menu close
Úvod > Celulitida >Krém proti celulitidě...
 
Akce -20%
Jak odstranit celulitidu? Pomozte si krémem
Krém proti celulitidě
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy
zoom_in
 
Nejúčinnější z krémů proti celulitidě. Nejnovější technologie. Zaručená spokojenost.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:1100 Kč
Vaše cena: 727 Kč
(Balení na 1 měsíc léčby)
(AKCE Sleva 20% )

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
200ml (Balení na 1 měsíc léčby)
Výrobca: Crevil
Krém proti celulitidě s troj násobným účinkem

Účinný krém proti celulitidě s trojím účinkem. Unikátní vlastnosti aktivních látek napomáhají:

 • odvodňovat problémové oblasti
 • budovat pevnější tkáň v pokožce
 • zlepšovat hustotu a pevnost pokožky .

Krém proti celulitidě Total Repair Vám pomůže vytvarovat a zároveň zpevnit problémové partie. Zlepšuje ohebnost a elasticitu pokožky, regeneruje pokožku a napomáhá její být jemnější a zároveň pevnou.

Jak krém proti celulitidě funguje?

Pomáhá odčerpat toxiny a tekutiny zadržované v lymfatickém systému, které jsou po uvolnění zpracované v ledvinách.
Nejúčinnější vědecky testované látky v největší koncentraci se dostanou do pokožky a přímo do tkání kůže, kde je zadržován přebytečný tuk a vytváří se celulitida. Po aplikaci, účinné látky aktivně dlouhodobě působí, čímž je zajištěna nepřetržitá léčba. S postupující léčbou se pokožka jeví hladší a dochází ik celkové redukci rozměrů na místě aplikace.
Používání krému proti celulitidě přináší kromě estetického odstranění problému i výhodu očisty a detoxifikace pokožky , čímž se zlepšuje celkové zdraví pokožky.

Krém proti celulitidě Total Repair je léčebný krém na odstranění celulitidy a nahromaděného podkožního tuku, jehož vynikající účinky byly dosaženy díky serióznímu farmaceutickému výzkumu a výsledky byly potvrzeny i v klinických testech.

 • Napomáhá odstraňovat tuk a projevy celulitidy - tzv. pomerančovou kůži .
 • Odstraňuje z tkání přebytečné tekutiny.
 • Zlepšuje cirkulaci krve a mikro cirkulaci na postižených místech
 • Zmírňuje bolest a únavu nohou a modřiny.

Přibližně 89% uživatelů zaznamená rychlý ústup projevů celulitidy. Asi 90% z nich neustále preventivní používá tento krém díky výborným výsledkům.
Výsledky léčby jsou dlouhotrvající - postačí 2 až 3 30denní kúry ročně.
Rychlý účinek - první výsledky v změně kvality kůže je možné pozorovat již po 2 týdnech léčby.

Fotky před a po léčbě

Jak vzniká celulitida?

Tzv. pomerančová pokožka se projevuje proto, neboť jednotlivé podkožní vrstvy nejsou dostatečně pevné a jsou porušeny. Na obrázku vlevo je viditelné zahuštění a zpevnění struktury pokožky po léčbě. Výsledkem je viditelně hladší pokožka .

Co je to celulitida?

Je to stav pokožky, kdy je na určitých místech viditelné, že obsahují podkožní tuk, což se projevuje nepravidelnými hrbolky na pokožce. Dermatologové se shodují, že celulitidou trpí až 90% žen. Mezi hlavní důvody, proč celulitida vzniká se řadí

 • hormonální příčiny
 • genetika - geny nejčastěji předurčují, zda bude mít člověk celulitidu. Od genů závisí, rychlost metabolismu, rozložení tuků pod pokožkou nebo aktivita krevního oběhu.
 • nesprávná životospráva - lidé, kteří jedí mnoho tučných jídel, soli a jedí málo vláknin, jsou více náchylní mít celulitidu.
 • styl oblékání - příliš úzké oblečení zabraňující krevnímu oběhu

Jak celulitidu odstranit?

