Úvod > > Jak vybrat nejlepší šampon proti vypadávání...

Jak vybrat nejlepší šampon proti vypadávání vlasů?

Věděli jste, že šampon dnes dokáže mnohem víc než jen udržovat Vaši hlavu čistou? Dokáže pomoct stimulovat vlasové folikuly a dokonce aktivovat růst vlasů. Dokáže Vám pomoct udržet vlasy zdravější, silnější a plnější účes po delší dobu.

Léků proti vypadávání vlasů je mnoho a často se velmi liší. Jedna z nejjednodušších metod léčby je výměna běžného šamponu za léčivý šampon vyvinutý speciálně na boj proti vypadávání vlasů. Pro ty, kteří se straní každého léku, existují šampony, které zvýší cirkulaci krve v pokožce a otevřou póry pro lepší růst vlasů. Je však velmi těžké vybrat si správný šampon proti vypadávání vlasů bez základních vědomostí o možnostech, které na trhu existují.

Vybíráme správný šampon proti vypadávání vlasů

Příčiny vypadávání vlasů se liší od člověka k člověku - od nedostatečné stravy až po genetické vlivy. Je velmi důležité vybrat si léčbu, která bude účinkovat na konkrétní příčinu. Naše cesta tedy začíná porozuměním, proč vlasy řídnou a vypadávají, protože ne každá příčina vypadávání vlasů může být odstraněna jednoduchou změnou šamponu.

Pokud je vypadávání vlasů způsobené nedostatečnou výživou, zlozvyky jako kouření nebo namáhání vlasů, dobré výsledky se mohou dostavit změnou životního stylu v kombinaci s léčivými účinky vhodného šamponu. Pokud však je příčinou vypadávání vlasů dědičnost, je nejvyšší čas vyrazit do boje se silnými zbraněmi, které si umí poradit i s nadbytkem dihydrotestosteronu. ( DHT - nejčastější příčina vypadávání vlasů )

V každém případě, vhodný šampon proti vypadávání vlasů by měl určitě obsahovat některé klíčové složky a na druhé straně by v žádném případě jisté složky obsahovat neměl.

Důležité složky šamponu proti vypadávání vlasů

Nejlepší šampon proti vypadávání vlasů není ten, který je nejvíce známý a ani ten, který vidíte nejčastěji v reklamě. Kvalita se hodnotí podle látek, které šampon obsahuje. Nejlepší šampon proti vypadávání vlasů bude určitě obsahovat některé hlavní účinné látky a rozhodně by měl být obohacen složkami, které stimulují růst vlasů a prospívají zdraví pokožky.

Soustřeďte se na

  • Látky na zlepšení cirkulace krve v pokožce (zlepšuje se tím přísun výživných látek z krve )
  • Látky, které dokonale očistí pokožku od mazu ( obsahuje velké množství DHT ) a prospívají zdraví pokožky
  • Výživné látky a aktivátory - dodají vlasům potřebné živiny a aktivují jejich k novému růstu.

Vyhýbejte se

  • Silným nebo toxickým chemikáliím. I v dnešní době existuje velké množství přípravků, které vlasy vysloveně poškozují. Týká se to jednoznačně odbarvovače vlasů nebo přípravků s obsahem SLS nebo SLES.
  • Vůním do vlasů a deodorantem.

Člověk aby se stal odborníkem na vypadávání vlasů aby se mohl lépe rozhodnout...

Všichni to známe - pokud chceme vyřešit nějaký zdravotní problém, zajdeme za lékařem. Lékař předepíše lék, v lepším případě nás lék vyléčí a život běží dál. Málo lidí se opravdu zajímá o to, jakým způsobem nám ten lék pomohl - hlavně, že pomohl.

S problémem vypadávání vlasů je situace trochu složitější. Díky množství příčin vypadávání vlasů, neexistuje jeden univerzální lék na vypadávání vlasů. Dokonce se často setkáváme i s lékaři, kteří o tomto problému vědí velmi málo a nepovažují ho za " opravdový " problém. Zařazují ho do dříve oblasti estetických problémů.

