Biome platební možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Detox organismu
  4. >
  5. Pilulky
  6. >
  7. Detoxikace organismu Detox

 
Detoxikační kúra, detoxikace tlustého střeva
 
Intenzivní detoxikační kúra očistí organismus a obnoví přirozené fungování trávicího traktu....víc

AKCE!: 650 Kč 455 Kč
Skladem Doprava a doručení
60tbl.
Složení Množ. v 1 tab.
Skorocel Indický extrakt (Plantago ovata) 150mg
Kalcium karbonát 36mg
Brusnice extrakt 2004mg
Inulín 50mg
Glucomannan 22,5mg
Vitamín C 20mg
Aloe vera extrakt 1000mg
Aníz extrakt 50mg
Fenikl extrakt 50mg
Rhubarb extrakt 50mg
Sladké dřívko extrakt 50mg
Rakytník extrakt 50mg
Horec žlutý extrakt 20mg
Lactobacillus acidoph. 5mg

Detoxikační kúra Detox s obsahem probiotik a prebiotik je speciální kompletní detoxikační program. Je to mix látek s vyváženým obsahem vlákniny a laxativ, které společně tvoří velmi účinný lék na detoxifikaci těla, a pročištění tlustého střeva.

  • Odstraňuje toxické látky z těla
  • Detoxikační kúra detoxifikuje trávicí trakt a obnovuje jeho přirozenou činnost
  • Přináší úlevu od zácpy a plynatosti

V dnešní době lidské tělo v sobě nashromáždí nebezpečné chemikálie a toxiny několika způsoby. Díky uspěchanému stylu života jsme porušili zvyklosti správného stravování a žijeme i v mnohem více znečištěném světě jako naši předkové.

V našem těle se neustále sbírají toxiny z nevhodného a nezdravého jídla. Dokonce i život naplněný stresem způsobuje, že naše tělo samo produkuje mnoho toxinů, přičemž je nemá jak odbourat. Tyto negativní vlivy zahlcují přirozenou detoxikační schopnost našeho těla, což je příčinou vzniku řady civilizačních chorob, které naši předkové neznali a vyskytují se pouze v moderních společnostech.

Patří zde například nadměrná obezita, vznik celulitidy nebo rakovina tlustého střeva a pod. Navíc, sami k tomuto stavu přispíváme nedostatečným množstvím pohybu. Lidské tělo potřebuje pohyb a cvičení aby se zvýšil přísun kyslíku do těla, což umožňuje lepší odbourávání toxinů. Náš životní styl negativně ovlivňuje naše zdraví ale i znehodnocuje náš každodenní život tím, že přispívá k psychickému stresu a celkové negativitě.

Proč je dobré podstoupit detoxikaci organismu ?

Trpíte nadváhou, návaly únavy, případně zácpami ? Víte o tom, že všechny tyto problémy mohou být spojeny se špatným stavem Vašeho tlustého střeva ?

Zdá se Vám, že užívání vitamínů nemá u Vás dostatečný efekt? Hromadění odpadu v tlustém střevě může bránit dostatečnému vstřebávání potřebných živin. Před tím, než začnete s jakoukoli podpůrnou léčbou, měli byste se ujistit, že Váš trávicí systém funguje výborně.

Detoxikace organismu pomůže detoxikovat trávicí systém a znovuobnoví jeho správnou činnost. Podstoupení detoxifikační kúry 1 nebo 2 krát do roka zajistí správné fungování trávicího systému a zabrání hromadění toxinů v těle.

Kompletní očistná kúra organismu.

Na trhu existuje množství detoxikačních kúr, z nichž není jednoduché si vybrat. Před koupí důkladně detoxikační kúry zvažte například i to, zda je to kompletní očistná detoxikace organismu.

Množství detoxikačních kúr obsahuje pouze vlákninu ale neobsahují přirozené laxativa, které brání hromadění toxinů na stěnách tlustého střeva. Mnoho z nich také neobsahuje důležité čistící složky jako aníz nebo fenykl, které jsou potřebné pro lepší absorbci toxinů a zamezení plynatosti.

Jak funguje detoxikační kúra Detox?

Nejprve přirozené laxativa jako Glucomannan, Extrakt z kořene rostliny Rhubarb, Lékořice uvolní nahromaděné toxiny na stěnách tlustého střeva. Pak vláknina ze jitrocele Indického (Psyllium) posouvá odpad přes střeva aby se dostal ven z těla. Semínka fenyklu uvolňují střevní křeče a brání plynatosti. Konečně, výtažky z Aloe vera, brusinek, a Rakytníku zklidní trávicí potíže a sníží případné záněty v tlustém střevě. Jakmile je tlusté střevo vyčištěno, jeho přirozená funkce je obnovena.

Detoxikační kúra obsahuje i účinné probiotika (Lactobacillus Acidophilus) a prebiotika (inulin), které se postarají o vyváženou a zdravou střevní mikroflóru.

