menu close
Úvod > Detox >Detoxikace organismu Detox...
 
Detoxikační kúra, detoxikace tlustého střeva
 
Intenzivní detoxikační kúra očistí organismus a obnoví přirozené fungování trávicího traktu.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:800 Kč
Vaše cena: 650 Kč

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
60tbl.
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Složení Množ. v 1 tab.
Skorocel Indický extrakt (Plantago ovata) 150mg
Kalcium karbonát 36mg
Brusnice extrakt 2004mg
Inulín 50mg
Glucomannan 22,5mg
Vitamín C 20mg
Aloe vera extrakt 1000mg
Aníz extrakt 50mg
Fenikl extrakt 50mg
Rhubarb extrakt 50mg
Sladké dřívko extrakt 50mg
Rakytník extrakt 50mg
Horec žlutý extrakt 20mg
Lactobacillus acidoph. 5mg

Detoxikační kúra Detox s obsahem probiotik a prebiotik je speciální kompletní detoxikační program. Je to mix látek s vyváženým obsahem vlákniny a laxativ, které společně tvoří velmi účinný lék na detoxifikaci těla, a pročištění tlustého střeva.

  • Odstraňuje toxické látky z těla
  • Detoxikační kúra detoxifikuje trávicí trakt a obnovuje jeho přirozenou činnost
  • Přináší úlevu od zácpy a plynatosti

V dnešní době lidské tělo v sobě nashromáždí nebezpečné chemikálie a toxiny několika způsoby. Díky uspěchanému stylu života jsme porušili zvyklosti správného stravování a žijeme i v mnohem více znečištěném světě jako naši předkové.

V našem těle se neustále sbírají toxiny z nevhodného a nezdravého jídla. Dokonce i život naplněný stresem způsobuje, že naše tělo samo produkuje mnoho toxinů, přičemž je nemá jak odbourat. Tyto negativní vlivy zahlcují přirozenou detoxikační schopnost našeho těla, což je příčinou vzniku řady civilizačních chorob, které naši předkové neznali a vyskytují se pouze v moderních společnostech.

Patří zde například nadměrná obezita, vznik celulitidy nebo rakovina tlustého střeva a pod. Navíc, sami k tomuto stavu přispíváme nedostatečným množstvím pohybu. Lidské tělo potřebuje pohyb a cvičení aby se zvýšil přísun kyslíku do těla, což umožňuje lepší odbourávání toxinů. Náš životní styl negativně ovlivňuje naše zdraví ale i znehodnocuje náš každodenní život tím, že přispívá k psychickému stresu a celkové negativitě.

Proč je dobré podstoupit detoxikaci organismu ?

Trpíte nadváhou, návaly únavy, případně zácpami ? Víte o tom, že všechny tyto problémy mohou být spojeny se špatným stavem Vašeho tlustého střeva ?

Zdá se Vám, že užívání vitamínů nemá u Vás dostatečný efekt? Hromadění odpadu v tlustém střevě může bránit dostatečnému vstřebávání potřebných živin. Před tím, než začnete s jakoukoli podpůrnou léčbou, měli byste se ujistit, že Váš trávicí systém funguje výborně.

Detoxikace organismu pomůže detoxikovat trávicí systém a znovuobnoví jeho správnou činnost. Podstoupení detoxifikační kúry 1 nebo 2 krát do roka zajistí správné fungování trávicího systému a zabrání hromadění toxinů v těle.

Kompletní očistná kúra organismu.

Na trhu existuje množství detoxikačních kúr, z nichž není jednoduché si vybrat. Před koupí důkladně detoxikační kúry zvažte například i to, zda je to kompletní očistná detoxikace organismu.

Množství detoxikačních kúr obsahuje pouze vlákninu ale neobsahují přirozené laxativa, které brání hromadění toxinů na stěnách tlustého střeva. Mnoho z nich také neobsahuje důležité čistící složky jako aníz nebo fenykl, které jsou potřebné pro lepší absorbci toxinů a zamezení plynatosti.

