Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Celulitida
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém proti celulitidě

Krém proti celulitidě | Vyhlazení pokožky | Detox pokožky | 200ml
 
Akce
Jak odstranit celulitidu? Pomozte si krémem
Krém proti celulitidě
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy
zoom_in
 
 • Průlomový krém s 3 násobným účinkem na potláčení projevů celulitidy
 • Zlepšuje cirkulaci krve a mikro cirkulaci
 • Zmírňuje bolest a únavu nohou a modřiny
 • Detoxikace pokožky
 • První výsledky po 2 týdnech
...víc

AKCE!: 727 Kč 582 Kč
(Balení na 1 měsíc léčby)

Nedostupný Doprava a doručení
200ml (Balení na 1 měsíc léčby)
Krém proti celulitidě s troj násobným účinkem

Účinný krém proti celulitidě s trojím účinkem. Unikátní vlastnosti aktivních látek napomáhají:

 • odvodňovat problémové oblasti
 • budovat pevnější tkáň v pokožce
 • zlepšovat hustotu a pevnost pokožky .

Krém proti celulitidě Total Repair Vám pomůže vytvarovat a zároveň zpevnit problémové partie. Zlepšuje ohebnost a elasticitu pokožky, regeneruje pokožku a napomáhá její být jemnější a zároveň pevnou.

Jak krém proti celulitidě funguje?

Pomáhá odčerpat toxiny a tekutiny zadržované v lymfatickém systému, které jsou po uvolnění zpracované v ledvinách.
Nejúčinnější vědecky testované látky v největší koncentraci se dostanou do pokožky a přímo do tkání kůže, kde je zadržován přebytečný tuk a vytváří se celulitida. Po aplikaci, účinné látky aktivně dlouhodobě působí, čímž je zajištěna nepřetržitá léčba. S postupující léčbou se pokožka jeví hladší a dochází ik celkové redukci rozměrů na místě aplikace.
Používání krému proti celulitidě přináší kromě estetického odstranění problému i výhodu očisty a detoxifikace pokožky , čímž se zlepšuje celkové zdraví pokožky.

Krém proti celulitidě Total Repair je léčebný krém na odstranění celulitidy a nahromaděného podkožního tuku, jehož vynikající účinky byly dosaženy díky serióznímu farmaceutickému výzkumu a výsledky byly potvrzeny i v klinických testech.

 • Napomáhá odstraňovat tuk a projevy celulitidy - tzv. pomerančovou kůži .
 • Odstraňuje z tkání přebytečné tekutiny.
 • Zlepšuje cirkulaci krve a mikro cirkulaci na postižených místech
 • Zmírňuje bolest a únavu nohou a modřiny.

Přibližně 89% uživatelů zaznamená rychlý ústup projevů celulitidy. Asi 90% z nich neustále preventivní používá tento krém díky výborným výsledkům.
Výsledky léčby jsou dlouhotrvající - postačí 2 až 3 30denní kúry ročně.
Rychlý účinek - první výsledky v změně kvality kůže je možné pozorovat již po 2 týdnech léčby.

Fotky před a po léčbě

Jak vzniká celulitida?

Tzv. pomerančová pokožka se projevuje proto, neboť jednotlivé podkožní vrstvy nejsou dostatečně pevné a jsou porušeny. Na obrázku vlevo je viditelné zahuštění a zpevnění struktury pokožky po léčbě. Výsledkem je viditelně hladší pokožka .

Co je to celulitida?

Je to stav pokožky, kdy je na určitých místech viditelné, že obsahují podkožní tuk, což se projevuje nepravidelnými hrbolky na pokožce. Dermatologové se shodují, že celulitidou trpí až 90% žen. Mezi hlavní důvody, proč celulitida vzniká se řadí

 • hormonální příčiny
 • genetika - geny nejčastěji předurčují, zda bude mít člověk celulitidu. Od genů závisí, rychlost metabolismu, rozložení tuků pod pokožkou nebo aktivita krevního oběhu.
 • nesprávná životospráva - lidé, kteří jedí mnoho tučných jídel, soli a jedí málo vláknin, jsou více náchylní mít celulitidu.
 • styl oblékání - příliš úzké oblečení zabraňující krevnímu oběhu

Jak celulitidu odstranit?

