Biome platební možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Šedivění vlasů
  4. >
  5. Šampony
  6. >
  7. Šampon na šedivé vlasy Ultra White
Antioxidační šampon Ultra White | Pro šedivějící vlasy | 250ml.
 
Novinka
zoom_in
 
  • Působí proti oxidaci melaninu (vlasového barviva) ve vlasech
  • Pečlivě vlasy čistí, zjemňuje pokožku a odstraňuje nežádoucí žluté tóny
  • Udržuje vlasy hebké a zářivé
...víc

AKCE!: 373 Kč 354 Kč
Skladem Doprava a doručení
250ml.

Šampon na šedivějící vlasy

Speciálně vyvinutý antioxidační šampón pro denní péči o šedivějící vlasy. Účinně působí proti oxidaci vlasového barviva - melaninu.

Antioxidační

Proč vlasy šediví

Za šedivění je ve velké míře zodpovědný oxidační proces způsoben peroxidem vodíku. Jeho hromadění ve vlasovém kořínku zapříčiňuje, že melanin - vlasový pigment, není produkován v dostatečném množství. Tělo běžně produkuje malé množství peroxidu vodíku, který je ve vlasech neutralizován enzymem Kataláza. S přibývajícím věkem a působením dalších faktorů dochází k hromadění peroxidu vodíku ve vlasových koříncích a produkce melaninu je snížena nebo zastavena. Vyrůstající vlas bez obsahu melaninu je šedivý nebo úplně bílý[1] [2].

Návod k použití

Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

1. Schweikardt, T., Olivares, C., Solano, F., Jaenicke, E., García‐Borrón, J.C. and Decker, H. (2007), A three‐dimensional model of mammalian tyrosinase active site accounting for loss of function mutations. Pigment Cell Research, 20: 394-401. https://doi.org/10.1111/j.1600-0749.2007.00405.x
2. Wood, J.M., Decker, H., Hartmann, H., Chavan, B., Rokos, H., Spencer, J.D., Hasse, S., Thornton, M.J., Shalbaf, M., Paus, R. and Schallreuter, K.U. (2009), Senile hair graying: H2O2‐mediated oxidative stress affects human hair color by blunting methionine sulfoxide repair. The FASEB Journal, 23: 2065-2075. https://doi.org/10.1096/fj.08-125435

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.