Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Hubnutí
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Africké Mango pilulky
Africké Mango VEGE 700mg | Podpora zdravého hubnutí | Spalování tuků | Lepší cholesterol a krevní tlak | 100% přírodní složení | 60tbl.
 
Akce -20%
 
 • Výtažek z afrigkého manga má zeštíhlující účinek a podporuje spalování tuov v těle
 • Díky obsaženým polyfenolům a množství zdraví prospěšných vitamínů a minerálů, podporuje endokrinní systém a celkové fungování těla
 • Má příznivý účinek na hladinu cholesterolu v krvi
 • Podporuje štěpení triglyceridů v krvi
 • Pomáhá tlumit "vlčí hlad"

674 Kč
Ušetříte 20%
Vaše cena:
539 Kč
Pouze 9 Kč/den
60tbl. schedule Na 60 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Výhodný balíček
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
42 recenzí
477 Kč
Krém na strie SlimCode
Krém na strie SlimCode | Prevence strií | Zjemnění strií | Prsa, stehna, břicho, hýždě | Regenerace pokožky
O produktu

Síla afrického manga

Novinka mezi exotickými prostředky na hubnutí. Výborný doplněk pro každého, kdo chce nejen zdravě hubnout. Extrakt z pecek afrického manga napomáhá lepšímu spalování tuků a podporuje lepší fungování těla.
Zeštíhlující účinek

Africké mango

Irvingia Gabonensis nazývaná i africké mango, je volně rostoucí strom, dosahující výšky 15 až 40 metrů. Z ovoce tohoto stromu se po dozrání využívají semena, primárně v potravinářství, kosmetice a farmaceutickém průmyslu. Používané jméno "mango" nemá nic společného s ovocem mango, které se prodává běžně v obchodech. V Africe rostou oba druhy, proto je třeba mezi nimi rozlišovat.

Africké mango má však mnoho vlastností, které byste v tradičním mangu hledali marně. Zaprvé je známé svým oxidačním potenciálem, pokud jde o tuky. Proto je ideální pro lidi, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kilogramů. Díky obsaženým polyfenolům a množství zdraví prospěšných vitamínů a minerálů, podporuje endokrinní systém a celkové fungování těla. Je účinné při snižování LDL lipoproteinů, zvyšování HDL lipoproteinů (s vysokou hustotou), označovaných také jako "dobrý cholesterol". Africké mango pomáhá štěpit triglyceridy v krvi a snižovat množství celkového cholesterolu v těle.

Doporučené užití

Užijte 1 tobolku denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte doplněk stravy jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se dodržovat vyvážené stravování a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv z přísad. Doplněk stravy nemohou užívat děti, těhotné nebo kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Produkt může obsahovat mléko (laktózu), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezam, oves, vejce, korýše, ryby.

Africké Mango pilulky
Velikost denní dávky: 1 tbl
Počet dávek v balení: 60
Účinné látky1 dávka
Africké mango extrakt 10:1700 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: protihrudkující látka: oxid křemičitý, obal tobolky plnící látka: hydroxypropylmetylcelulóza. Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sójové boby, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýši, ryby.
4,69
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 36 recenzí
5 Výrazný účinek
24x
4 Částečný účinek
11x
3 Slabší účinek
0x
2 Neumím posoudit
1x
1 Žádný účinek
0x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.