Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Růst řas
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Sérum na růst obočí Spectral Brow
Sérum na růst obočí Spectral Brow | Hustší obočí | Rychlejší růst | 2.4ml.
 
Novinka
Doprava zdarma
zoom_in
 
 • Plnější, hustší obočí za krátký čas
 • Rychlý účinek
 • Nedráždí pokožku
 • Unikátní technologie Nanosómů, které zanesou účinné látky přímo ke kořínkům.
...víc

Běžná cena: 1560 Kč
Vaše cena: 1520 Kč
Doprava zdarma
(Balení na 6-8 týdnů léčby)

Skladem Doprava a doručení
2.4ml. (Balení na 6-8 týdnů léčby)

Ženy, ale i muži si často barví obočí, aby působilo hustěji. Husté obočí podtrhuje celý obličej, přitahuje pozornost k očím. Díky průlomovým objevům se však líčení obočí stalo pomalu minulostí. Dnes už netřeba předstírat, že máte plnější obočí, v dnešní době to můžete jednoduše skutečně dosáhnout.

DS Laboratories posunulo průlomové biotechnologické zjištění na novou úroveň a vytvořilo Spectral.Brow. Nejnovější produkt je určený na stimulaci růstu obočí a celkové zahuštění obočí. Spectral.Brow zároveň zlepšuje zdraví a kvalitu vyrůstajících chloupků na obočí.

Plnější, hustší obočí za krátký čas - Spectral.Brow využívá patentovanou účinnou látku společnosti DS Laboratories, Nanoxidil. Tato byla speciálně navržena pro stimulaci růstu vlasů jako alternativa minoxidilu, ovšem bez negativních vedlejších účinků minoxidilu.

Technologie nanosomů - špičková technologie nanosomů společnosti DS Laboratories umožňuje přísadám proniknout do pokožky do potřebné hloubky a zajistit tak maximální účinnost každé účinné látky. Díky vyšší stabilitě dodává tato technologie tělu jedinečné účinné látky ve vyšší koncentraci.

Pro koho je Spectral.Brow určeno

 • Pro ženy a muže, kteří touží po pevnějším, hustším a plnějším obočí.
 • Pro ženy a muže, kteří chtějí zrychlit růst obočí.
 • Pro ženy a muže, kteří chtějí upravit nerovnoměrný růst obočí s nežádoucími holými místy.

Nanoxidil proti padání vlasů

PODPOŘTE RŮST OBOČÍ

Spectral.Brow v sobě kombinuje nejúčinnější ingredience s nejmodernější technologií na zahuštění obočí. Díky Spectral.Brow se stane obočí husté a krásné, a to díky několika mechanismům působení.

Vylepšená délka a hustota obočí

Nanoxidil a adenosin jsou jen částí několika pečlivě zvolených přísad, které dělají ze Spectral.Brow nejkomplexnější přípravek na zahuštění obočí na trhu.

Rychlé a účinné působení

Tento vzorec stimuluje vlasové folikuly, aby se dostali do optimálního stavu. Aby byly schopny produkovat delší, silnější a hustší obočí. Využívá mnohé složky, které se osvědčily v klinických testech jako účinné.

Spectral.Brow nedráždí

Spectral.Brow je vyroben z klinicky testovaných vysoce kvalitních přísad. Podporuje růst hustého obočí bez svědění, podráždění, zarudnutí či slzení očí.


Návod k použití

Aplikujte dvakrát denně, ráno a večer. Po stisknutí tlačítka se uvolní roztok, který rozetřete po obočí hřebínkovým aplikátorem. Nenanášejte do oka ani okolo slzného kanálku. Po nanesení nechte sérum několik minut zaschnout.

AQUA (WATER), ALCOHOL DENAT., GLYCERETH-26, GLYCERIN, AZELAIC ACID, CAFFEINE, POLYSORBATE 80, XANTHAN GUM, LECITHIN, PROPANEDIOL, ADENOSINE, HYALURONIC ACID, PYRROLIDINYL DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, COPPER TRIPEPTIDE-1, PHOSPHOLIPIDS, RETINOL, PIROCTONE OLAMINE, MENTHOL,MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, LYSOPHOSPHATIDIC ACID, LYSOLECITHIN

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.