Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Kruhy pod očima
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Sérum na okamžité vyhlazení pokožky pod očima

Sérum Instant Eyelift (vrásky v okolí očí) | Vyhlazení vrásek | Rychlý účinek | Omlazující efekt | 10ml
 
Sérum na okamžité vyhlazení pokožky pod očima
zoom_in
 
 • Vytvořeno na okamžité vyhlazení vrásek v okolí očí
 • Vydrží až několik hodin po aplikaci
 • Vyhlazuje a napíná pokožku kolem očí
...víc

Běžná cena: 890 Kč
Vaše cena: 790 Kč
(na 4 týdny používání)

Nedostupný Doprava a doručení
10ml (na 4 týdny používání)

Sérum je vytvořeno na výrazné vyhlazení vrásek v okolí očí, váčků pod očima a otoků v průběhu několika minut po aplikaci. Viditelná změna , která vydrží až několik hodin po aplikaci. Potřebujete ubrat několik let z Vaší tváře? Projevy stárnutí v oblasti kolem očí jsou pryč - bezbolestné výsledky srovnatelné s kosmetickým zákrokem .

Díky svým výjimečným vlastnostem se tento produkt stal vítězem prestižní soutěže časopisu o kráse a kosmetice Beauty v roce 2013

Indikace

 • Zmírnění projevů vrásek v oblasti očí, váčků pod očima a oteklých očí
 • Pro ženy a muže

Jak sérum působí?

Vyhlazuje a napíná pokožku kolem očí . Zpevňovací složka Biocare A (Albumin + Hyaluronová kyselina) udržuje pokožku kolem oka napnutou a snižuje projevy jemných linek a vrásek v oblasti očí. Po nanesení vytvoří během několika minut jemnou ale pružnou vrstvu, která udržuje pokožku v okolí očí hydratovanou, jemně nataženou a vyhlazenou . Tato nová jemná vrstva je průhledná, odráží a rozptyluje světlo a přispívá k méně výraznému projevu vrásek a nerovností v okolí oka . Výsledným efektem je rozzáření, oživení a omlazení unaveně působících očí.

Další účinné látky zklidňují pokožku a snižují zánět a otoky v okolí očí.

Časté dotazy

Jak dlouho vydrží účinky séra po aplikaci?

Sérum na vyhlazení pokožky pod očima nabízí rychlé výsledky, které mohou trvat celé hodiny.

Mohu použít make-up po aplikaci?

Ano, jednoduše naneste make-up jako obvykle. Dávejte pozor, abyste silně netřeli oblast s aplikovaným sérem. Sérum někdy zanechá po vyschnutí jemný bílý povlak a proto může být potřeba použít podkladový make-up pro dosažení dokonalého výsledku.

Mohu mít na sérum alergii?

Složení séra působí na pokožku jemně a nemělo by docházet k podráždění. Nicméně je možné, že můžete mít alergii na některou z použitých složek. Pokud znáte své alergie, je důležité zkontrolovat složky v produktu. Vždy je velmi důležité zachovat opatrnost při aplikaci produktů do citlivé oblasti okolí očí. Doporučujeme, abyste sérum vyzkoušeli nejprve méně citlivých částech těla, jako například vnitřní straně zápěstí. Pokud si všimnete zarudnutí nebo svědění a pak byste ho neměli používat. Netřete ani se nedotýkejte pokožky kolem očí po aplikaci séra, protože to může způsobit, že látka bude krystalizovat a pokožka může začít svědit.

Albumin je proteinová složka získaná vajíčka, takže pokud máte alergii na vejce, měli byste se vyhnout používání tohoto gelu.

Vrásky kolem očí a vějířovité vrásky

Předčasné stárnutí pokožky je nejvíce patrné v oblasti kolem očí. Kůže je zde tenčí a citlivější jako kdekoliv jinde v obličeji a těle. Tato jemná kůže je neustále "poškozována" naší mimikou - každý okamžik radosti nebo obava je vyjádřena našimi očima. Bohužel i každý úsměv nebo zamračení poškozuje kolagen v pokožce, který udržuje pokožku mladistvou a vyrovnanou.

Složení

Biocare SA -skladá se z albuminu a kyseliny hyaluronové. Vytváří velmi pružný film, který udržuje pokožku pod okem dobře hydratovanou, hladkou a vyhlazenou. Látka Albumin zahlazuje jemné vrásky v okolí očí.

Skin Tightener ST (vyhlazovací složky) - kombinuje hydrofilní polysacharidy získané z řasy Pyrifera Macrocystis s pšeničným proteinem. Tato složka způsobuje viditelné narovnání pokožky v oblasti očí již po 5 minutách od aplikace.

Křemičitan sodný - způsobí, že při aplikaci séra na pokožku, tato složka schne okamžitě ztuhne a přispívá k vytvoření filmu, který poskytuje okamžitý efekt pozdvižení unavené pokožky.

Návod k použití - dodržujte přesně

 1. Vyčistěte a vysušte pokožku. Ujistěte se, že jste odstranili veškerý make-up a hydratační krémy.
 2. Nádobu s gelem silnější protřepejte těsně před použitím.
 3. Naneste kapku séra na dlaň. Pokud není textura hladká, silně protřepejte nádobu ještě jednou.
 4. Naneste pár kapek na ukazováček, a třemi půlměsícovou tahy pod oči, směrem od středu obličeje k uším, vytvořte jemnou vrstvu.
 5. Po aplikaci se dívejte přímo před sebe a snažte se nehýbat tváří (úsměv, mluvení), dokud sérum nevyschne. Tento proces potrvá asi 2 - 3 minuty.

Po nanesení séra budete cítit, že se pokožka pod očima stahuje a vyrovnává a v některých případech pocítíte i jemné mravenčení, které trvá 2 - 3 minuty.

O firmě Skin Doctors

Firma Skin Doctors je předním představitelem ve vývoji a propagaci převratných, kosmeticko-farmaceutických produktů (kosmeceutika) - alternativ k chirurgickým zákrokům. Firma působí ve více než 50 zemích. Výrobky Skin Doctors jsou založeny na nejmodernějších složkách, vyvinutých ve spolupráci s předními výzkumnými ústavy a kosmetickými chirurgy. Motto firmy: žádné jehly, žádná bolest!

Co jsou to kosmeceutika? Jsou kosmetické přípravky, které obsahují složky, určené nejen na zlepšení vzhledu, ale také mají pozitivní fyziologický účinek na buněčné úrovni. Poskytují trvalé přínosy a uspokojí potřeby krásy i zdravotní potřeby.

Sérum na okamžité vyhlazení pokožky pod očima
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 6 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
5x
1x
0x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.