Jak funguje detoxikační kúra Detox?

Nejprve přirozené laxativa jako Glucomannan, Extrakt z kořene rostliny Rhubarb, Lékořice uvolní nahromaděné toxiny na stěnách tlustého střeva. Pak vláknina ze jitrocele Indického (Psyllium) posouvá odpad přes střeva aby se dostal ven z těla. Semínka fenyklu uvolňují střevní křeče a brání plynatosti. Konečně, výtažky z Aloe vera, brusinek, a Rakytníku zklidní trávicí potíže a sníží případné záněty v tlustém střevě. Jakmile je tlusté střevo vyčištěno, jeho přirozená funkce je obnovena.

Detoxikační kúra obsahuje i účinné probiotika (Lactobacillus Acidophilus) a prebiotika (inulin), které se postarají o vyváženou a zdravou střevní mikroflóru.

Popis účinků použitých látek

Jitrocel indický (psyllium husk) - přírodní vláknina, která pochází ze semen rostliny Plantago ovata. Často se používá pro své příznivé zdravotní účinky na detoxikaci střev a celého těla. Detoxikace pomocí této látky je účinná, protože odstraňuje toxiny z trávicího traktu, které vznikají trávením. Absorbuje vodu a zvětší objem, čímž čistí stěny střev od přebytečných nánosů.

Calcium carbonate - enzym neutralizující toxiny v těle, také výborně působí na odkyselení organismu.

Extrakt z brusinek - podle studií, brusinky jsou spojovány se sníženým výskytem ledvinových kamenů, srdečně-cévních chorob a dokonce i rakoviny. Brusinky působí preventivně i proti zánětům močových cest.

Inulin - patří do skupiny tzv. prebiotik. Lidé znají výraz probiotika, které doplňují hladinu dobrých bakterií ve střevech. Úloha prebiotik je však vyživovat "přátelské" bakterie ve střevech. Zároveň se snižuje množství škodlivých bakterií v organismu. Prebiotika přispívají k celkovému zdraví trávicího traktu.

Konjac - glucomannan - má mnohé příznivé zdravotní účinky na organismus. Urychluje proces zbavování se škodlivých toxinů z těla. Konjac obsahuje  laxativa, které stimulují střevní stěny a udržují střeva v dobré kondici.

Aloe vera extrakt - rostlina aloe je považována za jeden z nejlepších prostředků na detoxikaci organismu. Aloe je účinné na detoxikaci tlustého střeva, žaludku, ledvin, jater a sleziny. Studie prokázaly, že zlepšuje trávení, zmírňuje žaludeční problémy a dokonce předchází tvorbě vředů. Díky hojivým vlastnostem snižuje záněty v těle, zlepšuje funkci trávicího traktu a napomáhá celkovému zdraví.

Extrakt ze semínek anýzu - rostlina původem z Řecka, která se často používá pro své detoxikační účinky na organismus. Usnadňuje trávení a čistí trávicí trakt.

Extrakt ze semínek fenyklu - podobně jako anýz má výborné účinky na zlepšení trávení, odstraňuje toxiny z těla, které jsou pak vyplaveny přes močové cesty. Také ochraňuje játra a zabraňuje zadržování přebytečné vody v těle, což je ideální i během procesu hubnutí.

Kořen z rostliny Rhubarb - Rostlina původem z Číny je přírodní laxativum a se často používá v tradiční medicíně na uvolnění zácpy a proti žaludečním potížím. Kromě detoxikačních účinků snižuje vstřebávání cukrů do krve, což je vhodné jako součást diety. Také brání usazování cholesterolu a předchází srdečně-cévním onemocněním.

Kořen z lékořice (Liquorice root) - přírodní laxativum s vynikajícími čistícími a detoxikačními účinky. Má výborné účinky na detoxikaci jater a zlepšuje metabolismus tuků v játrech.

Rakytník extrakt (sea buckthorn) - obsahuje množství vitamínů a minerálů. Působí protizánětlivě, snižuje apetit a dodává tělu energii. Tělu dodává pocit uvolnění a je výborný doplněk k detoxikačnímu programu.

