Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Krém proti vráskám Viterol.A (oči)

Šampon Revita | Proti vypadávání vlasů | posilující | Podpora růstu vlasů | Proti řídnutí vlasů | 15ml
 
Krém proti vráskám - oči
 
Intenzivní gel proti vráskám vytvořen na odstranění vrásek v okolí očí....víc

Běžná cena: 890 Kč
Vaše cena: 790 Kč
(Balení na 2 měsíce léčby)

Skladem Doprava a doručení
15ml (Balení na 2 měsíce léčby)

Krém proti vráskám Viterol.A představuje nejnovější zbraň v boji proti projevům stárnutí pokožky na obličeji a krku. Aktivní složky jsou díky patentované technologii nanokapslí (nanosómy), bezpečně doručeny a uvolněny až v potřebných vrstvách pokožky, čímž je dosaženy výsledky srovnatelné s injekční aplikací. Bez vedlejších účinků a alergických reakcí. Bez lékařského předpisu.

Krém proti vráskám Viterol.A viditelně pozdvihne, zpevní ochablou pokožku a zvýší produkci kolagenu v pokožce. Výsledkem není pouze odstranění vrásek ale pokožka, která vypadá celkově mladší a zdravější. Účinky jsou podloženy 15 lety výzkumu a klinickými testy.

Účinky:

 • Vyhlazuje a zjemňuje pokožku
 • Zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky
 • Napomáhá obnovovat buňky v pokožce
 • Stimuluje produkci kolagenu
 • Ochraňuje pokožku před účinky volných radikálů
 • Zbavuje pokožku kožních pigmentových skvrn (způsobených věkem) snížením produkce melaninu na místech aplikace

Problém

Jedním typem vrásek jsou i mimické vrásky. Tyto vrásky vznikají opakovaným pohybem svalů na tváři. Zpočátku jsou jemné a dočasné ale časem se prohlubují a na tváři zůstávají. Vrásky kolem očí (smích, mhouření), mezi obočím (hněv, soustředění) nebo vrásky kolem úst (smích) jsou stále více výraznější, protože pohyby svalů na tváři se neustále opakují. Navíc, s přibývajícím věkem pokožka produkuje méně kolagenu (kolagen tvoří základ pokožky a je také důležitý pro udržení její pružnosti a pevnosti), což vede k ztenčení pokožky a obecně k jejímu vysoušení ak tvorbě vrásek.

Řešení

Pomocí moderních vědeckých poznatků a nového účinného složení lze zabránit tvorbě nových vrásek a výrazně zjemnit již existující mimické vrásky. Testy prokázaly, že složky v krému proti vráskám Viterol.A, dokáží napomoci zrelaxovat svaly na obličeji tak, aby nedocházelo k častým stahům (podobně jako botox), které jsou příčinou vytváření vrásek. Navíc, účinné látky podporují tvorbu nového kolagenu v pokožce, což v konečném důsledku vede k mladšímu vzhledu pokožky.

Jak krém proti vráskám Viterol.A funguje?

Základem je vysokovstrebateľný gel Viatrozene 29%. Hlavní složka gelu je tvořena peptidy (aktivní složky kolagenu) doplněnými o biaoktívni rostlinné výtažky. Gel účinkuje několika způsoby: Pomáhá uvolnit svaly v místě aplikace (podobným způsobem jako botox), čímž se zpomalí prohlubování a tvorbu mimických vrásek. Aktivuje tvorbu kolagenu v pokožce, čímž se pokožka stává pevnější a pružnější. Také zvyšuje hydrataci pokožky a ochraňuje ji před nepříznivými účinky volných radikálů vytvořených ultrafialovými (UV-A a UV-B) paprsky.

Maximální účinky jsou dosaženy díky speciální technologii přenosu aktivních látek pomocí mikročástic tzv. nanosómů. Nanosómy jsou 200x menší než lidská buňka, díky čemuž se dostanou hluboko do tkání kůže, kde uvolňují aktivní látky s účinností srovnatelnou s injekční aplikací.

Aktivní látky podporují aktivitu lymfatického systému, zvyšují hydrataci a elasticitu pokožky, zabraňují škodlivým účinkům okolí a zjemňují pokožku. Pokožka tak vypadá viditelně zdravější, je jemnější a pevnější s vyhladenejšími vráskami. Krém Viterol.A nepůsobí pouze na zjemnění vrásek, je to způsob celkového omlazení pokožky. Výsledkem používání bude mladší vzhled.

