menu close
Úvod > Hubnutí >Spirulina...
 
Spirulina
 
Pro efektivní detoxikaci a zlepšení trávicího traktukeyboard_arrow_down víc

Běžná cena:430 Kč
Vaše cena: 386,40 Kč
(1 měsíc léčby)

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
60 tabl. (1 měsíc léčby)

Spirulina: Účinnější vnitřní přirozený čistící a detoxikační systém

  • Zlepšuje zdraví trávicího traktu
  • Zefektivňuje detoxikační procesy v těle
  • Posiluje imunitní systém
  • Podporuje kardiovaskulární funkce a zdravý cholesterol
  • Zajišťuje antioxidační ochranu proti nemocem

Spirulina - co je to?

Spirulina je jednobuněčná rostlina pocházející z modro-zelené řasy, která je nese název podle svého spirálovitého tvaru. Řasy jsou staré formy života zodpovědné za výrobu a udržení naší atmosféry okysličené. Spirulina roste ve sladkých a vnitrozemských vodách. Vzhledem k tomu, že je tak nízko, v potravinovém řetězci, je doslova nabitá různými živinami a energií.

Spirulina poskytuje 20 krát více bílkovin na akr než sója. Spirulina je výborným zdrojem stravitelných bílkovin. Skládá se ze 70% bílkovin (v porovnání s hovězím masem 22%), 5% tuku (dobré tuky), a žádný cholesterol (je to rostlina). Spirulina obsahuje množství vitamínů a minerálních látek, včetně B-12, což je základní živina pro zdravé nervy a tkáně, které vegetariáni musejí vyhledávat. Beta-karoten, který obsahuje Spirulina je desetkrát koncentrovanější než mrkev. Pro ty, kteří nejedí několik porcí zeleniny každý den, je Spirulina ideální doplněk, protože poskytuje silný antioxidant beta karoten, který napomáha podpořit obranyschopnost organismu. Spirulina obsahuje osm esenciálních aminokyselin, esenciální mastné kyseliny, gamma kyselina linolenovou a fytonutrienty.

Jak spirulina účinkuje?

Výživoví lékaři vysvětlují, že hlavním přínosem užívání spiruliny je zlepšení metabolismu a podpora imunitního systému. Když je imunitní systém ve stresu nebo ohrožen, odebírá z těla metabolickou energii. Lidé s nerovnovážním imunitním systémem často cítí málo energie a chronickou únavu. Užívání doplňku Spirulina může pomoci vyrovnat imunitní systém a uvolnit více metabolické energie na samoléčení a vstřebávání živin.

Fytonutrienty odpovědné za posílení imunitního systému, jsou beta-karoten, fytocyanín a polysacharidy. Beta-karoten je silný antioxidant, může chránit tělo před volnými radikály a oxidačním poškozením. Spirulina stimuluje nejen imunitní systém, ale také může zvýšit schopnost těla vytvářet nové krvinky a být efektivnější proti a napadajícím bakteriím.

Chlorofyl je zeleně zbarvená molekula v rostlinách, zodpovědná za absorpci sluneční energie pro fotosyntézu. Zajímavé je, že molekula chlorofylu v rostlinách je chemicky podobná hemoglobinu v lidské krvi. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma molekulami je, že centrální atom v chlorofylu je hořčík, zatímco u lidí je to železo. Při užívání Spiruliny, chlorofyl může detoxikovat a čistit krev a játra a napomáhat při budování červených krvinek a opravě tkání. V těle se po určitém čase hromadí toxiny a přírodní odpadní produkty z chemických látek a znečištění prostředí. Detoxikační, proces čištění vnitřního systému, pomáhá tělu zbavit se škodlivých chemických látek, které mohou přispívat ke vzniku únavy, nemocí, bolestí a špatnému trávení.

Spirulina je vynikajícím dietním zdrojem esenciálních mastných kyselin kyselina gama-linolenové. Mezi další známé potraviny bohaté na gama linolenové kyseliny patří mateřské mléko, olej z brutnáku lékařského, olej z pupalky dvouleté a černý rybíz. Po zpracování v těle je gama linolenová kyselina transformována na prospěšné hormonům podobné sloučeniny nazývané prostaglandiny. Prostaglandiny ovlivňují funkci prakticky každého systému v těle. Tyto molekuly se používají pro regulaci zánětu, bolesti, na krevní tlak, rovnováhu tekutin a srážení krve. Prostaglandiny mají také vliv na produkci hormonů a jejich funkci.

Dávkování

Standardní dávka spiruliny na den se pohybuje od 1 - 3 gramů. Doporučuje se začít s užíváním 1 g - tedy 4 tablet denně, nejlépe během jídla.

Složení

Tableta obsahuje 250mg organické řasy spirulina.

Technické údaje

Balení obsahuje 600 tablet.

Spirulina

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
  • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
  • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnotcení

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.