Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Růst řas
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Sérum na růst řas Spectral Lash
Sérum na řasy Spectral Lash | Růst řas | Zahuštění řas | Prodloužení řas | 2.4ml.
 
Novinka
Doprava zdarma
zoom_in
 
 • Podpora růstu pro krátké a slabé řasy
 • Dermatologicky testováno
 • Nedráždí oči
 • Chrání řasy a ošetřuje je
 • Řasy budou po použití vypadat přirozeně a zdravě
...víc

Běžná cena: 1700 Kč
Vaše cena: 1500 Kč
Doprava zdarma
(Balení na 6-8 týdnů léčby)

Skladem Doprava a doručení
2.4ml. (Balení na 6-8 týdnů léčby)

Spectral.Lash je stimulující sérum na řasy určené pro lokální použití. Díky němu můžete zlepšit délku, kvalitu a hustotu řas. Klinicky testované dermatologické ošetření, při kterém se využívají nejnovější pokroky a inovace v podpoře růstu řas. Jde o revoluční složení, díky kterému se řasy stanou hustými a krásnými.

 • Husté řasy za krátký čas - díky Spectral.Lash můžete mít husté a zdravé řasy již za měsíc. Jednoduše ho naneste na řasy a sledujte jak rostou.
 • Pevné a zdravé řasy - tak jako vlasy na hlavě, i řasy jsou vystavovány zátěži a negativnímu vlivu vnějších faktorů . Spectral.Lash pomáhá chránit a ošetřovat řasy a současně podporuje jejich krásný, přirozený vzhled.

PODPOŘTE RŮST ŘAS

Každý touží po hustých, pevných a přirozeně krásných řasách, které nepotřebují vrstvy řasenky či podporu v podobě falešných řas. Tento sen vám může splnit Spectral.Lash. Unikátní složení, které podporuje růst řas. Tento produkt je výborným doplňkem Vaší ranní úpravy.

Husté, luxusní řasy již za tři týdny

Špičkové ošetření na řasy od společnosti DS Laboratories prokazatelně podporuje růst řas. Podle klinické studie narostly díky Spectral.Lash řasy za 3 týdny až o 25 procent.

Vylepšená délka a hustota řas

Díky Spectral.Lash zlepšíte délku i hustotu svých řas.

Spectral.Lash nedráždí

Sérum je vyrobeno z jemných, vysoce kvalitních přísad. Spectral.Lash podporuje růst dlouhých a hustých řas bez svědění, zarudnutí a slzení očí.

Bezpečné a snadné použití

Testováno na bezpečnost z oftalmologického a dermatologického hlediska.

Exkluzivní aplikátor

Patentovaný snadno použitelný aplikátor dávkuje přesné množství séra pro každou řasu. Zlepšuje přísun účinné látky a zabraňuje křížové kontaminaci.

Účinný průnik látek díky technologii nanozomů

Patentovaná technologie přísunu klíčových látek je zapouzdřuje v mikroskopických lipozomech. Takto dokáží proniknout hlouběji do epidermy, čímž se maximalizují výsledky.

Použití:
Stiskněte konec pera a aplikujte růstové sérum k linii řas stejným způsobem jako při nanášení očních linek. Nechte chvíli zaschnout a můžete se nalíčit. Pro ideální výsledek doporučujeme aplikovat 2 × denně - ráno i večer.

AQUA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE, ADENOSINE, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, LYSOPHOSPHATIDIC ACID, LYSOLECITHIN, SAFFLOWER GLYCERIDES DISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, CALCIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.