Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Detox organismu
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Spirulina

Tabletky Spirulina | Detoxikace | Antioxidant | Trávení | 60 tabl..
 
Spirulina
 
Pro efektivní detoxikaci a zlepšení trávicího traktu

Běžná cena: 430 Kč
Vaše cena:
386 Kč
60 tabl..

Vyprodáno
Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
94 recenzí
Akce -30%
1 150 Kč 805 Kč
Pilulky na hubnutí Oxotrin 60tbl.
Pilulky Oxotrin | Podpora hubnutí | Podpora spalování tuků | Metabolismus
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
44 recenzí
Akce -20%
690 Kč 552 Kč
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé hubnutí | Proti stárnutí | Fantastický zdroj antioxidantů
O produktu

Spirulina: Účinnější vnitřní přirozený čistící a detoxikační systém

 • Zlepšuje zdraví trávicího traktu
 • Zefektivňuje detoxikační procesy v těle
 • Posiluje imunitní systém
 • Podporuje kardiovaskulární funkce a zdravý cholesterol
 • Zajišťuje antioxidační ochranu proti nemocem

Spirulina - co je to?

Spirulina je jednobuněčná rostlina pocházející z modro-zelené řasy, která je nese název podle svého spirálovitého tvaru. Řasy jsou staré formy života zodpovědné za výrobu a udržení naší atmosféry okysličené. Spirulina roste ve sladkých a vnitrozemských vodách. Vzhledem k tomu, že je tak nízko, v potravinovém řetězci, je doslova nabitá různými živinami a energií.

Spirulina poskytuje 20 krát více bílkovin na akr než sója. Spirulina je výborným zdrojem stravitelných bílkovin. Skládá se ze 70% bílkovin (v porovnání s hovězím masem 22%), 5% tuku (dobré tuky), a žádný cholesterol (je to rostlina). Spirulina obsahuje množství vitamínů a minerálních látek, včetně B-12, což je základní živina pro zdravé nervy a tkáně, které vegetariáni musejí vyhledávat. Beta-karoten, který obsahuje Spirulina je desetkrát koncentrovanější než mrkev. Pro ty, kteří nejedí několik porcí zeleniny každý den, je Spirulina ideální doplněk, protože poskytuje silný antioxidant beta karoten, který napomáha podpořit obranyschopnost organismu. Spirulina obsahuje osm esenciálních aminokyselin, esenciální mastné kyseliny, gamma kyselina linolenovou a fytonutrienty.

Jak spirulina účinkuje?

Výživoví lékaři vysvětlují, že hlavním přínosem užívání spiruliny je zlepšení metabolismu a podpora imunitního systému. Když je imunitní systém ve stresu nebo ohrožen, odebírá z těla metabolickou energii. Lidé s nerovnovážním imunitním systémem často cítí málo energie a chronickou únavu. Užívání doplňku Spirulina může pomoci vyrovnat imunitní systém a uvolnit více metabolické energie na samoléčení a vstřebávání živin.

Fytonutrienty odpovědné za posílení imunitního systému, jsou beta-karoten, fytocyanín a polysacharidy. Beta-karoten je silný antioxidant, může chránit tělo před volnými radikály a oxidačním poškozením. Spirulina stimuluje nejen imunitní systém, ale také může zvýšit schopnost těla vytvářet nové krvinky a být efektivnější proti a napadajícím bakteriím.

Chlorofyl je zeleně zbarvená molekula v rostlinách, zodpovědná za absorpci sluneční energie pro fotosyntézu. Zajímavé je, že molekula chlorofylu v rostlinách je chemicky podobná hemoglobinu v lidské krvi. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma molekulami je, že centrální atom v chlorofylu je hořčík, zatímco u lidí je to železo. Při užívání Spiruliny, chlorofyl může detoxikovat a čistit krev a játra a napomáhat při budování červených krvinek a opravě tkání. V těle se po určitém čase hromadí toxiny a přírodní odpadní produkty z chemických látek a znečištění prostředí. Detoxikační, proces čištění vnitřního systému, pomáhá tělu zbavit se škodlivých chemických látek, které mohou přispívat ke vzniku únavy, nemocí, bolestí a špatnému trávení.

Spirulina je vynikajícím dietním zdrojem esenciálních mastných kyselin kyselina gama-linolenové. Mezi další známé potraviny bohaté na gama linolenové kyseliny patří mateřské mléko, olej z brutnáku lékařského, olej z pupalky dvouleté a černý rybíz. Po zpracování v těle je gama linolenová kyselina transformována na prospěšné hormonům podobné sloučeniny nazývané prostaglandiny. Prostaglandiny ovlivňují funkci prakticky každého systému v těle. Tyto molekuly se používají pro regulaci zánětu, bolesti, na krevní tlak, rovnováhu tekutin a srážení krve. Prostaglandiny mají také vliv na produkci hormonů a jejich funkci.

Dávkování

Standardní dávka spiruliny na den se pohybuje od 1 - 3 gramů. Doporučuje se začít s užíváním 1 g - tedy 4 tablet denně, nejlépe během jídla.

Složení

Tableta obsahuje 250mg organické řasy spirulina.

Technické údaje

Balení obsahuje 600 tablet.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.