Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Polštář proti vráskám

Polštář Le Petite Pillowette Bílá | Proti otlačeným vráskám na tváři | Bavlna
 
Doprava zdarma
 
 • Pomáhá zamezit tvorbě otlačených vrásek na obličeji během spánku
 • Zabraňuje tvorbě kruhů pod očima
 • Brání poškození umělých řas během spánku
 • Příjemný a pohodlný společník na cesty
 • Vyměnitelné povlečení
...víc

Běžná cena: 1220 Kč
Vaše cena: 1020 Kč
Doprava zdarma

Nedostupný Doprava a doručení

I Vás trápí některý z těchto problémů?

Nehezké vrásky způsobené spánkem na boku tváře

Časté nesprávné uložení hlavy na běžném polštáři vede k tvorbě trvalých vrásek v oblasti čela, očí, nosu i úst. Váha hlavy porušuje tlakem tkáně na obličeji a časem dochází k ochabnutí obličejových svalů.

Oteklá tvář a kruhy pod očima po probuzení


Probouzíte se ráno s oteklou tváří nebo vačkami pod očima? Je to způsobeno špatnou polohou hlavy během spánku, nedostatečným okysličením buněk a hromaděním toxinů. Náprava je jednoduchá.

Poškozené umělé řasy během spánku


Nesprávná poloha hlavy na polštáři může nepřirozeně ohnout Vaše řasy nebo poškodit umělé řasy. Noční krémy a séra nepůsobí během celé noci, protože jejich utřete do polštáře. Víme jak na to.

Bolesti krku po spánku


Špatná poloha hlavy a krku během spánku způsobuje bolesti krční páteře. Stejně i při odpočinku v křesle během cestování, sledování TV nebo čtení je nutné dbát na správnou polohu páteře. Máme řešení.

Jak vznikají vrásky během spánku?

Věděli jste, že spánek na tváři je druhá nejčastější příčina předčasného stárnutí pokožky obličeje? Hlava váží okolo 3 až 4,5 kg - tato váha působí na obličej a během spánku na běžném polštáři, způsobuje a napomáhá k vzniku některých vrásek i poškozuje svalové struktury na tváři. Svaly na tváři budou oslabenější a ochabnutejší a působením gravitace bude tvář vypadat spíše unavenější a starší.

"Spánek na boku s tváří natištěnou na polštáři způsobí stlačování pokožky a krátkodobé vrásky. Při špatné poloze obličeje během spánku se časem tyto vrásky stanou trvalými. Spánek na správném polštáři určitě předejde tvorbě vrásek způsobených tlakem během spánku." -- Dr. Nissan Pilest - totaldermacology.com

Polštář zabrání vzniku vrásek během spánku

Polštář proti vráskám je revoluční produkt v oblasti péče o pleť a v boji proti vráskám. Napomáhá zamezovat vzniku vrásek během noci, umožňuje lepší průchod kyslíku do těla nosem, napomáhá úlevě od bolesti a je i vhodnou pomůckou pro lepší zotavení z estetických chirurgických zákroků.

Speciální zahnutý tvar zajistí, že se během noci zbytky krémů nebo sér proti vráskám, které používáte, nesetřou do polštáře ani při spaní na boku.

Unikátní patentovaný design podporuje správnou polohu hlavy při spánku přičemž se tvář během spánku nebo odpočinku nedotýká polštáře. Toto řešení zabrání stlačování tkání a svalů na tváři a čele, čímž zamezuje tvorbu vrásek během spánku.

Polštář proti vráskám je naplněn hypoalergenními syntetickými vlákny té nejvyšší kvality, které imitují pocit polštáře a zároveň jsou dostatečně pružné. Patentovaný tvar s dvojitým výřezem umožňuje spánek na obou stranách bez nutnosti hýbat s polštářem.

Polštář proti vráskám má rozměry 48,3 cm x 25,4 cm x 7,6 cm. Polštář je vytvořen tak aby mohl být použit současně s Vašim polštářem - položíte jej jednoduše navrch. Je možné jej jednoduše přeložit a použít i během cestování jako opěrku za krk během sezení pro optimální oporu krční páteře.

Polštář dodáváme v luxusním bílém saténovém provedení, které si zamilujete. Použitý materiál je lahodící na dotek a slibuje příjemné usínání. Satén je velmi jemný k pokožce a také k vlasům. Vlasy i pokožka se po něm snadno kloužou a to znamená méně vrásek a méně poškozených vlasů.

Použití

Polštář je určen jako doplněk na Váš současný polštář. Tvář umístěte do výřezu, hlava se bude opírat o polštář spánkovou částí, lícem a čelistmi. Tvář se nebude polštáře dotýkat.

Výhody používání polštáře proti vráskám

 1. Nejdůležitější výhoda je, že pomáhá chránit obličej během spánku na boku. Polštář proti vráskám, zabraňuje takovému poškození, protože díky zahnutí designu, tvář "visí" ve vzduchu a nedotýká se polštáře.
 2. Výborná volba jako cestovní polštář - menší rozměry a možnost polštář složit, ho umožňují použít jako oporu krku během cestování ve vlaku, autě nebo letadle. Samozřejmě jako opora krku může být použit i doma při sledování TV nebo čtení.
 3. Výborný jako polštář pro použití pro bezproblémové zotavení se z kosmetických zákroků. Chrání obličejovou část před poškozením během spánku na boku.
 4. Zlepšuje přívod kyslíku během spánku, což napomáhá lepší obnově buněk a odstranění toxinů. Velkým bonusem je eliminace oteklé tváře po probuzení.

Technické informace:

Rozměry: Šířka: 48,3 cm, Výška: 25,4 cm, Tloušťka: 7,6 cm
Barva: bílá, saténové provedení
Výplň: hypoalergenní syntetická vlákna
Praní: Povlečení je vyměnitelné.

4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 2 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
1x
0x
1x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu
person_outlineZákazník 17.12.2019

Dobrý den, s polštářem jsem spokojená, ale chtěla bych dokoupit i povlak. Nevím, kde bych dostala? Děkuji

Povlečení k polštáři výrobce nevyrábí ale doporučuje ho prát: Polštář vložte do síťky a perte spolu s povlečením. Po praní ho mechanicky vysušte.

local_library Odborný poradce biome.cz
78 Odpověď mi pomohla
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.