Protože je celulitida nerovnoměrně rozložený tuk pod kůží + nahromaděné toxiny v důsledku nedostatečné cirkulace v problémových partiích, je třeba usilovat o zmenšení množství tohoto tuku a zvýšení cirkulace abychom odstranili toxiny.

Důkaz: Jak zjistit zda krém proti celulitidě působí?

Po krátkém čase léčby krémem postřehnete častěji nutkání k močení a tmavší barvu moči jako obvykle. Je to jasné znamení toho, že tělo se pomocí působení účinných látek zbavuje nahromaděných toxinů a uložených tukových zásob. Kromě toho začne být pokožka na místech aplikace výrazně hladší a tento stav se bude zlepšovat s pokračující léčbou.

Aktivní látky v krému

Guarana (extrakt z jadérek) - obsahuje velké množství kofeinu. Kofein je známý tím, že zlepšuje odstranění vody z pokožky a vyhlazuje ji. Stimuluje cirkulaci krve a napomáhá odplavování nahromaděných tuků z pokožky. Mnohé vědecké studie potvrdily, že kofein má schopnost aktivně působit proti uloženým tukovým buňkám a zlepšovat vzhled pokožky . Krém obsahuje aktivní formu kofeinu. Je účinnější až o 68% než standardně formy kofeinu používané v běžných krémech proti celulitidě. Lehčí pronikne do hlubších vrstev kůže a uloženého tuku.

Garcinie kambodžská - tropická rostlina známá pro svůj příznivý vliv na tělo. Mezi její příznivé účinky patří i zlepšení krevního oběhu v problémových partiích, což je vynikající pro odstranění celulitidy.

Břečťan popínavý extrakt (Ivy - Hedera helix) Břečťan je stále zelená rostlina rostoucí nejčastěji v západních, středních a jižních částech Evropy. Extrakt z listů účinně ochraňuje cévy a zvyšuje jejich propustnost. Dokáže tak zmenšovat otoky, které jsou přítomny v počátečních stádiích celulitidy. Dále způsobuje úlevu pro lymfatický systém - rozpouští lipidy, takže nahromaděné zásoby tuků se mohou dostat opět do krevního oběhu. Jsou spotřebovány jako zdroj energie nebo vyloučené tělem. Tato vlastnost pozitivně ovlivňuje odstranění projevů celulitidy tak strií.

Fucus Vesiculocus - Patří do rodiny hnědých mořských řas. Často používaná v kosmetickém průmyslu pro svůj vysoký obsah živin, které mají na pokožku vysoce zvláčňující a hydratační efekt.

Přeslička rolní - v kosmetice často používaná pro své výborné účinky při rozkládání uložených tuků v pokožce. Zlepšuje cirkulaci v pokožce a zároveň ji odvodňuje. Napomáhá při omlazování pokožky a její aktivní složky naše tělo využívá i při syntéze kolagenu - látky, která je v pokožce obsažena ve velkém množství.

Spiraea ulmaria (Tužebník jilmový extrakt z květu) - extrakt má zpevňující účinek na pokožku.

Sezamový olej - vyznačuje se hojivými a hydratačními účinky. Má antioxidační vlastnosti díky vitamínu E. Způsobuje i omlazování pokožky.