Hořec žlutý - (Gentian root) - působí protizánětlivě a stimuluje správné fungování jater. Také aktivuje tvorbu žluči z jater a trávicího ústrojí.

Lactobacillus Acidophilus - patří do skupiny probiotik - bakterií, které se považují za prospěšné pro organismus. Podle výzkumů spolupracují s tělem na trávení potravin a odstraňování toxinů. Probiotika mají mnohé zdraví prospěšné účinky pro organismus - posílení imunitního systému, zklidnění střevní mikroflóry, zefektivňují vstřebávání živin z potravin a mnohé další výhody.

Dávkování

Detoxikační kúra obsahuje 30 dávek s kapslemi s namíchanou směsí z léčivých rostlin. Doporučuje se užívat 1 tabletu 2x denně po dobu 1 měsíce. Ráno a před spaním - nejlépe po jídle.

Pro ideální fungování trávicího ústrojí se doporučuje absolvovat 2 takové detoxikační kúry ročně. Mezi jednotlivými kúrami by měla být minimální časová rezerva 3-4 týdny.

Účinky této detoxikační kúry jsou často pozorovány již po prvním týdnu léčby. Během léčby se doporučuje konzumovat čerstvé ovoce a zeleninu. Rovněž se doporučuje pít dostatečné množství tekutin - 8x denně 2 dcl. vody. Snažte se vyhýbat konzumaci zpracovaných potravin

Upozornění

Tento produkt není určen pro těhotné nebo kojící ženy a dospívajících mladších 18 let. Pokud trpíte zdravotními problémy a užíváte léky, konzultujte užívání tohoto produktu nebo jakéhokoli jiného doplňku výživy s lékařem. Skladujte mimo dosah dětí.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úspěšná americká společnost, která působí v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků - tzv. nutraceutik a kosmeceutik. Společnost získává pozitivní ohlasy díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývající několik sfér včetně: managementu váhy, péče o pokožku, starostilvosti o vlasy a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Detoxikační kúra, detoxikace tlustého střeva

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
  • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
  • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.7
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 42 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
30x
2x
0x
8x
2x

Detoxikace organismu Detox recenze zákazníků

Spokojenost:83.8% Hodnocení:42
Miriam, 26let : čistící kúra na jedničku
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tuto kúru jsem podstoupila již 4x a po každé jsem se cítila velmi dobře. Účinek bylo na mně znát i zvenku, kolegové mi řekli, že vypadám svěžejší a více fit.
Můj vnitřní pocit byl super, protože se odstranily mé problémy s nadýmáním. Opravdu doporučuji, nestyďte se a kupte si to, také jsem zprvu váhala.

odbourává plynatost
dodávané elán

nestačí k chudnutí samotnému

Daniel Pekař, 48let : takto má vypadat detoxikační kúra
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Musím jedině pochválit za povedený výrobek. Žádné trápení těla dlouhodobým hubnutím jako různé takzvané diety. Koupím si tento detox 2-3x do roka, a za týden se cítím. Opravdu dělá s mým tělem zázraky. Davam 10 palců nahoru.

Skvělý pocit po skončení kúry, tělo je svěžejší a cítím se mnohem lépe.

Klára, 39let : výborný
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Hledala jsem nějakou kvalitní detoxikační kúru a narazila jsem na tento výrobek. Po odzkoušení musím konstatovat, že se cítím lépe. Nejsem žádná baletka a cítím, že takový detox mi určitě prospívá. Doporučuji.

Linda, 44let : detoxikační kúra
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Příjemně překvapená účinkem.

odstranilo problémy s trávením

Andrea, 31let : detoxikační kúra
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Detoxkační kúra, která čistí, je velmi šetrná k žaludku, nezpůsobila žádné křeče. Nebyla jsem si jistá, co to bylo vlastně bude dělat, a myslela jsem si, že budu 24/7 v koupelně, ale vůbec to tak nebylo. Opravdu jemně čistí organismus, a vy se zbavujete všeho zlého z těla. cítím se lépe a byla jsem trochu v šoku, že ve skutečnosti to pomohlo obecnému blahu.

kratkodobé použití

Simon, 38let : palec nahoru
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Velmi dobrej podukt

Bernadetta, 32let : detoxikace organizmu
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Zatím nevím posoudit používám to jen třetí den. SnaD to zabere, velmi v to věřím.

