:?>
Biome platobné možnosti

Jak prodloužit růst řas?

Ženy na celém světě touží po dlouhých a hustých řasách, s nimiž by co nejvíce poutaly pozornost   mužů. Ať už máte štěstí na dlouhé, husté a tmavé řasy nebo zoufale hledáte všemožné způsoby  jak je prodloužit máme pro Vás dobrou zprávu - existují cesty, kterými můžete prodloužit růstový cyklus řas. Přírodní oleje a krémy jsou částečným řešením tohoto problému. V současné dobře však stále více žen sahá po výdobytcích vědeckého pokroku v podobě aktivátorů a přípravků určených pro prodloužení růstu řas.  
Nejprve zmiňme některé kroky, jejichž dodržováním se může podařit zvětšit délku řas:

  1. Zásobujte řasy a oční víčko hydratačními krémy s množstvím výživných látek. Antioxidanty a anti-inflamace složky jako vitamin E, kyselina alfa-lipová nebo mandlový olej, dokáží upevnit a posílit folikuly řas - speciálně pro případy nanášení a odstraňování make-upu.
  2. Jezte mnoho proteinů   během dne. Proteiny jsou hlavním stavebním prvkem řas. Pro ještě lepší zlepšení růstu řas doporučujeme přidat do jídelníčku mořské živočichy, řasy. I vajíčka jsou vhodným zdrojem proteinů.
  3. Doplňte do svého jídelníčku důležité prvky jako biotin, křemík, zinek nebo hořčík. Tyto prvky jsou důležité pro zdravý růst řas a vlasů obecně. Takto vitamíny podporované a zdravé folikuly dokáží produkovat déle a zdravěji řasy.
  4. Pokud u Vás tento postup nemá pozitivní ohlas, vyzkoušejte některé z produktů pro aktivaci růstové fáze   Vašich řas. Takové produkty obsahují všechny potřebné a důležité látky pro zdravý růst s přídavkem patentovaného séra, které aktivně prodlouží růstovou fázi. Dávejte si však pozor na glaukom léky jako Latisse a podobné, které sice dokážou řasy prodloužit ale za cenu rizika vedlejších účinků jako zarudnutí oka, změna barvy oka nebo nepříjemné svědění a mnoho dalších komplikací.

Související produkty