Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro muže
 4. >
 5. Prostata
 6. >
 7. Pilulky
 8. >
 9. Tabletky na prostatu Prostatrin

Vitamíny na prostatu Prostatrin | Problémy s močovým ústrojím | Časté močení | 60tbl.
 
Tablety na prostatu
 
 • Extra účinný komplex na podporu zdraví prostaty
 • Napomáhá snižovat příznaky zvětšené prostaty (časté močení, bolestivé močení, pocit nevyprázdněného měchýře)
 • Pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím
...víc

Běžná cena: 850 Kč
Vaše cena: 799 Kč
(na celé 4 týdny léčby)

Nedostupný Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 799 Kč
2 775,03 Kč(-3%)
3 a víc 759,05 Kč (-5%)
60tbl. (na celé 4 týdny léčby)

Tabletky na prostatu - Prostatrin jsou nejkomplexnějším zdrojem vitamínů a minerálů na trhu s volně prodejnými a přírodními léky určenými na problémy s prostatou. Udržují zdravou prostatu a jejich cílem je usnadnit problémy s močovým ústrojím u mužů. S přibývajícím věkem je velmi důležité přijímat dostatečné množství výživných látek k udržení zdravé prostaty. Tyto volně dostupné pilulky na prostatu obsahují kompletní a čistě přírodní zdroj všech potřebných látek pro zdravou mužskou prostatu.

Indikace

 • Podporuje a udržuje zdravou prostatu
 • Napomáhá snižovat příznaky zvětšené prostaty ( časté močení, bolestivé močení, pocit nevyprázdněného měchýře )
 •  Pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím

Proč užívat tabletky na prostatu Prostatrin ?

Prostata patří mezi nejvíce postiženy a problémové orgány v mužském těle. Problémy s prostatou rozdělujeme nejčastěji do několika základních oblastí :

Prostatitida : je běžné onemocnění u mužů každého věku. Je to zánět samotné prostaty. Nejčastěji je způsobena bakterií, která nakazila prostatu z jiné části těla. Příčinou mohou být také hormonální změny v těle.

Zvětšená prostata ( beníngna hyperplazie prostaty ) představuje onemocnění prostaty, kdy je žláza prostaty zvětšená. Problémy, které může způsobovat, zahrnují zúžení močovodu a problémy s vymočením, stejně jako pocit nevyprázdněného měchýře. Může negativně ovlivňovat i ledviny a močový měchýř.

Rakovina prostaty je nekontrolovatelné množení buněk prostaty. Příčina není přesně známa - lékaři se domnívají, že se jedná o souhrn hormonálních, genetických, environmentálních a stravovacích faktorů. Současná medicína již zná a zkoumá množství látek, které působí preventivně proti vzniku tohoto onemocnění a dokážou redukovat množení buněk prostaty.

Tabletky na prostatu - Prostate Health jsou určeny jako prevence ale i zmírnění již existujících problémů s prostatou.

Složení

Nejširší komplex vitamínů a minerálů na problémy s prostatou na trhu. Co obsahují pilulky na prostatu Prostatrin ?

Tyto pilulky obsahují výhradně čistě přírodní složky a extrakty v příznivé kombinaci pro udržení zdravé prostaty. Tato pečlivě namíchaná kombinace obsahuje množství extraktů z rostlin, které jsou lékařům známé pro jejich příznivé účinky na zdraví prostaty a močového systému.

Magnézium - extrémně důležitý minerál pro zdraví prostaty a svalů. Kromě prostaty napomáhá i proti srdečním problémům, zvýšenému krevnímu tlaku a mnoha dalším. Nedostatek magnézia vede k častějším kontrakcím svalů, což může být příčinou začínajících problémů s prostatou - častého nucení na močení.

Zinek - jeden z nejdůležitějších minerálů pro správné fungování prostaty a všech žláz. Zdravá prostata obsahuje až 7 násobně více zinku než zvětšená, zanícená prostata nebo prostata s rakovinou. Zinek je také výborná prevence proti rakovině prostaty, protože zabraňuje přeměně testosteronu na estrogen. Tento v mužském těle stimuluje rakovinotvorné buňky.

Pískavice, řecké seno (Fenugreek) - bohatý na selen, který podle výzkumů příznivě působí proti tvorbě rakovinných buněk v prostatě. Obsahuje fytochemikálie, které zvyšují hladinu testosteronu, snižují krevní glukózu a hladiny cholesterolu.

Maca extrakt - často používaný extrakt v lécích na mužskou potenci a problémy s prostatou. Podle výzkumů, extrakt z červené macy má příznivé účinky na zmírnění příznaků zvětšené prostaty. Také působí na vyrovnání hormonálních hladin v těle.

Řeřicha (watercress) - výzkumy prokázaly, že léčba extraktem dokáže předejít poškození DNA, které je příčinou nekontrolovaného množení rakovinných buněk.

Asparagus - je významným zdrojem glutathionu - antioxidantu, který snižuje riziko zánětu a rakoviny prostaty. Chřest je také výborným zdrojem beta-karotenu a vitamínu C.

Ginko biloba - příznivě působí zdraví buněk prostaty a brání poškození DNA.

Česnek extrakt - podle výzkumů příznivě pro potlačování příznaků zvětšené prostaty - častého močení. Léčba ovlivňuje i rozšíření průtoku moči.

Klíčky brokolice - obsahuje fytonutrienty, které ovlivňují příznivě na zdraví prostaty a mají protirakovinné účinky.

Ovesná sláma - v kombinaci se Saw Palmetto se často používá k léčbě příznaků zvětšené prostaty.

Ženšen - příznivě ovlivňuje zdraví prostaty a zpomaluje rozšiřování rakovinných buněk.

Vitamin D3 - podle výzkumů snižuje zánět prostaty a příznaky spojené se zvětšenou prostatou.

Pepř extrakt - obsahuje látku piperin, která se ukazuje jako slibný lék proti zánětům prostaty a zamezení šíření rakovinných buněk.

Vitamin B3 - přispívá k celkovému zdraví organismu a také zlepšuje zdraví prostaty.

Dávkování

Doporučené dávkování je 2 tablety denně. 1 ráno a 1 večer. Zapijte sklenicí vody.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uskladňujte na suchém, chladnějším místě.

Kontraindikace

Přípravek není určen pro ženy.

Technické údaje

60 tablet v umělohmotné plastové krabičce.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobce tzv.nutraceutik a kosmeceutik - výživových doplňků nové generace. Snahou o dosažení absolutní kvality, si vysloužila uznání a spokojenost zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: mužských problémů, problematických vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Tablety na prostatu
4.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 35 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
19x
2x
2x
11x
1x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.