Biome platobné možnosti

Krémy proti celulitidě s kofeinem

Celulitida je vrstva tuku uložena pod povrchem kůže. Většina žen, dokonce i ty hubené má určitý stupeň celulitidy. Přestože celulitida není považována za zdravotní problém, ženy mají tendenci považovat ji za neatraktivní kvůli tvorbě vzhledu podobnému tvarohu. Některé krémy, které mají redukovat celulitidu obsahují kofein jako podpůrnou látku.

Celulitida

Celulitida se obvykle projevuje jako jamky na pokožce stehen, boků a hýždí. Nijak se neliší od tuku se nacházejícím se v jiných částech těla, ale je viditelná, díky své poloze blízko povrchu kůže. Nerovný vzhled nastane, když se pojivová tkáň mezi tukem a kůží natáhne, roztrhne nebo napne. Tento stav umožňuje, aby vznikly vypouklé vačky.

Krémy

Výrobci krémů proti celulitidě, které obsahují kofein tvrdí, že lokální používání kofeinu   pomáhá eliminovat celulitidu. Tato složka může být uvedena jako kofein nebo zelený čaj, který ho obsahuje.

Názor experta

Výzkum ukázal, že kofein v krémech proti celulitidě, zmenšuje tukové buňky. Tyto krémy nemusí být schopny proniknout dostatečně hluboko do kůže, kde dosáhnou až na oblast celulitidy. Firma DS Laboratories vyvinula krém proti celulitidě, který je vybaven patentovanou technologií a převratnou novinkou v   oblasti kosmetiky - technologií nanosómov. Mnohé krémy proti celulitidě používají zastaralou technologii lipidů, která má napomoci dopravit účinné látky do pokožky. Pravdou však je, že nejsou dostatečně malé a   proto je většina krémů proti celulitidě neúčinná. Nanosómy jsou mikroskopické kapsle 200x menší než samotné buňky kůže. Díky této vlastnosti dokáží dopravit účinné látky z   krému proti celulitidě přímo na potřebné místo v   pokožce.

Účinky

Anticelulitidní krémy jsou vhodné pro snížení viditelné celulitidy. Krém vyrovná   pokožku, čímž vyhladí strukturu oblastí s celulitidou. Krémy s kofeinem mohou dosáhnout lepší výsledky, protože kofein stahuje cévy, stimuluje krevní oběh a má protizánětlivé účinky.

Prevence / řešení

Existují i jiné metody ke snížení a prevenci celulitidy. Doporučuje se zdravá strava s dostatkem ovoce a zeleniny. Hydratace a konzumace potravin s vlákninou může také pomoci. Lidé by měli pravidelně cvičit abys zpevnily svaly a udrželi si zdravou váhu. Kouření je spojeno s rozvojem celulitidy, takže další možnost, kterou můžete zvážit je přestat kouřit.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Akce -3%Novinka
890 Kč 863 Kč
Gel proti celulitidě Oligo.DX 150ml.
Gel proti celulitidě Oligo.DX | Stehna, hýždě, břicho | Vyhlazuje | Hydratuje | Detoxikuje pokožku