Protože je celulitida nerovnoměrně rozložený tuk pod kůží + nahromaděné toxiny v důsledku nedostatečné cirkulace v problémových partiích, je třeba usilovat o zmenšení množství tohoto tuku a zvýšení cirkulace abychom odstranili toxiny.

Důkaz: Jak zjistit zda krém proti celulitidě působí?

Po krátkém čase léčby krémem postřehnete častěji nutkání k močení a tmavší barvu moči jako obvykle. Je to jasné znamení toho, že tělo se pomocí působení účinných látek zbavuje nahromaděných toxinů a uložených tukových zásob. Kromě toho začne být pokožka na místech aplikace výrazně hladší a tento stav se bude zlepšovat s pokračující léčbou.

Aktivní látky v krému

Guarana (extrakt z jadérek) - obsahuje velké množství kofeinu. Kofein je známý tím, že zlepšuje odstranění vody z pokožky a vyhlazuje ji. Stimuluje cirkulaci krve a napomáhá odplavování nahromaděných tuků z pokožky. Mnohé vědecké studie potvrdily, že kofein má schopnost aktivně působit proti uloženým tukovým buňkám a zlepšovat vzhled pokožky . Krém obsahuje aktivní formu kofeinu. Je účinnější až o 68% než standardně formy kofeinu používané v běžných krémech proti celulitidě. Lehčí pronikne do hlubších vrstev kůže a uloženého tuku.

Garcinie kambodžská - tropická rostlina známá pro svůj příznivý vliv na tělo. Mezi její příznivé účinky patří i zlepšení krevního oběhu v problémových partiích, což je vynikající pro odstranění celulitidy.

Břečťan popínavý extrakt (Ivy - Hedera helix) Břečťan je stále zelená rostlina rostoucí nejčastěji v západních, středních a jižních částech Evropy. Extrakt z listů účinně ochraňuje cévy a zvyšuje jejich propustnost. Dokáže tak zmenšovat otoky, které jsou přítomny v počátečních stádiích celulitidy. Dále způsobuje úlevu pro lymfatický systém - rozpouští lipidy, takže nahromaděné zásoby tuků se mohou dostat opět do krevního oběhu. Jsou spotřebovány jako zdroj energie nebo vyloučené tělem. Tato vlastnost pozitivně ovlivňuje odstranění projevů celulitidy tak strií.

Fucus Vesiculocus - Patří do rodiny hnědých mořských řas. Často používaná v kosmetickém průmyslu pro svůj vysoký obsah živin, které mají na pokožku vysoce zvláčňující a hydratační efekt.

Přeslička rolní - v kosmetice často používaná pro své výborné účinky při rozkládání uložených tuků v pokožce. Zlepšuje cirkulaci v pokožce a zároveň ji odvodňuje. Napomáhá při omlazování pokožky a její aktivní složky naše tělo využívá i při syntéze kolagenu - látky, která je v pokožce obsažena ve velkém množství.

Spiraea ulmaria (Tužebník jilmový extrakt z květu) - extrakt má zpevňující účinek na pokožku.

Sezamový olej - vyznačuje se hojivými a hydratačními účinky. Má antioxidační vlastnosti díky vitamínu E. Způsobuje i omlazování pokožky.

