Jako přidaný bonus budete mít čistší pokožku a pevnější nehty.

L- tyrosin - aminokyselina, která pomáhá tělu vyrovnávat se s negativními účinky stresu. Je všeobecně známý fak , že silný a dlouhodobý stres způsobuje vypadávání a šedivění vlasů.

Chlorofilt - nacházejí se v rostlinách. Je to barvivo, které způsobuje jejich zelenou barvu. Napomáhají k pevnějším a hrubším vlasům.

Extrakt z Fo -Ti - čínská rostlina, která je nedílnou součástí orientální medicíny. Používá se při léčbě širokého spektra neduhů, mj. i vypadávání vlasů a předčasného šedivění vlasů

Dávkování

Doporučuje se užívat 2 kapsle denně. Nejlépe po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Těhotné nebo kojící ženy, mladiství pod 18 let a jedinci se zdravotními problémy by měli konzultovat užívání tohoto potravinového doplňku se svým lékařem. Produkt může obsahovat stopové prvky mléka, sóje, pšenice, vajec, ořechů, ryb a mušlí.

Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém chladném místě.

Vitamíny proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray
Velikost denní dávky: 2 tbl
Počet dávek v balení: 30
Účinné látky1 dávka
Vitamin B6 (pyridoxin hcl) 10 mg
Kyselina listová 400 mcg
Biotin 300 mcg
Kyselina pantotenová 150 mg
Zinek (oxid) 10 mg
Kataláza 5000 IU
PABA 200 mg
Přeslička rolní (7 % extrakt) 200 mg
L-tyrosin 100 mg
Rostlinné steroly (45% beta-sitosterol) 100 mg
Chlorofyl 10 mg
Fo-Ti prášek 10 mg
Prášek z ječné trávy 10 mg
Měď 0,5 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Želatinová kapsle, stearát hořečnatý, uhličitan vápenatý
4,71
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 61 recenzí
5 Výrazný účinek
41x
4 Částečný účinek
17x
3 Slabší účinek
0x
2 Neumím posoudit
3x
1 Žádný účinek
0x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.