Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Kruhy pod očima
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém na váčky pod očima Eyetuck

Krém Eyetuck | Na váčky a otoky pod očima | Hydratace a pružnost | 15ml
 
Doprava zdarma
Krém proti váčkům pod očima
 
 • Patentovaná složka Eyeseryl snižuje obsah tekutin v pokožce pod očima
 • Snížily se i projevy otoků pod očima u 95% testovaných
...víc

Běžná cena: 1350 Kč
Vaše cena: 1100 Kč
Doprava zdarma
(až na 8 týdnů léčby)

Nedostupný Doprava a doručení
15ml (až na 8 týdnů léčby)

Odstraňte váčky pod očima bez chirurgického zákroku!

Krém na váčky pod očima Eyetuck obsahuje látku Eyeseryl, tetra peptid, který byl speciálně navržen tak, aby bezbolestně odstranil váčky pod očima v během několika týdnů.

Krém proti váčkům pod očima Eyetuck dopomůže k vyhlazenému, pevnějšímu vzhledu pokožky pod očima a zároveň zvlhčuje citlivou oblast okolí očí.

Indikace:

 • Ke snížení výskytu oteklých oblasti pod očima (váčky pod očima)
 • Pro ženy i muže

Jak účinkuje krém proti váčkům pod očima?

Hlavní příčinou vytvoření váčků pod očima je nadměrné zadržování vody . Krém na váčky pod očima obsahuje účinnou látku Eyeseryl. Vědecky je pojmenován jako TETRAPEPTID-5. Výzkum prokázal, že tato látka má příznivé účinky na snižování obsahu nadbytečné tekutiny v pokožce pod očima. V důsledku čehož se váčky této oblasti zmenšují.

Testy na Eyeseryl byly provedeny na ženách dobrovolnicích. Posuzoval vliv této látky na hebkost pokožky a snížení otoků pod očima. Testy prokázaly, že až u 95% dobrovolníků došlo k viditelnému snížení otoků - váčků pod očima.

Fotky před a po

Následující srovnání je výsledek léčby váčků pod očima pomocí látky Eyeseryl.

Složení

Eyeseryl : speciálně vyvinutý tetra-peptid, který snižuje otok odstraněním přebytečné vody z pokožky pod očima.

Meruňkový olej : hydratuje a revitalizuje, takže je ideální řešení pro péči o suchou, stárnoucí pleť v citlivé oblasti očí, přičemž nezanechává pokožku mastnou.

Bambucké máslo : Je vyráběno z ořechů ze stromu Karité, poskytuje špičkovou hydrataci a je často používáno v přípravcích pro péči o pleť. Po celá staletí, to byl také použit jako lék v afrických zemích.

Časté dotazy

Proč mám oteklé váčky pod očima?

Jedním z hlavních důvodů, proč člověk trpí výskytem váčků pod očima je nadměrné zadržování vody v této oblasti.

Jak funguje krém proti váčkům pod očima?

Eyetuck obsahuje patentovanou složku "Eyeseryl", který pomáhá odstranit váčky pod očima tak, že snižuje obsah tekutin v pokožce pod očima. Testy na Eyeseryl byly provedeny na ženských dobrovolnících a výsledky byly posuzovány podle dopadu na hebkost pokožky a odstranění otoků. Hydratace pokožky v oblasti očí byla měřena s corneometrem a elasticita kůže byla měřena pomocí elastometru.

Zvýšení hydratace i pružnosti byly v testech prokázány. Prokazatelně se snížily i projevy otoků pod očima u 95% dobrovolníků.

Pomůže mi krém na odstranění váčků pod očima odstranit i tmavé kruhy pod očima?

Krém na váčky pod očima byl speciálně navržen tak, aby pomohl odstranit vzhled oteklých oči. Tmavé kruhy pod očima jsou způsobeny výraznějšími kapilárami v pokožce nebo výraznější pigmentací - pokud máte tmavé kruhy pod očima doporučujeme vyzkoušet Krém na tmavé kruhy pod očima Eyecircle, který byl speciálně navržen tak, aby pomohl snížit výskyt tmavých kruhů pod očima.

Jak dlouho musím použít krém proti váčkům pod očima, než uvidím výsledky?

V testech dosáhlo 95% dobrovolníků optimální požadovaný výsledek po 60 dnech aplikace krému dvakrát denně. Zlepšení by však mělo být viditelné již za 15 dní léčby.

Návod k použití

Po vyčištění obličeje, jemně naneste krém na tmavá místa pod očima. Před spaním naneste a vmasírujte malé tečky (velikosti rýžového zrníčka) směrem zevnitř ven.

O firmě Skin Doctors

Firma Skin Doctors je předním představitelem ve vývoji a propagaci převratných, kosmeticko-farmaceutických produktů (kosmeceutika) - alternativ k chirurgickým zákrokům. Firma působí ve více než 50 zemích. Výrobky Skin Doctors jsou založeny na nejmodernějších složkách, vyvinutých ve spolupráci s předními výzkumnými ústavy a kosmetickými chirurgy. Motto firmy: žádné jehly, žádná bolest!

Co jsou to kosmeceutika? Jsou kosmetické přípravky, které obsahují složky, určené nejen na zlepšení vzhledu, ale také mají pozitivní fyziologický účinek na buněčné úrovni. Poskytují trvalé přínosy a uspokojí potřeby krásy i zdravotní potřeby.

Krém proti váčkům pod očima
4.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 11 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
5x
4x
0x
2x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.