Časté otázky a odpovědi

Jak dlouho potrvá než se projeví účinky?
Zlepšení v kvalitě a textuře pokožky je často možné pozorovat již po prvním týdnu používání krému proti celulitidě. Po prvním měsíci léčby zaznamená mnoho pacientů i celkové zeštíhlení. Doporučuje se každodenní léčba podobu nejméně jednoho měsíce.
Může být krém proti celulitidě používaný jako masážní krém?
Ano, krém proti celulitidě může být použit na masážní účely. Vstřebává se však velmi rychle.
Dostaví se výsledky rychleji pokud budu používat krém proti celulitidě častěji než 1 krát za den?
Krém proti celulitidě není nutné používat častěji než 1krát za den. Po aplikaci účinkuje 12 až 15 hodin. Stačí ho tedy používat 1 krát za den na celulitidou postižená místa.
Může se výskyt celulitidy nebo nahromaděného tuku vrátit po léčbě?
Léčba krémem proti celulitidě má výhodu dlouhotrvajících účinků. Během prvního roku léčby se doporučují 3 kúry krémem proti celulitidě pro vynikající výsledky. Další léčba podle potřeby. Nicméně špatné stravování, sedavý životní styl nebo genetika mohou být příčinou opětovného výskytu celulitidy.
Jak dlouho potrvá odstranění celulitidy?
Většina žen dosáhne dobrých výsledků po 1-2 měsících léčby. Projevy celulitidy se zmenšují postupně a délka léčby je individuální.
Je možné používat krém proti celulitidě i na obličej?
Ne. Pokožka obličeje je mnohem citlivější než pokožka v oblasti nohou, stehen nebo hýždí. Pro tyto oblasti je krém primárně určen.
Proč u některých lidí nastane zeštíhlení rychleji?
Každé tělo reaguje na léčbu jiným tempem. Pacienti s více nahromaděným tukem obvykle pozorují zeštíhlení rychleji.
Proč je tak těžké dostat břicho opět do dobrého stavu?
Břišní svaly mohou být oslabeny kvůli operaci, těhotenství nebo slabému pohybu. Ochabnutí svalů může být nesprávně považováno za tuk, což je důvod, proč ani po silných dietách nedojde u takového člověka k zeštíhlení.
Během léčby krémem proti celulitidě je moč tmavší a močení častěji. Je to v normální?
Ano. Krém proti celulitidě způsobuje, že uložené toxiny a tuky se uvolní a rozpustí. Jsou pak spotřebovaná jako energie nebo vyloučeny z těla v moči.
Je nutno se vyvarovat používání hydratačních krémů na místech léčby?
Podle výzkumů, hydratační produkty zanechávají na pokožce vrstvu, která brání dokonalému vstřebání nanosomů, které obsahují účinné léčivé látky, čímž snižují efektivitu léčby. Doporučuje se používat neutrální mýdlo.
Pomůže krém proti celulitidě is úbytkem hmotnosti?
Ano, krém proti celulitidě pomáhá odstraňovat projevy celulitidy a uložený tuk na zádech, břiše, bocích, kolenou a každé části, kde ho aplikujete. Způsobuje tak zeštíhlení i bez agresivních postupů jako liposukce. Pro celkové snížení hmotnosti je však nejlepší pohyb a cvičení.
Způsobuje krém proti celulitidě podráždění nebo alergickou reakci?
Ne. Krém proti celulitidě je hypoalergenní, což znamená, že nezpůsobuje u většiny lidí alergickou reakci. Pokud zaregistrujete neobvyklou reakci kůže, doporučuje se konzultace u lékaře.
Barva krému se jemně liší od balení k balení. Je to v pořádku?
Ano. Extrakty z rostlin mají rozdílné odstíny v závislosti na ročním období, kdy jsou nasbírané. Extrakty jsou ve vysokých koncentracích a neobsahují žádná umělá barviva.
Může používat krém každý?
Krém proti celulitidě není určen pro těhotné a kojící ženy.
Může krém ulevit od bolesti nohou?
Krém stimuluje krevní a také lymfatickou cirkulaci v nohách a celém těle. Snižuje tak hromadění tekutin a způsobuje celkovou úlevu.

Návod na použití

Aplikujte 1-2 krát denně krouživým pohybem na problémová místa. Masírujte, až dokud se gel úplně nevstřebá.

Technické údaje:

Objem: 200ml
Obal: Plastová tuba
Barva: jemně žlutá až jantarová
příjemná vůně

Vhodné pro všechny typy pokožky, dermatologicky testováno, ph neutrální

1. Aqua
2. Isopropyl Alcohol
3. Propylene Glycol
4. Dimethicone
5. Paulinia Cupana (Guarana) Seed Extract
6. Garcinia Cambogia Fruit Extract
7. Hedera Helix (Ivy) Extract
8. Fucus Vesiculocus Extract
9. Equisetum Arvense Extract
10. Spiraea Ulmaria Flower Extract
11. Sesame Indicum Seed Oil
12. Carbomer
13. Parfum
14. Sodium Hydroxide
15. Benzyl Salicylate
16. Citronellol
17. Coumarin
18. Eugenol
19. Hexyl Cinnamal
20. Butylphenyl Methylpropional
21. Limonene
22. Linalool
23. Alpha-Isomethyl Ionone
24. Phenylpropanol
25.Methylisothiazolinone

