Úvod > > Goji
100 tab. (až 6 týdnů léčby)
Výrobce: Nutrigen Laboratories

Sdílet

Lajknout

Bežná cena:499 Kč
Vaše cena: 369 Kč    
(až 6 týdnů léčby)

Skladem
Nakupovat můžete i bez registrace
Často kupované výhodné balení
Cena samostatně: 1059 Kč
Cena společně: 867 Kč

Goji doplňuje stravu o polysacharidy a množství antioxidantů, které podporují imunitní systém, ochraňují tělo před škodlivými vlivy okolí a pozitivně ovlivňují celkový fyzický stav. Výborný doplněk stravy během detoxikace nebo hubnutí.

Goji Berry jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají posílit imunitní funkce u mužů i žen.

  • Výborný doplněk v období hubnutí nebo detoxikace
  • Chrání játra
  • Zlepšuje zrak
  • Zlepšuje sexuální funkce a plodnost
  • krevní oběh
  • Podporuje dlouhověkost

Co jsou Goji bobule?

Vědci zjistili, Goji Berry je jedním z nejvíce nutričně hodnotných ovoce na zemi. Goji je ovoce rostoucí na rostlině Lycium barbarum L. Ve volné přírodě můžete narazit na tuto rostlinu na Dálném východě. Také se nazývá Tibetská kustovnice.

Goji bobule, také nazývané wolfberries, byly pěstovány v himálajských údolích stovky let. Tradiční čínská lidová medicína používá Goji na vyléčení různých nemocí. Goji bobule se také dlouho používají v různých asijských jídlech, jako ingediencie nebo ozdoby.

Jak účinkují Goji bobule?

Ochrana DNA: Škody na naší DNA otevírají dveře všech možných onemocnění a urychlují stárnutí. V průběhu života, je naše DNA je poškozena volnými radikály generovanými jako vedlejší produkt normálního metabolismu a působením toxinů. Přestože naše těla jsou vybaveny tak, aby se neustále opravovali, mohou se stát ochromeny příliš velkým množstvím volných radikálů, zvláště když stárneme. To má za následek předčasnou smrt zdravých buněk, které mohou přispívat k různým degenerativním onemocněním.

Sexuální zdraví: Snížená sexuální funkce není nezbytnou součástí stárnutí. Nižší sexuální apetit u mužů i žen, může být spojen se sníženou produkci testosteronu. Goji bobule mohou pomoci tím, že zvýší produkci testosteronu v těle. V Asii, goji bobule jsou tradičně považovány za silné sexuální tonikum. Kromě toho, kustovnice působí jako všeobecné tonikum pro zlepšení celkové vytrvalosti, nálady a pohody. Tyto faktory mohou také pomoci snížit stres. Všechny tyto výhody přispívají ke zdravému sexuálnímu životu.

Energie: goji bobule posilují systém a pomáhá tělu vypořádat se se stresem. To také podporuje zdravou funkci nadledvinek, které mají tendenci se přepracovat v době krize. Předpokládá se, že Goji harmonizuje funkce celého těla, což má za následek zvýšenou vytrvalost, sílu a energii.

Zdraví očí: goji berry obsahuje dvě klíčové živiny pro zdravý zraku: zeaxantin a lutein. Ty jsou soustředěny ve středu sítnice a chrání oko proti nejčastějším problémům souvisejícím s věkem zraku, včetně makulární degenerace, kataraktu a diabetické retinopatie. Volné radikály také útočí na oči, a zeaxantin a lutein chrání proti tomuto poškození. Výzkum v Číně prokázal, že konzumace goji bobulí může snížit poškození sítnice volnými radikály.