Popis účinků použitých látek

Jitrocel indický (psyllium husk) - přírodní vláknina, která pochází ze semen rostliny Plantago ovata. Často se používá pro své příznivé zdravotní účinky na detoxikaci střev a celého těla. Detoxikace pomocí této látky je účinná, protože odstraňuje toxiny z trávicího traktu, které vznikají trávením. Absorbuje vodu a zvětší objem, čímž čistí stěny střev od přebytečných nánosů.

Calcium carbonate - enzym neutralizující toxiny v těle, také výborně působí na odkyselení organismu.

Extrakt z brusinek - podle studií, brusinky jsou spojovány se sníženým výskytem ledvinových kamenů, srdečně-cévních chorob a dokonce i rakoviny. Brusinky působí preventivně i proti zánětům močových cest.

Inulin - patří do skupiny tzv. prebiotik. Lidé znají výraz probiotika, které doplňují hladinu dobrých bakterií ve střevech. Úloha prebiotik je však vyživovat "přátelské" bakterie ve střevech. Zároveň se snižuje množství škodlivých bakterií v organismu. Prebiotika přispívají k celkovému zdraví trávicího traktu.

Konjac - glucomannan - má mnohé příznivé zdravotní účinky na organismus. Urychluje proces zbavování se škodlivých toxinů z těla. Konjac obsahuje  laxativa, které stimulují střevní stěny a udržují střeva v dobré kondici.

Aloe vera extrakt - rostlina aloe je považována za jeden z nejlepších prostředků na detoxikaci organismu. Aloe je účinné na detoxikaci tlustého střeva, žaludku, ledvin, jater a sleziny. Studie prokázaly, že zlepšuje trávení, zmírňuje žaludeční problémy a dokonce předchází tvorbě vředů. Díky hojivým vlastnostem snižuje záněty v těle, zlepšuje funkci trávicího traktu a napomáhá celkovému zdraví.

Extrakt ze semínek anýzu - rostlina původem z Řecka, která se často používá pro své detoxikační účinky na organismus. Usnadňuje trávení a čistí trávicí trakt.

Extrakt ze semínek fenyklu - podobně jako anýz má výborné účinky na zlepšení trávení, odstraňuje toxiny z těla, které jsou pak vyplaveny přes močové cesty. Také ochraňuje játra a zabraňuje zadržování přebytečné vody v těle, což je ideální i během procesu hubnutí.

Kořen z rostliny Rhubarb - Rostlina původem z Číny je přírodní laxativum a se často používá v tradiční medicíně na uvolnění zácpy a proti žaludečním potížím. Kromě detoxikačních účinků snižuje vstřebávání cukrů do krve, což je vhodné jako součást diety. Také brání usazování cholesterolu a předchází srdečně-cévním onemocněním.

Kořen z lékořice (Liquorice root) - přírodní laxativum s vynikajícími čistícími a detoxikačními účinky. Má výborné účinky na detoxikaci jater a zlepšuje metabolismus tuků v játrech.

Rakytník extrakt (sea buckthorn) - obsahuje množství vitamínů a minerálů. Působí protizánětlivě, snižuje apetit a dodává tělu energii. Tělu dodává pocit uvolnění a je výborný doplněk k detoxikačnímu programu.

Hořec žlutý - (Gentian root) - působí protizánětlivě a stimuluje správné fungování jater. Také aktivuje tvorbu žluči z jater a trávicího ústrojí.

Lactobacillus Acidophilus - patří do skupiny probiotik - bakterií, které se považují za prospěšné pro organismus. Podle výzkumů spolupracují s tělem na trávení potravin a odstraňování toxinů. Probiotika mají mnohé zdraví prospěšné účinky pro organismus - posílení imunitního systému, zklidnění střevní mikroflóry, zefektivňují vstřebávání živin z potravin a mnohé další výhody.

Dávkování

Detoxikační kúra obsahuje 30 dávek s kapslemi s namíchanou směsí z léčivých rostlin. Doporučuje se užívat 1 tabletu 2x denně po dobu 1 měsíce. Ráno a před spaním - nejlépe po jídle.

Pro ideální fungování trávicího ústrojí se doporučuje absolvovat 2 takové detoxikační kúry ročně. Mezi jednotlivými kúrami by měla být minimální časová rezerva 3-4 týdny.

Účinky této detoxikační kúry jsou často pozorovány již po prvním týdnu léčby. Během léčby se doporučuje konzumovat čerstvé ovoce a zeleninu. Rovněž se doporučuje pít dostatečné množství tekutin - 8x denně 2 dcl. vody. Snažte se vyhýbat konzumaci zpracovaných potravin

Upozornění

Tento produkt není určen pro těhotné nebo kojící ženy a dospívajících mladších 18 let. Pokud trpíte zdravotními problémy a užíváte léky, konzultujte užívání tohoto produktu nebo jakéhokoli jiného doplňku výživy s lékařem. Skladujte mimo dosah dětí.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úspěšná americká společnost, která působí v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků - tzv. nutraceutik a kosmeceutik. Společnost získává pozitivní ohlasy díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývající několik sfér včetně: managementu váhy, péče o pokožku, starostilvosti o vlasy a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Detoxikační kúra, detoxikace tlustého střeva
4.7
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 42 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
30x
2x
0x
8x
2x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.