Krém proti celulitidě
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Výsledky používání krému proti celulitidě před po
Krém na odstranění celulitidy
Jak odstranit celulitidu? Pomozte si krémem
Krém na odstranění celulitidy
Krém na odstranění celulitidy

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 37 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
24x
8x
4x
0x
1x

Krém proti celulitidě recenze zákazníků

Spokojenost:89.2% Hodnocení:37
Patricia, 42let : U mne spokojenost
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Zkusila jsem uz asi vsechny krémy proti celulitidě co se dají sehnat. Skoda ze jsem tento nevyzkoušené jako první, byla bych ušetřila kopec peněz. Dobře voní, super se roztírá a pokozka se mi po par týdnech uzivani zacala viditelně vyhlazuje. Nečekala jsem zazraky ale popravdě zůstala jsem překvapená z účinku. vřele doporučuji

Rychle se vstřebá. Vyhladí pokožku

barbora, 38let : Pekne vyhladi pokozku
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nevěřila jsem ze nejaky krem muze zabrat proti celulitidě. Asi po měsíci jsem zacala registrovat viditelně vyhlazenější kuzi na bocích s kterymi mam neustale problemy. Krem jinak vydrzi celkem dlouho takze mi postačí max. 3 balení na cely rok. Všem kamoskam jsem přeposlala link. Dekuji!

Vyhladi pokozku
Dlouho vydrzi

Nati, 44let : Dobry gel proti celulitide
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Opravdu dobry gel proti celulitidě, asi zatím jeden z top. Chodim častěji na wc ale podle navodu to znamena za krem funguje. Pouzivam ho 6 tydnu a jsem zatím s výsledkem velmi spokojena. Stehna se mi zdají odost hladší co se mi nepodařilo ani intenzivním cvičením 3x do týdne. Urcite dooručuju všem ženám, kterym nepomáhá ani cvičení proti celulitidě.

odstraní celulitidu vyhladit pokozku
dobra vune

erika, 33let : Zlepseni na stehnech
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Trosku mi pride ze se rychleji mine jak se zde uvádí ale jinak jsem prijemne prekvapena. Velmi dobře se vstřebává a při srovnání se stavem celulitidy na stehnech jak jsem měla předtím, vidim zlepsení. Pokozka ani není o moc jemnější ale je urcite hladší a rovnější. Celkově si myslim ze ten kofein v tomto kréme proti celulitidě má vyznam.

Odstranit celulitidu v problematických partiích na stehnech ale na zadku u mně ne

celkem rychle sa minie

Anna, 44let : Celulitida vyrazne ustoupila
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tento krem proti celulitidě pouzivam treti měsíc. Od začátku používání jsem měla takovou napnutou kuzi na místech s celulitidou. Co mě však potěšilo byl druhy měsíc. Celulitida pomaličku začala ustupovat a teď můžu s jistotou říct že výrazně ustoupila. Ze všech krémů proti celulitidě je tento top. Děkuji.

pomůze odstranit celulitidu
dobra vůně

Hana, 35let : Iba napne pokozku
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Já ho pouzivam druhy měsíc ale celulitidu mam stale stejnou. Pokozka je sice jemnější a je napjata pěkně ale zeby odstranil celulitidu to nepozoruji. Mně asi kremy proti celulitidě nezaberou. Nevím uz co mam dělat. Aspon že napne kuzi.