Viterol.A – porovnání s jnými spůsoby odstránení vrásek.

botox

Botox-botulotoxín je toxin, který se vpichuje injekčně do svalů v pokožce na tváři. Vlivem této látky jsou svaly paralyzovány. Stahy svalů nejsou možné a svaly se uvolní. Takovým způsobem se vrásky na tváři zjemní. Botox je účinný, ale pouze dočasný způsob vyhlazení vrásek - po přibližně 4 měsících jeho účinek mizí. Také hrozí vážné vedlejší účinky jako paralyzována tvář nebo padající víčka, pokud není procedura provedena profesionálně.

kolagenové injekce

Vyplňování vrásek kolagenem je oblíbená metoda vyhlazení vrásek. Kolagen se injekčně dopraví do pokožky, kde vyplní vrásky. Zlepšení trvá přibližně po dobu 3 měsíců. U některých lidí se může projevit alergie na kolagen v podobě otoků.

Kyselina hyaluronová - Restylane

Další populární způsob na vyhlazení vrásek. Kyselina hyaluronová se vpichuje do pokožky a výsledky trvají přibližně půl roku. Mezi vedlejší účinky patří zarudnutí nebo otoky.

Viterol.A

Díky unikátnímu složení, působí na pokožku ve více směrech. Patentované mikročástice - nanonsómy (200x menší než lidské buňky) ve kterých jsou obaleny účinné látky, proniknou hluboko do kožních tkání - srovnatelně s injekční aplikací. Nanosómy uvolňují v kůži svůj obsah po dobu až 12-15hodín. Díky tomu se dostanou hlouběji do spodních vrstev pokožky, kde se tvoří vrásky - díky tomuto faktu má krém proti vráskám Viterol A jedinečnou výhodu oproti běžným krémem. Nezáleží a tom jak účinné jsou jednotlivé složky v krému, pokud nejsou schopny proniknout přes pokožku do její spodních vrstev, jejich účinek bude minimální. Ve spodních vrstvách pokožky se nachází síť kolagénových a elastinových vláken - v těchto vrstvách se tvoří vrásky. Krém proti vráskám Viterol.A účinkuje na místech, kde je nejvíce potřebný.

Výsledky testů

Klinické testy na ženách ve věku 25-54 let, po 4 týdenní léčbě ukázaly následující výsledky:

 • 52% zvýšení vlhkosti v tkáních pokožky
 • 61% zvýšení schopnosti udržet vodu v tkáních kůže
 • 22% nárůst pružnosti pokožky

Návod na použití

Krém proti vráskám Viterol.A se nanáší 1x denně před spánkem na umytou tvář. Naneste jemnou vrstvu gelu na místa s vráskami.

Technické informace

Objem: 15ml
Konzistence: okamžitě vstřebatelný gel
Barva: světlá / bez umělých barviv
Vůně: bez vůně / neparfémovaná

O společnosti

DS Laboratories patří mezi světovou špičku v oblasti produktů péče o pokožku a vypadávání vlasů. Firma působí v USA její snahou je vyvíjet produkty nekompromisní kvality a účinnosti. Světový úspěch a uznání i v odborných kruzích si vysloužila hlavně pro mnohé technologické inovace a přínos nových postupů a účinných látek do kosmetického průmyslu

Viatrozene gel 29%

Pentapeptid 18 - neuropeptid s podobnými účinky jako Botox. Uvolňuje svaly na místě aplikace, čímž zpevňuje pokožku a snižuje hloubku vrásek způsobených mimickými svaly.

Dipeptid diaminobutyrol benzylamid diacetát - syntetický peptid s účinkem podobným hadímu jedu. Uvolňuje kontrakce svalů.

Palmitoyl tripeptid-5 - vysoce bioaktivní peptid se schopností stimulovat syntézu kolagenu v pokožce a tak vyhlazovat každý typ vrásek na tváři. Má zpevňující a hydratační účinky. Zvažuje se jeho použití v produktech na zvětšení rtů jako náhrada za kolagenové injekce do rtů.

Palmitoyl tetrapeptid-3 - syntetický peptid, který zvyšuje pevnost a elasticitu pokožky a snižuje zánět (inflamaci). Zpevnění tkání v okolí očí vede ke snížení otoků. Odstranění zánětu vede k potlačení načervenalých skvrn, které jsou často průvodním znakem poškozených tkání. Zánět je přirozená odpověď imunitního systému v oblasti poškozených tkání. Vzniká tak, že v daném místě tělo přesně nadávkuje látku, která funguje jako spouštěč hojení. Tento systém je však se stárnutím těla ztrácí na přesnosti a produkuje tuto látku iv případech, kdy není reálný důvod. Vede to k oslabení schopnosti těla obnovovat poškozené tkáně.

Tetradecyl urea trifluoroacetat - tripeptid, který působí speciálně na zpevnění povislé pokožky. Stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové, která je důležitou součástí pokožky.