Hubnutí: Goji bobule mají vlastnosti, které pomáhají ovlivňovat hladinu cukru v krvi a chuť k jídlu. Vláknina tvoří 21% hmotnosti goji. Potraviny s vysokým obsahem vláken příznivě ovlivňují hladinu cukru v krvi. Bobule jsou také dobrým zdrojem chromu, minerálu, který také pomáhá při kontrole hladiny cukru v krvi. Chrom může také pomoci zachovat svalovou hmotu během hubnutí. Svaly spálí více kalorií než tuk, podporují účinnější metabolismus, čímž se zabraňuje přibývání na váze.

Goji bobule obsahují speciální polysacharidy, které posilují imunitní systém a jsou odpovědné za kontrolu nejdůležitějších obranných systémů Vašeho těla. Vědci připisují většinu z výborných zdravotních vlastností Goji tímto speciálním polysacharidem.

Goji plody jsou bohaté na antioxidanty, zejména karotenoidy, jako jsou beta-karotenu a zeaxantin. Jedním z klíčových úkolů zeaxantinu je chránit oční sítnici tím, že absorbuje modré světlo a působí jako antioxidant. Ve skutečnosti, zvýšený příjem zeathanthinu může snížit riziko vzniku věkem podmíněné makulární degenerace -je nejčastější příčinou ztráty zraku a slepoty u lidí nad 65 let. Goji plody obsahují 19 aminokyselin, které jsou stavebními kameny bílkovin, včetně všech osmi nezbytné pro život. Žádná jiná rostlina neobsahuje takové množství živin. Goji jsou také lepší zdroj vitamínu C než pomeranče, citrony nebo limetky.

Složení

2000mg extraktu v 1 tabletě (500mg 4:1). Balení obsahuje 60 tablet.

Extrakt je obohacen o beta-karoten a vápník. Beta-karoten je prekurzor vitaminu A - chrání před volnými radikály, podporuje správnou funkci zraku a imunitního systému. Je nahromaděný v pokožce a absorbuje škodlivé sluneční záření.

Dávkování

1 tablety denně.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nového tisíciletí - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost je uznávána pro své úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Přejít na začátek stránky

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah Vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

 

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra.
  • Bankový převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Převod trvá běžně 1-3 pracovní dny.
  • GoPay - platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
Uživatelské hodnocení pro Goji
Goji
5-bodový formát: Hodnocení:6 Průměrné hodnocení: 95%
Přidat hodnocení
izabel, 35let : goji a hubnutí
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po měsíci užívání goji se cítím velmi dobře , mám i více energie . Výsledky hubnutí se také začínají pomaličku ukazovat . Kdybych se ještě začala hýbat , verim že by to mohlo být ještě lepší . Každopádně je to zajímavý doplněk dietního režimu . Člověk má také pocit že pro své tělo něco víc dělá . Doporučuji pokud chcete zapojit trošku exotiky do hubnutí :)

Dobrý pocit , snížená hmotnost

Milada, 39let : Více energie
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Goji mi opravdu už po několika dnech doplnilo energii. Předtím jsem byla stále unavená a bez chuti do jakékoliv činnosti. Supr určitě si koupím další balení a budu doporučovat.

dodá energii, člověk se lépe cítí

Miška, 43let : Chuť na sladké se ztratila
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nevím jestli je to tímto goji nebo čím ale odkdy to užívám, už nemám takovou strašnou chuť na sladké pamlsky jako předtím. takový účinek jsem tedy nečekala.

odstráni chuť na sladké?

není to návykové?

Michal, 29let : Prevence
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Nevím posoudit účinky - goji beru pouze jako zdroj antioxidantů, tedy preventivně na ochranu a imunitu pro tělo. Hubnout ani moc nepotřebuji. Určitě zajímavý doplněk do lékárničky.

ochrana a imunita organizmu

Lenka, 45let : supr
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nevím co do toho dávají ale cítím se super. Děkuji.

energie, chuť do života

Kristina, 41let : Podobne jak acai
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Podle mne jsou vsechny tyto Superovoce na tom podobne, acai berry je goji velmi podobne. Ucinky jsou take vlažne. Nebo ani nevim posoudit.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.