:?>
Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Celulitida
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém proti celulitidě

Krém proti celulitidě | Vyhlazení pokožky | Detox pokožky | 200ml.
 
Akce -20%
Jak odstranit celulitidu? Pomozte si krémem
Krém proti celulitidě
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy
 
 • Průlomový krém s 3 násobným účinkem na potláčení projevů celulitidy
 • Zlepšuje cirkulaci krve a mikro cirkulaci
 • Zmírňuje bolest a únavu nohou a modřiny
 • Detoxikace pokožky
 • První výsledky po 2 týdnech

727 Kč
Ušetříte 20%
Vaše cena:
582 Kč
Pouze 19 Kč/den
200ml. schedule Na 30 dní užívání

Vyprodáno
Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
42 recenzí
477 Kč
Krém na strie SlimCode
Krém na strie SlimCode | Prevence strií | Zjemnění strií | Prsa, stehna, břicho, hýždě | Regenerace pokožky
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
39 recenzí
Akce -20%
690 Kč 552 Kč
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé hubnutí | Proti stárnutí | Fantastický zdroj antioxidantů
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
29 recenzí
Akce -30%
949 Kč 664 Kč
Sérum na řasy a obočí Lashtoniic 4.5ml.
Sérum Lashtoniic na řasy a obočí | Hrubší, delší, hustší | Rychlejší růst
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
31 recenzí
Akce -5%
412 Kč 391 Kč
Kolagen Collageniq 60tbl.
Beauty CollageniQ 100% kolagen | Čistý přírodní kolagen | Elasticita pokožky | Proti vráskám
O produktu
Krém proti celulitidě s troj násobným účinkem

Účinný krém proti celulitidě s trojím účinkem. Unikátní vlastnosti aktivních látek napomáhají:

 • odvodňovat problémové oblasti
 • budovat pevnější tkáň v pokožce
 • zlepšovat hustotu a pevnost pokožky .

Krém proti celulitidě Total Repair Vám pomůže vytvarovat a zároveň zpevnit problémové partie. Zlepšuje ohebnost a elasticitu pokožky, regeneruje pokožku a napomáhá její být jemnější a zároveň pevnou.

Jak krém proti celulitidě funguje?

Pomáhá odčerpat toxiny a tekutiny zadržované v lymfatickém systému, které jsou po uvolnění zpracované v ledvinách.
Nejúčinnější vědecky testované látky v největší koncentraci se dostanou do pokožky a přímo do tkání kůže, kde je zadržován přebytečný tuk a vytváří se celulitida. Po aplikaci, účinné látky aktivně dlouhodobě působí, čímž je zajištěna nepřetržitá léčba. S postupující léčbou se pokožka jeví hladší a dochází ik celkové redukci rozměrů na místě aplikace.
Používání krému proti celulitidě přináší kromě estetického odstranění problému i výhodu očisty a detoxifikace pokožky , čímž se zlepšuje celkové zdraví pokožky.

Krém proti celulitidě Total Repair je léčebný krém na odstranění celulitidy a nahromaděného podkožního tuku, jehož vynikající účinky byly dosaženy díky serióznímu farmaceutickému výzkumu a výsledky byly potvrzeny i v klinických testech.

 • Napomáhá odstraňovat tuk a projevy celulitidy - tzv. pomerančovou kůži .
 • Odstraňuje z tkání přebytečné tekutiny.
 • Zlepšuje cirkulaci krve a mikro cirkulaci na postižených místech
 • Zmírňuje bolest a únavu nohou a modřiny.

Přibližně 89% uživatelů zaznamená rychlý ústup projevů celulitidy. Asi 90% z nich neustále preventivní používá tento krém díky výborným výsledkům.
Výsledky léčby jsou dlouhotrvající - postačí 2 až 3 30denní kúry ročně.
Rychlý účinek - první výsledky v změně kvality kůže je možné pozorovat již po 2 týdnech léčby.

Fotky před a po léčbě

Jak vzniká celulitida?

Tzv. pomerančová pokožka se projevuje proto, neboť jednotlivé podkožní vrstvy nejsou dostatečně pevné a jsou porušeny. Na obrázku vlevo je viditelné zahuštění a zpevnění struktury pokožky po léčbě. Výsledkem je viditelně hladší pokožka .

Co je to celulitida?

Je to stav pokožky, kdy je na určitých místech viditelné, že obsahují podkožní tuk, což se projevuje nepravidelnými hrbolky na pokožce. Dermatologové se shodují, že celulitidou trpí až 90% žen. Mezi hlavní důvody, proč celulitida vzniká se řadí

 • hormonální příčiny
 • genetika - geny nejčastěji předurčují, zda bude mít člověk celulitidu. Od genů závisí, rychlost metabolismu, rozložení tuků pod pokožkou nebo aktivita krevního oběhu.
 • nesprávná životospráva - lidé, kteří jedí mnoho tučných jídel, soli a jedí málo vláknin, jsou více náchylní mít celulitidu.
 • styl oblékání - příliš úzké oblečení zabraňující krevnímu oběhu

Jak celulitidu odstranit?

