Biome platební možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Šedivění vlasů
  4. >
  5. Pilulky
  6. >
  7. Vitamíny proti šedivění vlasů Folivita
Vitamíny Folivital Pro Antigray | Šedivění vlasů | Kvalita vlasů | 60tbl.
 
 
  • Napomáhá zastavit šedivění vlasů a zpětně obnovit původní barvu vlasů.
  • Podporuje schopnost těla produkovat pigment melanin
  • Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky
...víc

Běžná cena: 760 Kč
Vaše cena: 680 Kč
(Balení na 1 měsíc léčby)

Skladem Doprava a doručení
60tbl. (Balení na 1 měsíc léčby)

Obsahuje enzym kataláza. Vědci předpokládají , že nedostatek tohoto enzymu vede k řetězové reakci , která vyústí do šedivění vlasů. Podporuje schopnost těla produkovat melanin pigment. Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky, čímž napomáhá zpětně obnovit původní barvu vlasů .

Po mnoho let se vědci domnívali, že vlasy šediví, protože nějaký druh přirozeného toxinu zabraňuje melaninu v schopnosti zásobovat vlasy barvou. (Melanin je látka vytvářená tělem a která způsobuje zabarvení vlasů, očí a pokožky.) Týmu vědců z anglické univerzity v Bradfordu se však podařilo zjistit přesnou příčinu šedivění vlasů. Ukázalo se, že vlasy začnou šedivět následkem přebytku peroxidu vodíku, který je přirozeně produkován vlasovými buňkami .

Vlasové buňky produkují peroxid vodíku u každého člověka bez rozdílu věku. U mladších lidí je však tato látka díky enzymu kataláza, velmi rychle rozložena na základní prvky vodík a kyslík. Avšak jak lidé stárnou, vlasové buňky produkují stále méně enzymu kataláza a stále více peroxidu vodíku zůstává ve vlasech.

Časem, jak se peroxid vodíku ve vlasech koncentruje, melanin přestává správně fungovat a zastaví zásobování vlasů pigmentem. Zpočátku vlasy naberou šedivou barvu, avšak s přibývajícím množstvím peroxidu ve vlasech a slábnoucí schopností enzymu kataláza, vlasy změní barvu na bílou.

Jak vitamíny proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray fungují?

Folivital Pro Antigray obsahuje enzym kataláza. Nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci , která vede až ke šedivým vlasům . Folivital Pro Antigray obsahuje katalázu a další vitaminy, které jsou známé tím, že přispívají k růstu zdravějších a pevnějších vlasů.

Folivital Pro Antigray pomáhá stimulovat melanocyty a zlepšuje tak schopnost těla produkovat melanin pigment přesto, že tělo je naprogramováno s přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácet. Barva vlasů závisí na pigmentu zvaného melanin, který je distribuován do vlasu přes vnitřek vlasového vlákna Samotná barva - od blond přes hnědou až po černou je závislá na množství, velikosti a barvy pigmentových granulí .

Když vlas roste, vytváří se množením buněk, z nichž sestává vlasový folikul. V buňkách se hromadí melanin a tento zabarvuje vlas, který z folikulu vyrůstá. S přibývajícím věkem, pigmentové buňky v našich vlasech pomalu odumírají. Vlasy, jejichž folikuly obsahují méně pigmentových buněk, nejsou dostatečně obarvené melaninem a postupně ztrácejí barvu zcela - od šedivé až po zcela bílou.

Vitamíny proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray aktivují spící nebo málo aktivní pigmentové buňky a napomáhá zastavit proces šedivění vlasů a obnovit původní barvu vlasů. Výsledky se obvykle dostaví v období od 4 do 9 měsíců od zahájení léčby.

Složení

Enzym kataláza - nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci, která vede až ke šedivým vlasům .

Vitamin B6 - příznivě účinkuje proti vypadávání vlasů. Stejně pomáhá vytvářet melanin - pigment, díky kterému mají naše vlasy barvu.