Lenka, 27let : hubněte jednoducho
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

toto je skvělá věc na nastartování hubnutí, i když jen chcete, aby spláchla toxické věci z organismu. Mě to k tomu nakoplo.

nízká cena

Denisa, 29let : detox jak má být
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vynikající detox! Vlastně jsem si opravdu užila toho očistného času, protože se opravdu teď cítím lépe. Neměla jsem nepříjemné vedlejší účinky, jako břišní křeče nebo plynatost.

zádné křeče ani vedlejší účinky

Mirec, 34let : Detoxikace organismu
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

bral jsem tento výrobek po dobu 7 dnů podle pokynů na láhvi, a všiml jsem si rozdílu asi po 2 dnech, také jsem méně nafouklý a lépe mi padnou džíny kolem pasu, což je vždy skvělý pocit! :) Doporučil bych tuto detoxikační kúru každému.

:)

Lea, 30let : absolutne nezabralo
Hodnocení účinku: Žádný účinek

Nic se neprojevilo, používala jsem to přesně podle návodu, ale nemam pocit žádného očištění organismu jak to tady všichni pisou!

Kitti, 27let : fit & clean
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Žádné vedlejší účinky, což velmi oceňuji, dokonce po použití se stále cítím fit a "čistá".

Adrian, 45let : ...
Hodnocení účinku: Žádný účinek

vůbec to ezabralo ... asi budu chce prachy zpátky.

Petr, 31let : perfekt
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Velmi jednoduché polykání, žádné nepříjemné pochody v břiše ani křeče, celé to mělo příjemný a bezproblémový průběh. Děkuji za příjemný prodej a komunikaci s obchodem.

příjemný prodej a komunikaci s obchodem

Alena, 45let : věřím v účinek
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Rozhodla jsem se vyzkoušet detoxikační kúru, protože už déle sleduji jakousi únavu po najedení.Vim, že není něco v pořádku, vždyť člověk by měl po přijetí potravy pociťovat příliv energie, jakousi vitalitu.Z množství detox.kúr jsem vybrala právě túto.Doufam , že pomůže.

Jarmila, 31let : cítím se výborně
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Kúru absolvuji vždy 2x do roka.Na jaře a na podzim. Další balení mám už doma a začnu užívat tak o mesic.Po každé kúře se cítím výborně, odlehčená a také badám úbytek na váze.

Kamil, 46let : doporucuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Ucinek kury me opravdu prekvapil. Prestal jsem mit problemy s travenim a nadouvanim.Doporucuji.

Jolana, 48let : vyborne
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Kuru jsem absolvovala uz vicekrat.Po kazde se citim vyborne a odlehcena-precistena. Skutecne doporucuji kazdemu.

Radek, 53let : dobra rada
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Tablety jsem si koupil na radu manzelky. Ani bych neveril v jakesi ucinky. Na vlastne oci jsem vsak sledoval jak se citi lepe, je spokojena a kazdemu se chlubi s tou ocistou. Doufam tedy, ze to i mne tak zabere.

Ludmila, 36let : dobrý účinek
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Čekala jsem ještě lepší účinek. Ještě však nemám pilulky doužívané.Som tak v polovině kúry. Takže ještě nic není ztraceno.

Václav, 53let : maximálna spokojnosť
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nejvhodnější čas na zahájení podzimní detox. kúry. Absolvuje ji vždy 2x ročně a jsem maximálně spokojený.

Elena, 38let : výborný
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po všech těchto kachních hodech, opékání, grilování je načase udělat jakousi očistnou kúru pro organizmus.Už se těším, že se odlehčím a očistím.Objednala jsem si tento produkt již více raz.Byla jsem s ním spokojená a budu se k němu určitě vracet.

