Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Hubnutí
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Africké Mango pilulky
Africké Mango extrakt 700mg | Podpora zdravého hubnutí | Spalování tuků | Lepší cholesterol a krevní tlak | 100% přírodní složení | 60tbl.
 
Novinka
Akce -20%
zoom_in
 
 • Výtažek z afrigkého manga má zeštíhlující účinek a podporuje spalování tuov v těle
 • Díky obsaženým polyfenolům a množství zdraví prospěšných vitamínů a minerálů, podporuje endokrinní systém a celkové fungování těla
 • Má příznivý účinek na hladinu cholesterolu v krvi
 • Podporuje štěpení triglyceridů v krvi
 • Pomáhá tlumit "vlčí hlad"
...víc

AKCE!: 674 Kč 539 Kč
(2 měsíce užívání)

Nedostupný Doprava a doručení
60tbl. (2 měsíce užívání)

Síla afrického manga

Novinka mezi exotickými prostředky na hubnutí. Výborný doplněk pro každého, kdo chce nejen zdravě hubnout. Extrakt z pecek afrického manga napomáhá lepšímu spalování tuků a podporuje lepší fungování těla.
Zeštíhlující účinek

Africké mango

Irvingia Gabonensis nazývaná i africké mango, je volně rostoucí strom, dosahující výšky 15 až 40 metrů. Z ovoce tohoto stromu se po dozrání využívají semena, primárně v potravinářství, kosmetice a farmaceutickém průmyslu. Používané jméno "mango" nemá nic společného s ovocem mango, které se prodává běžně v obchodech. V Africe rostou oba druhy, proto je třeba mezi nimi rozlišovat.

Africké mango má však mnoho vlastností, které byste v tradičním mangu hledali marně. Zaprvé je známé svým oxidačním potenciálem, pokud jde o tuky. Proto je ideální pro lidi, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kilogramů. Díky obsaženým polyfenolům a množství zdraví prospěšných vitamínů a minerálů, podporuje endokrinní systém a celkové fungování těla. Je účinné při snižování LDL lipoproteinů, zvyšování HDL lipoproteinů (s vysokou hustotou), označovaných také jako "dobrý cholesterol". Africké mango pomáhá štěpit triglyceridy v krvi a snižovat množství celkového cholesterolu v těle.

Doporučené užití

Užijte 1 tobolku denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte doplněk stravy jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se dodržovat vyvážené stravování a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv z přísad. Doplněk stravy nemohou užívat děti, těhotné nebo kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Produkt může obsahovat mléko (laktózu), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezam, oves, vejce, korýše, ryby.

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.