pokozka je napnuta

mne celulitidu neodstranil

Alica, 35let : vyborny gel proti celulitidě!
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tento gel je fantasticky. Za sebou mam uz zkoušení množství krému a gelů ale tento je zatím ten nej. Funguje přesně jak se pise, mocim častěji a beru to tak že je to znak ze to funguje. Moje stehna zpevnily více než ked jsem měla cas a chodívala jsem do fitka. Nyní se můžu uz i podívat do zrcadla a nnie jsem znechucena z toho co vidim protoze to tu celulitidu docela dobře odstranilo. Zatim krem pouzivam 6 týdnů. Vřele doporučuji kazdemu

zredukuje celulitidu na stehnach

castjsie mocenie

Denisa, 44let : Príjemne prekvapená
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nepíšu často takové hodnocení ale tentokrát mi to nedalo protože jsem byla opravdu velmi příjemně překvapená účinkem. Trošku jsem se obávala toho častého močení ale není to nic strašného. To co mě ale překvapilo byla opravdu viditelná změna pokožky. Měla jsem dost strašnou celulitidu na zadku a stehnech. Takovou, že ji bylo vidnno i přes trošku vypasované kalhoty z jemné látky. Pomohlo mi trošku cvičení a natírání se tímto krémem každý večer. Pokožka rozhodně zpevněné a vyrovnala se nebo jak to mám nazvat. Paráda, jsem spokojna velmi.

Maximální účinnost proti celulitidě. Rychle se vstřebá.

žádný mínus není dostatečný v porovnání s tím pokud Vám krém proti celulitidě opravdu pomůže s celulitidou.

timea, 34let : celulitida na zadku se zlepsila
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Léčim si tímhle krémem celulitidu 4 měsíce. Hlavně zadek. Za tento čas můžu říci že výrazně celulitida ustoupila, hlavně to odstranilo ty nepěkně hrbolky. odporucam

rychle se vstřebá do pokozky, účinkuje proti celulitidě

miniem ho rychlo, nedostupny v lekarnach

Dana, 43let : spokojenost
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Krém jsem po měsíci doužívala a hned jsem si objednala další, neboť konečně po nějakém krému vidím účinky. Musím přiznat, že i cvičím. Ale nějaké silnější močení jsem například nezaregistrovala, lze jen tmavší moč. Krém jsem používala hlavně na stehna, nejprve se mi zdálo, že se nic neděje, ale po změření stehen jsem zjistila, že mi z nich zmizely 3cm, což bylo super.To bylo asi po dvou týdnech. A pokožka je pěkná, hladká a celulitida mi už při světle není vidět, jen když si silně stisknu pokožku. Před tím jsem ji viděla i když jsem si ji nestlačovala. Takže účinek je dobrý a pokračuji dál.

dobře se roztírá, hezky voní, vydrží asi měsíc / podle toho co si natíráte /, viditelný a hmatatelný účinek

možná cena, ale když se zamyslím kolik jsem utratila na ostatní krémy a nic, tak pak ani cena není mínusem

Veronika, 26let : zklamání
Hodnocení účinku: Žádný účinek

Vyhozené peníze pokozka je jen hladší a to jsem kazdy den po hodině cvičila. zklamání na plné čáře

Vyhlazení pokozky

Vydržel mi jen dva týdny a ne cely měsíc a to jsem si dávala opravdu mělo toho kremu.cakala jsem od toho víc

dida82, 32let : supr krém proti celulitidě
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Pro mě funguje výborně, minula jsem dvě balení a výsledky stojí zato. Vedlejší účinky nebyly vůbec žádné, ani častější močení než se zde uvádí. Dokonce krém není ani nijak parfémovaný což je pro mě další výhoda. Jednoznačně doporučuji jako prevenci ale i na odstranění příznaků celulitidy.

neparfémovaný, rychle vsákne, účinkuje

Ludmila, 43let : změna k lepšímu
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Mam 38 let a geneticky velmi výraznou celulitidu. Hrbolky a kopečky po stehna. Prvy měsících používání jsem byla uplne nadšená, ty nejhlubší jamky se začaly zmenšovat ale pak jakoby utal a uz to dale nevyhladzuje celulitidu. Neviem ci krému pouzivam mělo nebo naopak vela ale už je to třetí měsíc a už se to nezlepší. na druhé straně se to ani nezhoršuje, je to tak o polovinu lépe než to bylo. Spokojna jsem ale není to dokonale.

