Biome platební možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Chlorella

 
Chlorella
 
Přírodní superpotravina bohatá na bílkoviny. Ideální na detoxikaci organismu....víc

Běžná cena: 620 Kč
Vaše cena: 510 Kč
(až 3 měsíce léčby)

Skladem Doprava a doručení
400 tab. (až 3 měsíce léčby)

Chlorella: Opravdové superjídlo přírody!

  • Ideální na detoxikaci těla - pomáhá odstranit z těla těžké kovy a jiné pesticidy
  • Zlepšuje trávicí systém, včetně zmírňování zácpy
  • Vyrovnává pH organismu
  • Pomáhá odstranit zápach z úst.

Chlorella - co je to?

Chlorella je zelená, jednobuněčná, sladkovodní mikroskopická řasa, která je ve spodní části planetárního potravinového řetězce již více než 2,5 miliardy let.

Výživná hodnota Chlorelly je odlišná od všech ostatních potravin. Obsahuje 60% bílkovin, 19 různých aminokyselin, včetně všech podstatných, plus nejméně 12 důležitých vitaminů a 11 minerálních látek. Obsah chlorofylu řasy Chlorelly je 2% až 3%, což je vyšší než jakýkoli jiný zdroj znám u rostlin. Chlorella obsahuje také 76ppm (jednotek na milion) germania.

Nukleové kyseliny DNA a RNA se přirozeně vyskytují na některých z nejvyšších úrovní v Chlorelle. Nejhodnotnější složka chlorelly se nazývá - růstový faktor chlorelly. I když nejsou ještě úplně známé účinky, víme, že urychluje růst organismů. Žádná jiná potravina neobsahuje v tak málo objemu tolik zdraví prospěšných látek.

Jaké výsledky můžete očekávat, když začnete užívat chlorellu?

Užívání Chlorelly je vhodné během detoxikace organismu - bylo prokázáno, že odstraňuje těžké kovy a další syntetické látky z těla. Tento proces trvá asi 3 až 6 měsíců po zahájení užívání chlorelly k odstranění těžkých kovů.

Dalším účinkem je zlepšení trávení, zvláště pokud máte zapáchající dech nebo zácpu - k odstranění tohoto problému postačí malé dávky.

Chlorella - jak se užívá?

Chlorellu lze užívat kdykoliv během dne. Může být užita najednou v malých dávkách v průběhu dne, což je výhodnější. Ráno je také vhodná doba na užití chlorelly. Nikdy však těsně před nebo po pití kávy nebo energetických nápojů, protože kofein má velmi nepříznivý vliv na trávicí proces.

Chlorella způsobuje, že bakterie odpovědné za trávení v našich žaludcích - laktobacily, zvyšují svou aktivitu až 4-násobně. To je důvod, proč je nejlepší vzít si tabletku chlorelly s jídlem. Chlorella tedy pomáhá s trávením a co je důležitější, i lepšímu vstřebávání živin.

Může se chlorella kombinovat is dalšími vitamíny?

Užívání multivitaminových doplňků neuškodí ale není to nutné. Chlorella v kombinaci s vhodnou stravou obsahuje široké spektrum důležitých vitamínů.

Mohou užívat chlorellu i děti?

Ano. Ve skutečnosti bylo prokázáno, že Chlorella podporuje rychlejší růst u dětí. Také posiluje jejich imunitní systém. Ve studiích s identickými dvojčaty, jedno dvojče užívající chlorellu rostlo rychleji a bylo mnohem zdravější a mělo mnohem méně případů nachlazení nebo chřipky jako dvojče, které chlorellu neužívalo. Děti mohou užívat jednu čtvrtinu až jednu polovinu dávky pro dospělé.

Složení

Více než polovinu chlorelly tvoří bílkoviny (19 aminokyselin). Dále obsahuje vitamíny B skupiny, C, A, E vitamin, potásium a další minerály, které tělo snadno absorbuje.

Dávkování

Doporučené dávkování je 1 až 5g za den. Začněte s užíváním 4 tablet denně, nejlépe během jídla.

Technické informace

Balení obsahuje 400 tablet. 1 tableta obsahuje 250mg čistého extraktu z řasy Chlorella.

Chlorella
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 7 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
6x
1x
0x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.