:?>
Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Kruhy pod očima
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Krém na tmavé kruhy pod očima

Krém Eyecircle | Tmavé kruhy pod očima | Zesvětlující efekt | Hydratace | 15ml.
 
Krém na tmavé kruhy pod očima
 
 • Účinná látka Haloxyl působí na viditelné odstranění tmavých kruhů pod očima
 • Neutralizuje vzhled tmavé pigmentace
 • Posílí a rozjasní citlivou oblast kolem očí
 • Výzkumy prokázaly snížení viditelnosti tmavých kruhů pod očima o více než o 60%

Běžná cena: 1350 Kč
Vaše cena:
1100 Kč
15ml.

Vyprodáno
Doprava a doručení
Doprava zdarma
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
297 Kč
Roll-on na kruhy a váčky pod očima
Pero roll-on Uomo | Zmírnění otoků pod očima | Ochlazující, osvěžující a uklidňující účinek | Hydratace
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
5 recenzí
Akce -5%
750 Kč 713 Kč
Náplasti proti vráskám kolem úst a očí Frownies
Náplasti Frownies na vrásky | Na hluboké i jemné vrásky | Snadné použití | Výsledky viditelné po 1. použití | bez chemikálií
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
22 recenzí
Akce -5%
499 Kč 474 Kč
HyaluroniQ 60tbl.
Beauty tabletky HyaluroniQ | Čistá kyselina hyaluronová | Hydratace a elasticita pokožky | Zpomalení tvorby vrásek
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
30 recenzí
Akce -5%
412 Kč 391 Kč
Kolagen Collageniq 60tbl.
Beauty CollageniQ 100% kolagen | Čistý přírodní kolagen | Elasticita pokožky | Proti vráskám
O produktu

Krém na tmavé kruhy pod očima Eyecircle s účinnou látkou Haloxyl je určen na viditelné odstranění tmavých kruhů pod očima . "Oči pandy" jak se hovorově označují tmavé kruhy pod očima, jsou často způsobeny krevním sérem unikajícím z kapilár pod očima. Účinná látka Haloxyl "čistí" krevní sraženiny a zesvětluje pokožku pod očima.

Indikace

 • Na tmavé kruhy pod očima
 • zesvětlující efekt
 • Pro muže i ženy

Jak účinkuje krém na tmavé kruhy pod očima?

Většina lidí si myslí že, tmavé váčky pod očima vznikají jako příznak únavy, úzkosti, stresu nebo nedostatku spánku. Tyto kruhy nebo otoky jsou obvykle důsledkem špatného prokrvení, což způsobuje méně okysličené krve a namodralý vzhled. Nicméně lidé velmi často trpí tmavě hnědými až načernalé kruhy pod očima . Tato trvalá změna barvy je způsobena krevními sraženinami z krevního séra, které uniklo z jemných kapilár v oblasti pod očima.

Krém proti tmavým kruhům pod očima Eyecircle pracuje s kombinací látek, která také zahrnuje aktivní látku Haloxyl. Haloxyl neutralizuje vzhled tmavé pigmentace způsobené bilirubinem (biologický produkt rozpadu rudo zbarveného krevního barviva) a železa. Krém také obsahuje směs přírodních vitamínů, kožních zjasňovačů a hydratační složky, které posílí a rozjasní citlivou oblast kolem očí.

Tmavé kruhy pod očima

Tmavé kruhy pod očima také přispívají k unavenému a opotřebovanému vzhledu obličeje. Jak člověk stárne, tenká pleť kolem očí se stává ještě tenčí, a tuk, který udržuje kůži napnutou, zmizí. Kůže je neustále tenčí a dokonce je možné přes ni vidět jemné cévy. Jak člověk stárne, oběhový systém pod očima začíná propouštět krevní sérum. Vzniká tzv. degradace hemoglobinu, což se projeví na pokožce modro-červeným zbarvením.

Je proto třeba se zaměřit na ztenčující se kůži pod očima, cirkulaci, degradaci hemoglobinu a posílení kapilár v oblasti pod očima.

Vědecké studie

Haloxyl redukuje viditelnost tmavých kruhů pod očima až o 60% . V studii byl 22 dobrovolnicím aplikován gel obsahující Haloxyl kolem spodního obrysu oka. Pod druhé oko bylo aplikováno placebo (látka bez účinku). Tento test probíhal po dobu 56 dní. Účinek na zesvětlení tmavých kruhů pod očima byl hodnocen pomocí analýzy obrazu. Změny v barevných parametrech byly naměřeny, což potvrdilo snížení viditelnosti tmavých kruhů pod očima o více než o 60%.