Protože je celulitida nerovnoměrně rozložený tuk pod kůží + nahromaděné toxiny v důsledku nedostatečné cirkulace v problémových partiích, je třeba usilovat o zmenšení množství tohoto tuku a zvýšení cirkulace abychom odstranili toxiny.

Důkaz: Jak zjistit zda krém proti celulitidě působí?

Po krátkém čase léčby krémem postřehnete častěji nutkání k močení a tmavší barvu moči jako obvykle. Je to jasné znamení toho, že tělo se pomocí působení účinných látek zbavuje nahromaděných toxinů a uložených tukových zásob. Kromě toho začne být pokožka na místech aplikace výrazně hladší a tento stav se bude zlepšovat s pokračující léčbou.

Aktivní látky v krému

Guarana (extrakt z jadérek) - obsahuje velké množství kofeinu. Kofein je známý tím, že zlepšuje odstranění vody z pokožky a vyhlazuje ji. Stimuluje cirkulaci krve a napomáhá odplavování nahromaděných tuků z pokožky. Mnohé vědecké studie potvrdily, že kofein má schopnost aktivně působit proti uloženým tukovým buňkám a zlepšovat vzhled pokožky . Krém obsahuje aktivní formu kofeinu. Je účinnější až o 68% než standardně formy kofeinu používané v běžných krémech proti celulitidě. Lehčí pronikne do hlubších vrstev kůže a uloženého tuku.

Garcinie kambodžská - tropická rostlina známá pro svůj příznivý vliv na tělo. Mezi její příznivé účinky patří i zlepšení krevního oběhu v problémových partiích, což je vynikající pro odstranění celulitidy.

Břečťan popínavý extrakt (Ivy - Hedera helix) Břečťan je stále zelená rostlina rostoucí nejčastěji v západních, středních a jižních částech Evropy. Extrakt z listů účinně ochraňuje cévy a zvyšuje jejich propustnost. Dokáže tak zmenšovat otoky, které jsou přítomny v počátečních stádiích celulitidy. Dále způsobuje úlevu pro lymfatický systém - rozpouští lipidy, takže nahromaděné zásoby tuků se mohou dostat opět do krevního oběhu. Jsou spotřebovány jako zdroj energie nebo vyloučené tělem. Tato vlastnost pozitivně ovlivňuje odstranění projevů celulitidy tak strií.

Fucus Vesiculocus - Patří do rodiny hnědých mořských řas. Často používaná v kosmetickém průmyslu pro svůj vysoký obsah živin, které mají na pokožku vysoce zvláčňující a hydratační efekt.

Přeslička rolní - v kosmetice často používaná pro své výborné účinky při rozkládání uložených tuků v pokožce. Zlepšuje cirkulaci v pokožce a zároveň ji odvodňuje. Napomáhá při omlazování pokožky a její aktivní složky naše tělo využívá i při syntéze kolagenu - látky, která je v pokožce obsažena ve velkém množství.

Spiraea ulmaria (Tužebník jilmový extrakt z květu) - extrakt má zpevňující účinek na pokožku.

Sezamový olej - vyznačuje se hojivými a hydratačními účinky. Má antioxidační vlastnosti díky vitamínu E. Způsobuje i omlazování pokožky.