Zabíralo to prvy měsíc

Miriama, 40let : krém a cvičení
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Mně pomohlo cvičení + tento krém, po měsíci vidím změny hlavně na stehnech, kůži mám jemnější a nemá takové ty hrbolky. Takže jsem spokojená, baby, ale myslím, že bez cvičení to tak nepomůže.

zmizely hrbolky

Majka, 32let : pomáha
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Používám tento krém už přes půl roku, a jsem velmi spokojená. Ze začátku jsem účinek moc nepostřehla, pokožka se pouze napnula, ale nyní po dlhdobom užívání se mi kůže vyhlazuje na zadku i stehnech, vidím to i podle fotek, takže jsem spokojená, poslala jsem link kámoškám, mohu pouze doporučit :)

vyhlazuje a pomáha

Veronika77, 38let : první balení
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Já jsem se trošku bála hlavně toho častého močení, ale je to blbost, tedy, alespoň u mě to tak vůbec nefunguje. Končím první balení a zatím jsem spokojená, podle mě netřeba čekat nic převratného, ale postopum času to určitě přijde. Zatím to vypadá dobře, pokožka na stehnech je pevnější a neni taková drsná. Jdu si objednat další, jsem zvědavá.

vyhlazuje pokožku

Barbora, 41let : účinný krém
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tento krém mi poradila kolegyně v práci, s tím, že u ní fungoval, a ještě, že na stehna a zadek pomáhá cvičit dřepy. A tak jsem to zkombinovala, krém mi už bude končit, a účinky jsou skvělé, až jsem sama překvapená, jednak na obvod mám menší stehna, a kůži na nich vůbec už nemám takovou kurovitú, pěkně mi zjemněné a je celá taková vyrovnanější a napnutá.

vyhlazuje pokožku

Zuzka T., 39let : co čekat?
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Co já vím, není to žádná sláva, ale je pravda, že jsem vyzkoušela už milion krémů proti celulitidě, a tento je zatím nejlepší, kůže mi po něm zůstává jemná a napnutá. Nevím, jedno balení bylo asi málo, jdu objednat druhé, a snad delším používáním se ukáží lepší výsledky

zjemnení

Ada, 33let : Nalo vyrazny
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Tedy nevím co dělám špatně nebo proc to u mne nefunguje az tak. Dobrala jsem první balení, pokozku mi to tak vyhladilo ale ty hrbolky celulitidy jsou tam stale když pokozku spucim mezi prsty. Tak teď nevím jestli mam pokracovat dale nebo co. Jinak se krem super rychle vstřebá a pokozka je vláčná.

vláčnější pokozka,
rychle se vstřebá

mně to proti hrbolkum moc nepomohlo

Kristina, 37let : Jenom boky
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Trpím celulitidou na zadku a bocích. Na zadku mě to stve víc a natírala jsem zadek tedy poctivě, nevidim vůbec žádný rozdíl. Zato boky ktere jsem protřela pouze obcas skoro uplne zůstaly vyhlazeně. Nerozumím tomu vůbec. Ale aspon tedy nejaky vysledek.

odstraní celulitidu na bocích,
snadno se natírá

ne na zadku

Darina Babuliaková, 39let : průměr
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Tento krém proti celulitidě není žádná velká sláva. Přiznám se, čekala jsem víc. Pokožka je jemná a hydratovaná a trošku pružnejší ale jinak velké změny s celulitidou to u mě nezanechalo. Suma sumárum, po všech krémech proti celulitidě, které jsem vyzkoušela, patří tento do lepšího průměru hlavně díky příznivé ceně a nějakým tím výsledkem na pokožkw

zanechá pokožku pružnou,
příjemná vůně

u mě nefunguje proti celulitidě

Elena_M, 27let : krém proti celulitide
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Krém používám už 7 týden a už jsou viditelné pokroky, pomeranče z mého zadku postupně mizí. Hmotnost mi také klesla, ale to bude možná i tím, že jsem začala cvičit. Vřele ho doporučuji.

viditelne zlepseni

Veronika, 32let : pokroky
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Krém jsem si koupila na doporučení nevěsty, krém mi pomohl po dvou měsících užívání se moje pokožka zpevnila a kůra pod mou kůží mizí. Cvičím málo, protože se nemohu velmi namáhat, ale přesto krém funguje.
Kromě toho krém velmi dobře hydratuje pokožku a dělá mi ji hladší.

