Úvod > > Roll-on na kruhy a váčky pod očima
        Líbí se mi
Oční Rollon na kruhy a váčky pod očima
15ml. (6 měsíců léčby)
Výrobce: PostQuam Professional

Sdílet

Lajknout

        Líbí se mi
Bežná cena:320 Kč
Vaše cena: 297 Kč    
(6 měsíců léčby)

Skladem
Nakupovat můžete i bez registrace

Zmírní otok a rozzáří okolí očí. Tento gelový přípravek s elastinem a acetyltetrapeptidem-5 (Eyeseryl) okamžitě ochladí a osvěží pokožku pod očima. Mikrostimulačný roll-on aplikátor pomáhá s odstraněním otoku a zmírněním kruhů a váčků pod očima. Zbavte se váčků pod očima a získejte odpočatější vzhled!

Co můžete očekávat

Okamžité zchlazení a osvěžení pokožky v oblasti kolem očí. Už po několika týdnech dojde ke zmírnění otoku pod očima a viditelných váčků pod očima.

Výhody používání roll-on aplikátoru

  • Tekutina pokožku nezatíží a kůže ji rychle vstřebá.
  • Roll-on je velmi kompaktní a snadno přenosný.
  • Vydrží velmi dlouho. Používá se dvakrát denně, přesto vám vydrží minimálně 6 měsíců.
  • Snadno se nanáší, protože je v úzké tubě s flexibilním roll-on aplikátorem.
  • Chladí, po aplikaci dodává úžasnou svěžest a uklidňující pocit.

Jak roll-on na kruhy a váčky pod očima působí?

Hydrolyzovaný elastin

Revitalizuje, vyživuje a hydratuje pokožku. Zlepšuje vzhled vrásek a jemných linií. Dodává pokožce ochrannou vrstvu.

Pomáhá kožním buňkám přitáhnout a udržet vlhkost. Pomáhá hojit poškozenou pokožku, pleť vyhlazuje a zjemňuje.

Acetyl-tetrapeptid-5 (Eyeseryl)

Eyeseryl působí dvěma způsoby. Poprvé, brání glykaci v pokožce okolo očí. Za normálních okolností způsobuje glykace abnormální, dezorganizované zesíťování v kolagenových vláknech. Místo toho, aby všechny vaše kolagenová vlákna jednotně spolupracovaly, stává se kvůli glykaci pokožka méně elastická. Eyeseryl proti tomu bojuje navázáním na jeden z proteinů, který je zapojen do procesu glykace. Tím proteinu zabrání v tom, aby se navázal na další látku, která je potřebná na pokračování glykace. A tak glykaci zastaví.

Druhý způsob, kterým Eyeseryl funguje, je změna propustnosti žil v dané oblasti. Podobně jako při přitlačení obvazu na ránu, jednoduše dojde ke změně cirkulace krve. Snížením propustnosti žil v dané oblasti snížíte množství tekutiny, která se v ní může nahromadit.

Fotky před a po

Následující srovnání je výsledek léčby váčků pod očima pomocí látky Eyeseryl.

Návod k použití

Jemně přejděte kuličkovým aplikátorem od vnitřního k vnějšímu koutku oka. Aplikujte jemným masážním pohybem. Tekutina se na pleť automaticky nanese přes kuličku. Pokud to bude nutné, rozetřete nadbytečnou tekutinu konečky prstů. Použijte kdykoliv, nejlépe po probuzení nebo během dne, když budete mít pocit unavených nebo oteklých očí.

O společnosti PostQuam Professional

Postquam je rodinná firma, která vznikla roku 1989 Valladolidu (Španělsko) a od té doby působí ve službách profesionální kosmetiky. Vyrábí exkluzivní profesionální kosmetiku, jejíž inovativní složení působí cíleně na problémy s pletí a pokožkou. Vysoce účinné látky obsažené v produktech značky obnovují přirozené procesy hluboko uvnitř pokožky, a tím udržují její mladistvý vzhled a zdraví.

Přejít na začátek stránky

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah Vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

 

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra.
  • Bankový převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Převod trvá běžně 1-3 pracovní dny.
  • GoPay - platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
Uživatelské hodnocení pro Roll-on na kruhy a váčky pod očima
Přidat hodnocení