Časté otázky a odpovědi

Jak dlouho potrvá než se projeví účinky?
Zlepšení v kvalitě a textuře pokožky je často možné pozorovat již po prvním týdnu používání krému proti celulitidě. Po prvním měsíci léčby zaznamená mnoho pacientů i celkové zeštíhlení. Doporučuje se každodenní léčba podobu nejméně jednoho měsíce.
Může být krém proti celulitidě používaný jako masážní krém?
Ano, krém proti celulitidě může být použit na masážní účely. Vstřebává se však velmi rychle.
Dostaví se výsledky rychleji pokud budu používat krém proti celulitidě častěji než 1 krát za den?
Krém proti celulitidě není nutné používat častěji než 1krát za den. Po aplikaci účinkuje 12 až 15 hodin. Stačí ho tedy používat 1 krát za den na celulitidou postižená místa.
Může se výskyt celulitidy nebo nahromaděného tuku vrátit po léčbě?
Léčba krémem proti celulitidě má výhodu dlouhotrvajících účinků. Během prvního roku léčby se doporučují 3 kúry krémem proti celulitidě pro vynikající výsledky. Další léčba podle potřeby. Nicméně špatné stravování, sedavý životní styl nebo genetika mohou být příčinou opětovného výskytu celulitidy.
Jak dlouho potrvá odstranění celulitidy?
Většina žen dosáhne dobrých výsledků po 1-2 měsících léčby. Projevy celulitidy se zmenšují postupně a délka léčby je individuální.
Je možné používat krém proti celulitidě i na obličej?
Ne. Pokožka obličeje je mnohem citlivější než pokožka v oblasti nohou, stehen nebo hýždí. Pro tyto oblasti je krém primárně určen.
Proč u některých lidí nastane zeštíhlení rychleji?
Každé tělo reaguje na léčbu jiným tempem. Pacienti s více nahromaděným tukem obvykle pozorují zeštíhlení rychleji.
Proč je tak těžké dostat břicho opět do dobrého stavu?
Břišní svaly mohou být oslabeny kvůli operaci, těhotenství nebo slabému pohybu. Ochabnutí svalů může být nesprávně považováno za tuk, což je důvod, proč ani po silných dietách nedojde u takového člověka k zeštíhlení.
Během léčby krémem proti celulitidě je moč tmavší a močení častěji. Je to v normální?
Ano. Krém proti celulitidě způsobuje, že uložené toxiny a tuky se uvolní a rozpustí. Jsou pak spotřebovaná jako energie nebo vyloučeny z těla v moči.
Je nutno se vyvarovat používání hydratačních krémů na místech léčby?
Podle výzkumů, hydratační produkty zanechávají na pokožce vrstvu, která brání dokonalému vstřebání nanosomů, které obsahují účinné léčivé látky, čímž snižují efektivitu léčby. Doporučuje se používat neutrální mýdlo.
Pomůže krém proti celulitidě is úbytkem hmotnosti?
Ano, krém proti celulitidě pomáhá odstraňovat projevy celulitidy a uložený tuk na zádech, břiše, bocích, kolenou a každé části, kde ho aplikujete. Způsobuje tak zeštíhlení i bez agresivních postupů jako liposukce. Pro celkové snížení hmotnosti je však nejlepší pohyb a cvičení.
Způsobuje krém proti celulitidě podráždění nebo alergickou reakci?
Ne. Krém proti celulitidě je hypoalergenní, což znamená, že nezpůsobuje u většiny lidí alergickou reakci. Pokud zaregistrujete neobvyklou reakci kůže, doporučuje se konzultace u lékaře.
Barva krému se jemně liší od balení k balení. Je to v pořádku?
Ano. Extrakty z rostlin mají rozdílné odstíny v závislosti na ročním období, kdy jsou nasbírané. Extrakty jsou ve vysokých koncentracích a neobsahují žádná umělá barviva.
Může používat krém každý?
Krém proti celulitidě není určen pro těhotné a kojící ženy.
Může krém ulevit od bolesti nohou?
Krém stimuluje krevní a také lymfatickou cirkulaci v nohách a celém těle. Snižuje tak hromadění tekutin a způsobuje celkovou úlevu.

Návod na použití

Aplikujte 1-2 krát denně krouživým pohybem na problémová místa. Masírujte, až dokud se gel úplně nevstřebá.

Technické údaje:

Objem: 200ml
Obal: Plastová tuba
Barva: jemně žlutá až jantarová
příjemná vůně

Vhodné pro všechny typy pokožky, dermatologicky testováno, ph neutrální

Aqua, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Dimethicone, Paulinia Cupana (Guarana) Seed Extract, Garcinia Cambogia Fruit Extract,Hedera Helix (Ivy) Extract, Fucus Vesiculocus Extract, Equisetum Arvense Extract, Spiraea Ulmaria Flower Extract, Parfém, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Phenylpropanol, Methylisothiazolinone
4,46
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 37 recenzí
5 Výrazný účinek
24x
4 Částečný účinek
8x
3 Slabší účinek
4x
2 Neumím posoudit
0x
1 Žádný účinek
1x
j
jana (31r.)
očekávam výrazné zlepšení
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Krém používám zatím čtvrtý týden.Za tento čas pozoruji pevnější a hladší kůži.Rovněž se mi zmírnila únava nohou a očekávám ještě výraznější odstranění pomeranč. kůry.

lehká vstřebatelnost a velmi příjemná vůně

cena

M
Marcela (32r.)
krem zabranujici celulitidu
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

mám už sice přes 30, ale stále si ráda dám krátkou sukni a ty krátery na stehnech třeba zničit, začala jsem používat tento krém teprve nedávno, ale moje pokožka je o moc pružnější a hlavně vláčnější. Snad to bude jen a jen kupředu.

pružnější pokožka

D
Diana (27r.)
celulitida pric
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Částečný účinek

krem pouzivam téměř pololetí za ten cas se moje pokozka skoro vsude napruzila a je bez znamek pomerančové kůže. Jdu to skusit i na zadek.

R
Radka (24r.)
krem proti celulitide
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

celulitidu jsem měla na stehnech, teď už nemám žádnou krém proti celulitidě mi velmi pomohl, podkožní tuk vymizel a mám pěkné stehů i ze Zadej strany.

P
Petronela (23r.)
krém, který funguje
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Je to suprrrr věcička. Spaluje tuk na místech kde jsem nemohla ani za boha zhubnout. Každý kdo má problém s hubnutím okamžitě povinně zakoupit :)) já se už vejdu do šatů mé mladší sestry :)

hubnu - funguje - zaručeně

4,46
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 37 recenzí
5 Výrazný účinek
24x
4 Částečný účinek
8x
3 Slabší účinek
4x
2 Neumím posoudit
0x
1 Žádný účinek
1x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.