Melánie, 29let : tesime se na vysledek
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Vsechny kolegyne z prace detox. kuru uzivaji a velmi vychvaluji.Myslela jsem, ze tuto kuru vzhledem k memu veku jeste nemusim.Kdyz jsem vsak videla jejich vitalitu a naladu jiz po 10-ti dnech od zahajeni, neodolala jsem a take jsem si objednala.Doufam, ze budu spokojena a take budu fungovat jako moje kolegyne.Uz se tesim.

Šarka, 26let : detox.kúra
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nyní je ten správný čas na detox organismu. Absolvuje to tak 2-3x do roku. Vždy se těším na výsledek. Cítím se svěže, odlehčená a v dobré náladě.

Bohumil, 52let : cítím se výborně
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Odkdy detox užívám, moje trávení se zlepšilo, nadýmání také prestalo.Cítim se výborně.

Judita, 52let : detox
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Detox jsem vyzkousela na radu dcery a jsem ji za to velmi vdecna.Nejenom ze se ocistim, zlepsi se mi traveni, ale i par kilo zhubnu.Tabletky uzivam i vice krat rocne. Jsem velmi spokojena.

Tamara, 36let : super produkt
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Super produkt.Po něm vždy zůstanu očištěna, odlehčená.Doporučuji.

Jindřich, 56let : vyborny
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Ucinek se mi vzdy zacne projevovat jiz po 2 tyzdnech.Tyto kury absolvuji tak 2x rocne. Je to vyborny.

Kristina, 39let : vyzkousim
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Poprve zkousim detox. Navedla me na to kamaradka, ktera ji absolvovala jiz vice krat, Vzdy se citi vyborne a tak sveze. Vyzkousim tedy i ja.

Valérie, 35let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nejlepší čas na detox-kúru.Po zkušenostech všem doporučuji.

Katka, 48let : účinkuje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po detoxu těmito tabletami se vždy cítím výborne.Skutočne to účinkuje.

Jolana, 40let : vyzkousim
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Rada bych vyzkousela jakousi ocistnou kuru. Tento vyrobek podle slozeni, take podle hodnoceni zakazniku by splnoval me pozadavky. Objednala jsem si a vyzkousim.

Blažena, 59let : Preložiť z: slovinčina učinkuje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Pravidelně užívám tabletky detox na jaře a na jeseň.S účinkem jsem spokojená a proto se k nim každoročně vracím.

Blažena, 59let : učinkuje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Pravidelně užívám tabletky detox na jaře a na jeseň.S účinkem jsem spokojená a proto se k nim každoročně vracím.

Karla, 34let : detox
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Rozhodli jsme se s kamarádkami na detox.Doufame v očistu a také na nastartování na hubnutí.

Emílie, 46let : doufam v pomoc
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Potrebuji se zbavit neprijemne plynatosti a problemy se zapchou.Nasla jsem podle slozeni vhodny produkt.Doufam, ze se nezklamu a ze mi pomuze.

marta, 41let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Úplne odlehčení a očištění organizmu.Kúru podstupuji již 4x. Vřele doporučuji.

Šimon, 52let : objednám
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

S účinkem botoxu jsem spokojen.V případě potřeby znovu objednam.

Jitka, 44let : detox
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Od techto tablet jsem ocekavala lepsi ucinek.Zrejme to chce jeste jedno baleni. Ale i tak jsem pocitila jako takovou ulevu. Urcite objednam.

Jindra, 46let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Optimální čas na detox ve spojení s pustem.Vyskoušel jsem a doporučuji.

Viktor, 40let : budete fit
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Užívání přípravku Detox je první správný krok k očištění organizmu.Po něm je vhodné užívat přípravek na hubnutí a určitě budete fit.

Blažena, 46let : super pripravek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Absolvovala jsem detox-kuru.Citim se skvele odlehcena, zadne travici potize ani zacpa, ktera me velmi casto trapila.Je to super.

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.