Butylen glykol - organická molekula, která pomáhá zadržovat vlhkost v pokožce a zajišťuje její hydrataci.

Teprenón - biomolekula, která prodlužuje životnost buněk pokožky až o 1/3

Lecitin - udržuje vlhkost v pokožce, drží mastné složky a napomáhá ochraňovat celistvost tkání a zabraňuje jejich poškození.

Kyselina ferulová - super antioxidant, chrání pokožku před nepříznivými účinky slunečního záření (ultrafialovým zářením), které je hlavní příčinou stárnutí pokožky.

Extrakt z hlízy zemní mandle - šáchor (Cyperus esculentus / Tiger) - bohatý zdroj vzácných živin, obsahuje vitamíny B, C, E. Výzkum ukázal, že bioaktivní látky z extraktu blahodárně působí na zlepšení elasticity pokožky.

Ibišek pižmový extrakt (Hibiscus Abelmoschus) - zlepšuje pružnost pokožky a pojivových tkání.

Oves setý extrakt (avena sativa kernel extract) - bohatý na vitamíny B1, B2 a vitamin D. B vitaminy dodávají pokožce zářivý, zdravější výraz a vitamín D působí na zvýšení metabolismu kožních buněk.

Extrakt z cibulek narcisu (narcissus tazetta extract) - výzkumy ukázaly, že prodlužuje životnost buněk a posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky vůči vnějším vlivům.

Kopr vonný extrakt (Peucedanum graveolens) - nová složka v kosmetických přípravcích. Stimuluje aktivitu enzymů, které jsou klíčové pro tvorbu elastinu v pokožce a tak dodávají pokožce pružnost a oddalují její stárnutí.

Extrakt z červených mořských řas (Red Marine Algae / Ahnfeltia Concinna) - zvláčňuje pokožku, zvyšuje její pevnost a elasticitu. Zlepšuje buněčnou obnovu. Vědecké studie prokázaly i vliv na potlačování zarudlé pokožky.

Extrakt ze zelených jablek (Malus domestica) - bohaté na výživné látky a proteiny. Extrakt z jablek stimuluje obnovu buněk pokožky, prodlužuje jejich životnost a zpomaluje stárnutí pokožky.

Za jak dlouho je možné vidět výsledky?

Už po prvním týdnu pravidelného používání bude pokožka viditelně jemnější a pevnější. Krém postupně zjemňuje vrásky a odstraňuje skvrny na pokožce způsobené sluncem i malé nedokonalosti na pokožce. Pravidelné používání během dalších týdnů povede k mnohem více viditelným a přesvědčivějším výsledkům.

Proč je třeba během dne používat opalovací krém?

Pokožka se během léčby obnovuje a vyžaduje větší ochranu před škodlivými účinky slunečního záření - což je v podstatě i hlavní důvod předčasného stárnutí pokožky.

Jaký je vhodný věk pro léčbu krémem proti vráskám Viterol.A?

Doporučený věk je kolem 30 let u mužů i žen. Je to věk, kdy se u většiny lidí začínají viditelně projevovat známky stárnutí pokožky.

Jaké jsou vedlejší účinky používání krému proti vráskám?

U lidí s citlivou pokožkou se může projevit jemné podráždění během prvních dnů používání. Pokud se Vám stane tento případ, aplikujte krém méně často během prvních dnů.

Může krém proti vráskám Viterol.A způsobit alergii nebo podráždění?

Viterol.A je hypoalergenní produkt. Znamená to, že u většiny lidí nepůsobí žádné alergické reakce. Lidé, kteří jsou přecitlivělí na některou složku v produktu, by měli přestat používat krém a poradit se s lékařem.

Mohu se opalovat nebo používat samoopalovací krémy během léčby Viterolem.A?

Nedoporučuje se dlouhodobé opalování, protože sluneční paprsky nepříznivě ovlivňují pokožku a jsou hlavním důvodem předčasného stárnutí pleti.

Mohou používat krém proti vráskám Viterol.A i těhotné ženy?

Léčbu během těhotenství nedoporučujeme. Během těhotenství prochází tělo mnohými hormonálními změnami. Pokožka je více citlivá a zranitelná jako jindy. Doporučujeme počkat s léčbou až po skončení těhotenství. Kojící ženy mohou Viterol A používat.

Jak dlouho se může používat krém proti vráskám Viterol.A?

Délka léčby je individuální. Pro dosažení viditelných výsledků doporučujeme pravidelné používání alespoň po dobu 30 dní. Po této dobře je vhodné pokračovat pro udržení výsledků.

Krém proti vráskám - oči
4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 2 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
0x
2x
0x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.