:?>
Biome platobné možnosti

Pět důvodů na pročištění jater

Roky nesprávných stravovacích návyků a nárůst při používání a konzumaci množství škodlivých chemikálií zanechalo u desítek milionů lidí v jejich tělech ohromné množství toxinů. Je to fenomén, který je škodlivý hlavně pro lidská játra.

Dobrou zprávou je, že existuje způsob, jak si játra "detoxikovat". Pokud tak učiníte, výrazně zlepšíte své celkové zdraví a s ním i funkční kapacitu samotných jater.

Játra regulují většinu chemických hladin v krvi a vylučují produkt zvaný žluč, která pomáhá štěpit tuky a připravuje je tak na další trávení a absorpci. Pokud je ale vaše tělo neustále vystaveno škodlivým chemickým látkám, játra se vyčerpají a nakonec nejsou schopna plnit svou maximální kapacitu.

Očista jater je jedním z nejlepších způsobů jak zhubnout. Nehledě na kosmetické a fyzické důvody, snížit svou maximální tělesnou hmotnost je vždy dobrá věc. Z pohledu zdraví je i detoxikace jater úžasný způsob, jak trochu snížit hmotnost.

Mnozí lidé si vůbec nejsou vědomi faktu, že jsou játra velmi nápomocná při rozkládání tuku. V každém ohledu jsou játra pro hubnutí stejně důležitá, jako střeva a žaludek. Játra tvoří žluč, která se využívá v trávicím systému a při štěpení tuků. Pokud si pročistíte játra, pomůžete jim při produkci žluči, čímž v konečném důsledku pomůžete tělu v metabolizaci tuků. Pokud je váš záměr zhubnout vážný, měli byste jednoznačně zařadit detoxikaci jater na začátek seznamu svých priorit.

Jaterní kameny - udržte je na uzdě. Vytvářejí se v játrech, pokud máte v těle příliš mnoho cholesterolu. Cholesterol pak udělá to, že žluč zatvrdne a vytvoří se z ní krystalky, kamínky, které mohou blokovat játra a bránit v jejich schopnosti zbavovat tělo toxinů a navracet živiny zpětně do těla.

Detoxikace jater dokáže vaše tělo zbavit až 300 těchto "kamenů" najednou.

Tak jak fungují vaše játra, funguje vaše tělo. Detoxikace jater v podstatě detoxikuje celé vaše tělo. Takže dává smysl, že pokud chcete detoxikovat tělo, začnete nejlépe orgánem, který je zodpovědný za očistu těla.

Játra jsou bránou do těla a v této době přesycené chemií se jeho detoxikační systémy snadno přetíží.

Detoxikace jater vám poskytne energetickou vzpruhu. Pročištění jater bude na vás působit jako když lidé vypijí kávu nebo jiné nezdravé "energetické" nápoje. Dostanete nový impuls, nový elán, budete psychicky více ostražitý a produktivní, a to po celý den.

Játra jsou transmutační orgán. To znamená, že mění jednu látku na jinou. Očista jater obnoví správný přísun živin do těla a výrazně zvýší vaši energii potřebnou pro cvičení a každodenní činnosti.

Chcete vypadat a cítit se mladší? Odstranění toxinů z tělesného hlavního filtru toxinů způsobí to, že bude vaše pleť vypadat jasnější, zdravější a odolnější, protože obnovena schopnost jater štěpit tuky vám pomůže při jejím tónování. A budete se cítit lépe, tak jako před lety.

Jak by tedy měla detoxikace jater vypadat? Jednou z možností je použít neslazenou brusinkovou šťávu, pomerančovou šťávu, vodu a několik dalších přísad.

Zkombinujte jeden šálek neslazené brusinkové šťávy se sedmi šálky vody, povařte na mírném ohni, pak odstavte.

Do nádobky na louhování čaje (nebo do filtru na kávu) naberte půl polévkové lžíce zázvoru, půl polévkové lžíce muškátového oříšku a jednu polévkovou lžíci skořice. Vložte na 15 minut do vody s brusinkami. Poté odstraňte.

Do směsi přidejte ¾ šálku pomerančové šťávy a ¼ šálku citrónové šťávy a dobře promíchejte. Následně vzniklou směs vložte do chladničky.

Nezapomeňte se odvážit před i po detoxikaci.

Když se ráno vzbudíte, vypijte šálek brusinkové směsi. Po hodině vypijte plnou sklenici vody. Další hodinu prostřídejte znovu s brusinkovou směsí, další hodinu vodu a takto po hodinách střídejte, dokud směs celkem nevypijete.

Související produkty

Související čtení z knihovny