Časté otázky a odpovědi

Jak dlouho potrvá než se projeví účinky?
Zlepšení v kvalitě a textuře pokožky je často možné pozorovat již po prvním týdnu používání krému proti celulitidě. Po prvním měsíci léčby zaznamená mnoho pacientů i celkové zeštíhlení. Doporučuje se každodenní léčba podobu nejméně jednoho měsíce.
Může být krém proti celulitidě používaný jako masážní krém?
Ano, krém proti celulitidě může být použit na masážní účely. Vstřebává se však velmi rychle.
Dostaví se výsledky rychleji pokud budu používat krém proti celulitidě častěji než 1 krát za den?
Krém proti celulitidě není nutné používat častěji než 1krát za den. Po aplikaci účinkuje 12 až 15 hodin. Stačí ho tedy používat 1 krát za den na celulitidou postižená místa.
Může se výskyt celulitidy nebo nahromaděného tuku vrátit po léčbě?
Léčba krémem proti celulitidě má výhodu dlouhotrvajících účinků. Během prvního roku léčby se doporučují 3 kúry krémem proti celulitidě pro vynikající výsledky. Další léčba podle potřeby. Nicméně špatné stravování, sedavý životní styl nebo genetika mohou být příčinou opětovného výskytu celulitidy.
Jak dlouho potrvá odstranění celulitidy?
Většina žen dosáhne dobrých výsledků po 1-2 měsících léčby. Projevy celulitidy se zmenšují postupně a délka léčby je individuální.
Je možné používat krém proti celulitidě i na obličej?
Ne. Pokožka obličeje je mnohem citlivější než pokožka v oblasti nohou, stehen nebo hýždí. Pro tyto oblasti je krém primárně určen.
Proč u některých lidí nastane zeštíhlení rychleji?
Každé tělo reaguje na léčbu jiným tempem. Pacienti s více nahromaděným tukem obvykle pozorují zeštíhlení rychleji.
Proč je tak těžké dostat břicho opět do dobrého stavu?
Břišní svaly mohou být oslabeny kvůli operaci, těhotenství nebo slabému pohybu. Ochabnutí svalů může být nesprávně považováno za tuk, což je důvod, proč ani po silných dietách nedojde u takového člověka k zeštíhlení.
Během léčby krémem proti celulitidě je moč tmavší a močení častěji. Je to v normální?
Ano. Krém proti celulitidě způsobuje, že uložené toxiny a tuky se uvolní a rozpustí. Jsou pak spotřebovaná jako energie nebo vyloučeny z těla v moči.
Je nutno se vyvarovat používání hydratačních krémů na místech léčby?
Podle výzkumů, hydratační produkty zanechávají na pokožce vrstvu, která brání dokonalému vstřebání nanosomů, které obsahují účinné léčivé látky, čímž snižují efektivitu léčby. Doporučuje se používat neutrální mýdlo.
Pomůže krém proti celulitidě is úbytkem hmotnosti?
Ano, krém proti celulitidě pomáhá odstraňovat projevy celulitidy a uložený tuk na zádech, břiše, bocích, kolenou a každé části, kde ho aplikujete. Způsobuje tak zeštíhlení i bez agresivních postupů jako liposukce. Pro celkové snížení hmotnosti je však nejlepší pohyb a cvičení.
Způsobuje krém proti celulitidě podráždění nebo alergickou reakci?
Ne. Krém proti celulitidě je hypoalergenní, což znamená, že nezpůsobuje u většiny lidí alergickou reakci. Pokud zaregistrujete neobvyklou reakci kůže, doporučuje se konzultace u lékaře.
Barva krému se jemně liší od balení k balení. Je to v pořádku?
Ano. Extrakty z rostlin mají rozdílné odstíny v závislosti na ročním období, kdy jsou nasbírané. Extrakty jsou ve vysokých koncentracích a neobsahují žádná umělá barviva.
Může používat krém každý?
Krém proti celulitidě není určen pro těhotné a kojící ženy.
Může krém ulevit od bolesti nohou?
Krém stimuluje krevní a také lymfatickou cirkulaci v nohách a celém těle. Snižuje tak hromadění tekutin a způsobuje celkovou úlevu.

Návod na použití

Aplikujte 1-2 krát denně krouživým pohybem na problémová místa. Masírujte, až dokud se gel úplně nevstřebá.

Technické údaje:

Objem: 200ml
Obal: Plastová tuba
Barva: jemně žlutá až jantarová
příjemná vůně

Vhodné pro všechny typy pokožky, dermatologicky testováno, ph neutrální

1. Aqua
2. Isopropyl Alcohol
3. Propylene Glycol
4. Dimethicone
5. Paulinia Cupana (Guarana) Seed Extract
6. Garcinia Cambogia Fruit Extract
7. Hedera Helix (Ivy) Extract
8. Fucus Vesiculocus Extract
9. Equisetum Arvense Extract
10. Spiraea Ulmaria Flower Extract
11. Sesame Indicum Seed Oil
12. Carbomer
13. Parfum
14. Sodium Hydroxide
15. Benzyl Salicylate
16. Citronellol
17. Coumarin
18. Eugenol
19. Hexyl Cinnamal
20. Butylphenyl Methylpropional
21. Limonene
22. Linalool
23. Alpha-Isomethyl Ionone
24. Phenylpropanol
25.Methylisothiazolinone

Krém proti celulitidě
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Krém na odstranění celulitidy
Jak odstranit celulitidu? Pomozte si krémem
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 37 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
24x
8x
4x
0x
1x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.