hydratace, odstraňuje celulitídu, dlho vydrží

žádnej

Marika, 30let : Funguje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

krém používám již třetím měsícem a musím říct, že jsem víc než spokojená. Krém funguje výborně.

spokojenost

Jessica, 35let : krém proti celulitide
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Celulitida se u mě objevila teprve nedávno, hned jsem začala shánět pomoc, toto je první produkt, který jsem vyzkoušela a jako zázrakem funguje. Mockrát děkuji.

výrobek funguje

delší doba vstřebávání

Amika, 27let : Krém proti celulitide
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

..sem mladá a pomeranče mám i na rukou, začala jsem sportovat ale moje pokožka není ena pevnaa pružná. Doufám, že mi tento krém pomůže ...

nevím

nevím

Katka, 23let : krem na celulitidu
Hodnocení účinku: Částečný účinek

po natreni mam pokozku hebkou a vlacnou, celulitida pomalu mizi. Velmi se tesin a doporucuji vsem hholkám.

vlacna a hebka plet

VlaDkka, 28let : celulitida mizne
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

před půlrokem jsem ho začala používat a jsem nesmírně spokojená. Nyní jdeme s manželem na svatební cestu a já mám krásné stehna na pláž.

funguje - celulitida mizne

nema zadne

Dana, 39let : perfektni krem proti celulitide
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

krém proti celulitidě mi pomohl mám už 4 balení. Opravdu je dobrý a nedělá žádné žmolky. Oceňuji nízkou cenu a kvalitu.

nedelaj se žmolky

Zara, 24let : výborný krém
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

škoda, že toto není také jako tělové mléko, je to velmi účinné a docela mi postupně mizí. Líbí se mi, že je bez vůně a zápachu. supr

nevoní ani nesmrdí
nedělají se šulance
rychlé vstřebávání

škoda, že to není i jako tělové mléko

Lenka, 38let : krém proti celulitide
Hodnocení účinku: Slabší účinek

nevím jestli mi to nefungovalo nebo jsem si to jen nevšimla nic jsem nedělala a jen se natirala a ty hnusně kopečky pod kůží mám stále. Doufám, z eto zabere, dám tomu ještě šanci.

málo viditelnej účinek

Pavlínka, 27let : krém proti celulitide
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

mít celulitidu je opravdu obtěžující. Teď v létě jsem to pocítila, nejsem nějaká boubelka, ale mám celulitidu vzadu na stehnech ... Takže změna, na plovárnu chci už vypadat normálně. Se lets move :)

Petronela, 23let : krém, který funguje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Je to suprrrr věcička. Spaluje tuk na místech kde jsem nemohla ani za boha zhubnout. Každý kdo má problém s hubnutím okamžitě povinně zakoupit :)) já se už vejdu do šatů mé mladší sestry :)

hubnu - funguje - zaručeně

Radka, 24let : krem proti celulitide
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

celulitidu jsem měla na stehnech, teď už nemám žádnou krém proti celulitidě mi velmi pomohl, podkožní tuk vymizel a mám pěkné stehů i ze Zadej strany.

Diana, 27let : celulitida pric
Hodnocení účinku: Částečný účinek

krem pouzivam téměř pololetí za ten cas se moje pokozka skoro vsude napruzila a je bez znamek pomerančové kůže. Jdu to skusit i na zadek.

Marcela, 32let : krem zabranujici celulitidu
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

mám už sice přes 30, ale stále si ráda dám krátkou sukni a ty krátery na stehnech třeba zničit, začala jsem používat tento krém teprve nedávno, ale moje pokožka je o moc pružnější a hlavně vláčnější. Snad to bude jen a jen kupředu.

pružnější pokožka

jana, 31let : očekávam výrazné zlepšení
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Krém používám zatím čtvrtý týden.Za tento čas pozoruji pevnější a hladší kůži.Rovněž se mi zmírnila únava nohou a očekávám ještě výraznější odstranění pomeranč. kůry.

lehká vstřebatelnost a velmi příjemná vůně

cena

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.