Vitamín B5 ( kyselina pantotenová ) - zabraňuje vypadávání vlasů a příznivě působí proti šedivění vlasů.

Kyselina listová - je důležitá pro růst zdravých tkání a správně funkce buněk - pokud jí má tělo dostatek, dokáže produkovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Tato látka může i přispět k tomu, že si Vaše vlasy udrží dlouho svoji barvu a nezačnou šedivět.

PABA ( para amino benzoová kyselina ) - patří do skupiny B komplex látek. Výzkumy na lidech při dávkování 200mg denně v kombinaci s kyselinou listovou dokázali, že barva šedivých vlasů se u 70 % pacientů dokázala navrátit na původní úroveň.

Přeslička ( 7 % extrakt ) - Pomáhá udržovat vlhkost ve vlasu a udržuje vlas lesklý bez pocitu mastnoty. Také pomáhá růstu silnějších kořínků a chrání pokožku hlavy před podrážděním a svěděním.

Rostlinné steroly ( 45 % beta sitosterol ) - Tyto látky napomáhají odbourávat účinky stresových hormonů, které výrazně přispívají ke stárnutí vlasových kořínků. Stres způsobuje předčasné vypadávání vlasů a také předčasné šedivění vlasů.

Výtažky z mladého ječmene - udržuje původní barvu vlasů tím, že zabraňuje předčasnému stárnutí buněk tvořících vlas. Také napomáhá rozšiřovat tloušťku vlasů a tvoří přirozenou ochranu pro vlasy.

Zinek - nedostatek zinku vede k vypadávání vlasů, protože bez zinku a jiných příbuzných minerálů, jsou vlasy oslabené, lámou se a rostou velmi pomalu. Zinek je pro vlasy potřený z několika důvodů - zlepšení reprodukce buněk, lepší růst tkání a rychlejší náprava poškozených tkání. Stejně udržuje v dobré kondici mazové žlázy, které jsou součástí vlasového kořínku.

Extrakt z kopřivy - kopřiva je odpradávna používána rostlina pro obnovení zdraví a krásy vlasů. Pozitivní účinky kopřivy se projeví jak uvnitř těla tak i na těle. Kopřiva je bohatá na vitamíny a minerály, které pozitivně ovlivňují vlasy ale i celkový tělesný stav. Kopřiva způsobí, že Vaše vlasy budou růst, budou se lesknout , zhrubnou a ztmavnou. Jako přidaný bonus budete mít čistší pokožku a pevnější nehty.

L- tyrosin - aminokyselina, která pomáhá tělu vyrovnávat se s negativními účinky stresu. Je všeobecně známý fak , že silný a dlouhodobý stres způsobuje vypadávání a šedivění vlasů.

Chlorofilt - nacházejí se v rostlinách. Je to barvivo, které způsobuje jejich zelenou barvu. Napomáhají k pevnějším a hrubším vlasům.

Extrakt z Fo -Ti - čínská rostlina, která je nedílnou součástí orientální medicíny. Používá se při léčbě širokého spektra neduhů, mj. i vypadávání vlasů a předčasného šedivění vlasů

Dávkování

Doporučuje se užívat 2 kapsle denně. Nejlépe po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Těhotné nebo kojící ženy, mladiství pod 18 let a jedinci se zdravotními problémy by měli konzultovat užívání tohoto potravinového doplňku se svým lékařem. Produkt může obsahovat stopové prvky mléka, sóje, pšenice, vajec, ořechů, ryb a mušlí.

Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém chladném místě.

Vitamín B6 10mg, Vitamin B9 0,4mg, Vitamín B7 (biotin) 0,3mg, Vitamín B5 150mg, Měď 3,6mg, Zinek & nbsp; 12,5 mg, Kataláza 5 000 IU / g 50mg, Přeslička 100mg, PABA 200mg, L-tyrosin 100mg, Bylinný sterol 90% beta-sitosterol 100mg, Chlorofill 10mg, Fo zde 4: 1 10mg, Extrakt z pšeničné trávy (pšeničné vlákno) 10mg

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.