menu close
Úvod > Hubnutí >Chlorella...
 
Chlorella
 
Přírodní superpotravina bohatá na bílkoviny. Ideální na detoxikaci organismu.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:620 Kč
Vaše cena: 510 Kč
(až 3 měsíce léčby)

Vyprodán Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
400 tab. (až 3 měsíce léčby)

Chlorella: Opravdové superjídlo přírody!

  • Ideální na detoxikaci těla - pomáhá odstranit z těla těžké kovy a jiné pesticidy
  • Zlepšuje trávicí systém, včetně zmírňování zácpy
  • Vyrovnává pH organismu
  • Pomáhá odstranit zápach z úst.

Chlorella - co je to?

Chlorella je zelená, jednobuněčná, sladkovodní mikroskopická řasa, která je ve spodní části planetárního potravinového řetězce již více než 2,5 miliardy let.

Výživná hodnota Chlorelly je odlišná od všech ostatních potravin. Obsahuje 60% bílkovin, 19 různých aminokyselin, včetně všech podstatných, plus nejméně 12 důležitých vitaminů a 11 minerálních látek. Obsah chlorofylu řasy Chlorelly je 2% až 3%, což je vyšší než jakýkoli jiný zdroj znám u rostlin. Chlorella obsahuje také 76ppm (jednotek na milion) germania.

Nukleové kyseliny DNA a RNA se přirozeně vyskytují na některých z nejvyšších úrovní v Chlorelle. Nejhodnotnější složka chlorelly se nazývá - růstový faktor chlorelly. I když nejsou ještě úplně známé účinky, víme, že urychluje růst organismů. Žádná jiná potravina neobsahuje v tak málo objemu tolik zdraví prospěšných látek.

Jaké výsledky můžete očekávat, když začnete užívat chlorellu?

Užívání Chlorelly je vhodné během detoxikace organismu - bylo prokázáno, že odstraňuje těžké kovy a další syntetické látky z těla. Tento proces trvá asi 3 až 6 měsíců po zahájení užívání chlorelly k odstranění těžkých kovů.

Dalším účinkem je zlepšení trávení, zvláště pokud máte zapáchající dech nebo zácpu - k odstranění tohoto problému postačí malé dávky.

Chlorella - jak se užívá?

Chlorellu lze užívat kdykoliv během dne. Může být užita najednou v malých dávkách v průběhu dne, což je výhodnější. Ráno je také vhodná doba na užití chlorelly. Nikdy však těsně před nebo po pití kávy nebo energetických nápojů, protože kofein má velmi nepříznivý vliv na trávicí proces.

Chlorella způsobuje, že bakterie odpovědné za trávení v našich žaludcích - laktobacily, zvyšují svou aktivitu až 4-násobně. To je důvod, proč je nejlepší vzít si tabletku chlorelly s jídlem. Chlorella tedy pomáhá s trávením a co je důležitější, i lepšímu vstřebávání živin.

Může se chlorella kombinovat is dalšími vitamíny?

Užívání multivitaminových doplňků neuškodí ale není to nutné. Chlorella v kombinaci s vhodnou stravou obsahuje široké spektrum důležitých vitamínů.

Mohou užívat chlorellu i děti?

Ano. Ve skutečnosti bylo prokázáno, že Chlorella podporuje rychlejší růst u dětí. Také posiluje jejich imunitní systém. Ve studiích s identickými dvojčaty, jedno dvojče užívající chlorellu rostlo rychleji a bylo mnohem zdravější a mělo mnohem méně případů nachlazení nebo chřipky jako dvojče, které chlorellu neužívalo. Děti mohou užívat jednu čtvrtinu až jednu polovinu dávky pro dospělé.

Složení

Více než polovinu chlorelly tvoří bílkoviny (19 aminokyselin). Dále obsahuje vitamíny B skupiny, C, A, E vitamin, potásium a další minerály, které tělo snadno absorbuje.

Dávkování

Doporučené dávkování je 1 až 5g za den. Začněte s užíváním 4 tablet denně, nejlépe během jídla.

Technické informace

Balení obsahuje 400 tablet. 1 tableta obsahuje 250mg čistého extraktu z řasy Chlorella.

Chlorella

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
  • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
  • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 7 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
6x
1x
0x
0x
0x

Chlorella recenze zákazníků

Spokojenost:97.1% Hodnocení:7
Berni, 36let : chlorella
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Začal jsem používat tento produkt a cítím se mnohem lépe. Můj trávicí systém funguje mnohem lépe. Mám více energie.

zlepšenej trávící trakt

Norman, 32let : pilulky chlorely
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Nebyl jsem si jistý, co si mám myslet, když jsem ji poprvé koupil. Sledoval jsem recenzi a řekl si "proč ne, je to levné, tak to zkusím" No a poté, co zrušil celé balení, jsem připraven na další. Přínosy pro zdraví byly se ukazují postupně, ale co jsem si všiml hned byl velký rozdíl v přílivu energie. Myslím, že jsem měl víc škodlivin a těžkých kovů v mém systému, než jsem si původně myslel!

Klaudia, 31let : doplněk výživy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Moc se mi líbí jak tento produkt ovlivňuje moje trávení. Jednou v noci a jednou ráno a moje žaludeční pohyby jsou minulostí. Myslím si, že chlorella má mnoho dobrých nutričních hodnot a pročišťujících aspektů.

erik, 35let : chlorella
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Přítel mě přesvědčoval, že je to zbytečné sypání léčiv do organismu, ale já jsem si trval na svém. Pomohlo mi to zmírnit bolesti, které jsem měl v pravém kvadrantu břicha, každý den. Odkdy jejich beru cítím se lépe. Toto a zinek jsou mé dvě oblíbené výživové doplňky.

zmírňují bolest

Dana, 45let : nisi krvnej tlak
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tento produkt mi pomohl při zachování zdravého krevního tlaku a teď neberu žádné léky na tlaku!

Majka, 33let : chlorella na hubnuti
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Skvělý produkt, kompletní plán pro hubnutí a psychických problémů způsobených toxiny. Budu rozhodně kupovat i nadále. 5 hvězdiček

Andrej, 38let : detox organizmu
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Po dvojtýždňovom užívaní lieku badám zlepšenie trávenia a takisto mi stúpil mierny zápach z úst.Tiež som mal mierne zápchy,ktoré sa upravili, hoci som sa predtým stravoval racionálne.

patrný efekt

žádné

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.