Infra-orbitální stíny nebo "tmavé kruhy pod očima" jsou způsobeny hromaděním hemoglobinu a barevných produktů rozkladu (biliverdinu, bilirubinu a železa) v dermis a epidermis. Odstranění tmavých kruhů pod očima funguje tedy takto: Látka Chrysin stimuluje enzym (UGT1A1), což vede ke vyčištění bilirubinu. N-hydroxysukcinimid způsobí, že je železo z krvi rozpustné, což umožňuje, aby byly krevní sraženiny odplaveny z oblastí pod očima.

Účinné látky

Haloxyl : Revoluční látka složená z peptidů, která pomáhá zbavit se tmavých kruhů pod očima, rozložením červených krvinek z uniklého krevního séra v pokožce pod očima. Také posiluje kůži v postižené oblasti. Pokožka se stává méně transparentní a světlejší.

Walther Indica (extrakt z listů) a komplex ovocných kyselin : kombinace účinných látek, která se používá jako přírodní zesvětlovač pokožky a také pomáhá při snižování pigmentace. To navíc umožňuje hladší a jemnější pokožku.

Návod k použití

Po vyčištění obličeje, jemně naneste krém na tmavá místa pod očima. Před spaním naneste a vmasírujte malé tečky (velikosti rýžového zrníčka) směrem zevnitř ven. Doporučuje se dlouhodobější užívání - minimálně 5-6 týdnů pro dosažení viditelných výsledků.

O firmě Skin Doctors

Firma Skin Doctors je předním představitelem ve vývoji a propagaci převratných, kosmeticko-farmaceutických produktů (kosmeceutika) - alternativ k chirurgickým zákrokům. Firma působí ve více než 50 zemích. Výrobky Skin Doctors jsou založeny na nejmodernějších složkách, vyvinutých ve spolupráci s předními výzkumnými ústavy a kosmetickými chirurgy. Motto firmy: žádné jehly, žádná bolest!

Co jsou to kosmeceutika? Jsou kosmetické přípravky, které obsahují složky, určené nejen na zlepšení vzhledu, ale také mají pozitivní fyziologický účinek na buněčné úrovni. Poskytují trvalé přínosy a uspokojí potřeby krásy i zdravotní potřeby.

3,88
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 10 recenzí
5 Výrazný účinek
3x
4 Částečný účinek
3x
3 Slabší účinek
1x
2 Neumím posoudit
2x
1 Žádný účinek
1x
EH
Erika H. (38r.)
tmavé krughy
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Produkt fungeje jen jemně a ne vždy, když jsem déle v práci a dívám do kompu mám oči jako z vysavače, ale byli rána kdy jsem neměla ani náznak tmavých váčků. Mírné zlepšení když tomu přizpůsobím svůj biorežím.

Ľ
Ľubka (40r.)
Krém na tmavé kruhy pod očima
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Žádný účinek

Zatím jsem neviděla moc zlepšení. Možná je to příliš brzy posuzovat. Stále mám váčky pod očima :(

žádný výsledek

K
Katarinka (24r.)
100% hydratace 75% učinek
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Přípravek hydratuje a zjemňuje pokožku jedna krása, oči vypadají živější a jasnejší i po žurka, ale oteklé jsou stále jednou za čas to vypadá lépe jindy hůře. Účinek jako takový, ale žádná sláva.

otek zustava

JS
Jarka Sabolcsova (27r.)
50:50
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Neumím posoudit

Jak pozeram je to tak 50:50 s účinkem, mně zatial nic nezabírá ani masaze ani křemíku ani voda ci lad, ani makeup, asi jsem ztracený případ, předurčen k tmavym bublinam pod ocima.hmm ...

ž
žužu (31r.)
serum na tmave kruhy
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Přesně jak se píše v úvodu vačky a tvoří díky nadměrnému množství vody v podkožní tkáni, mne se i podlevaji tmavou barvou. Kromě krému, který recenzuji na 1 s * - účinek, hydratace, zpevnění pokožky a promaštění bez mastných fleků doporučuji i staré známé techniky, které jsou levnější např. studená voda, vychlazené sáčky z čaje a klasika uhorkaaaa. Zkuste kombinovat chemii s matkou přírodou.

účinek, hydratace, zpevnění pokožky a promaštění bez mastných fleků

3,88
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 10 recenzí
5 Výrazný účinek
3x
4 Částečný účinek
3x
3 Slabší účinek
1x
2 Neumím posoudit
2x
1 Žádný účinek
1x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.