Bohužel v dnešní době je trh zaplněn šampony proti vypadávání vlasů s lákavou reklamou, které slibují výsledky během několika dní. Často jsou to přitom jen lépe " oblečené " kopřivové šampony. Při vší úctě ke kopřivě a její léčivým účinkem - tato léčba ve většině případů vypadávání vlasů u mužů nebo u žen nestačí. Složení šamponu je tedy základ. Vhodný šampon by měl v návodu podrobně uvádět, jaké účinné látky obsahuje a jak tyto pomohou proti vypadávání vlasů.

Pro správné rozhodnutí Vám určitě nemůže stačit, pokud najdete šampon, který uvádí, že obsahuje komplex výživných látek nebo komplex růstových faktorů a věty podobného stylu.

Pamatujte - vhodný šampon proti vypadávání vlasů dá vlasům šanci uspět v boji proti vypadávání vlasů. Používejte zvolený šampon proti vypadávání vlasů přinejmenším 4-6 týdnů aby vlasy měli čas vyrůst a reagovat na léčbu. Také se ujistěte, že používáte šampon přesně podle návodu výrobce.

Vybrali jsme

Do naší nabídky jsme se po důkladném zvážení rozhodli zařadit tři ze seznamu těch nejlepších šamponů proti vypadávání vlasů. Šampon Revita je zástupcem vědeckého pokroku a použití nejmodernějších technologií a bio šampon Revivogen je jeden z nejúspěšnějších bio šampónů v historii. Navíc je šampon Revita doplněn o účinný kondicionér s látkami proti vypadávání vlasů, zatímco Revivogen kondicionér působí na zahuštění vlasů. Oba zmíněné šampony zaznamenávají u pacientů na celém světě velmi dobré výsledky. Do třetice - šampon FOLIVITAL PRO je náš poslední přírůstek do rodiny TOP šamponů. Obsahuje to nejlepší z předchozích dvou šamponů - kofein, saw palmetto, biotin, zikok, aminokyseliny a mnohé další. Tento šampon je naším favoritem pro použití na všechny typy vypadávání vlasů.

Šampon proti vypadávání vlasů Revita

Šampon od společnosti DS Laboratories, která se již několik let soustředí hlavně na vývoj léků proti vypadávání vlasů. Revita je označován jako jediný šampon na trhu, který v sobě kombinuje látky s účinkem proti DHT, protizánětlivé látky a účinné antioxidanty. Stimuluje růst nových vlasů i dodává vlasům potřebné živiny a udržuje přirozenou vlhkost ve vlasech. Revita je první pomoc pro každého, kdo vypadávání vlasů nebere na lehkou váhu.
Zjistěte více o šamponu Revita

Bio šampon proti vypadávání vlasů Revivogen

Revivogen - šampon, který využívá pouze bio přírodní ingredience a díky svému složení  je vhodný k léčbě genetického vypadávání vlasů. Tento šampon dokonale očistí vlasy ale jim i dodá energii od konečků a stimuluje růst nových vlasů. Šampon obsahuje i dobrý poměr minerálů a výživných látek a je vhodný pro denní používání. Vhodná bio volba pro udržení hustých a lesklých vlasů.
Zjistěte více o šamponu Revivogen

Šampon proti vypadávání vlasů FOLIVITAL PRO

Revivogen - šampon, který využívá pouze bio přírodní ingredience a díky svému složení  je vhodný k léčbě genetického vypadávání vlasů. Tento šampon dokonale očistí vlasy ale jim i dodá energii od konečků a stimuluje růst nových vlasů. Šampon obsahuje i dobrý poměr minerálů a výživných látek a je vhodný pro denní používání. Vhodná bio volba pro udržení hustých a lesklých vlasů.
Zjistěte více o šamponu FOLIVITAL PRO

Někdy pouze jednoduchá výměna šamponu nestačí. Snažte se vyvarovat se stresu, protože poškozuje vlasy. Dalším krokem k ještě účinnější léčbě je přidat k šamponu vlasový aktivátor, který šampon vhodně doplňuje.

Jak vybrat nejlepší šampon proti vypadávání vlasů? Průměrné hodnocení: 3.9 15 hodnocení
Doporučené čtení
Související čtení z knihovny