Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. >
 4. Pilulky na hubnutí Oxotrin 60tbl.
Pilulky Oxotrin | Podpora hubnutí | Podpora spalování tuků | Metabolismus | 60tbl
 
zoom_in
 
 • 100% přírodní
 • Silná termogenická složka pro urychlení metabolismu
 • Podporuje spalování tuků
 • Přírodní složka Glukomannan dokáže účinkovat jako prostředek k potlačení chuti k jídlu
 • Více energie po celý den
 • Pro muže i ženy
...víc

AKCE!: 1150 Kč 805 Kč
(na 1 měsíc)

Skladem Doprava a doručení
60tbl (na 1 měsíc)
Prášky na hubnutí bez yoyo efektu, které znižují chuť do jídla.

Tablety na hubnutí Oxotrin obsahují patentovanou termogenickou složku, jejímž úkolem je výrazně urychlit metabolismus. I proto jsou vhodné na správné hubnutí pro muže i ženy.

Co je zdravé hubnutí:

 • hubnutí bez JOJO efektu
 • bezpečné hubnutí pro každého
 • rychlejší metabolismus a spotřeba energie
 • rychlejší spalování tuků, a současně zachovává nezměněnou strukturu svalů
 • menší chuť k jídlu

Dobře fungující metabolismus pro správné hubnutí

Metabolismus je proces přeměny jídla na energii, kterou tělo potřebuje pro fungování. Nesprávné fungující nebo zpomalený metabolismus může být jednou z příčin ukládání tuku a nadváhy.

Unikátní komplex bylin a přírodních látek v tabletách na hubnutí Oxotrin podporuje lepší a rychlejší fungování metabolismu a v kombinaci se zdravým stravováním a přiměřeným pohybem může výrazně urychlit úbytek hmotnosti až několikanásobně.

Speciální složení v tabletách na hubnutí Oxotrin způsobuje termogenický efekt - důležitou složkou hubnutí, která urychluje metabolismus a napomáhá lépe spalovat tuky.

Přírodní složka Glukomannan dokáže účinkovat jako prostředek k potlačení chuti k jídlu.

Tablety na hubnutí Oxotrin jsou 100% přírodní a bezpečný doplněk výživy pro všechny, kteří chtějí hubnout.

Termogenický efekt

Tělo spaluje více kalorií a tuků. Efekt dosažen působením složek, které mají pozitivní vliv na metabolismus. Některé z nich simulují hladiny adrenalinu, který urychluje metabolismus a spalování tuků. Výzkumy ukazují, že účinnější jsou kombinace více látek s termogenickým účinkem.

Složení Množ.
Glucomannan 90% 100mg
Kofein 84mg
Acetyl-L-karnitin 50mg
L-tyrosin 50mg
Extrakt z malin 10:1 500mg
Zelená káva 40:1 1000mg
Africké mango 10:1 250mg
Capsicium 8:1 100mg
Řasa Bladderwrack 5:1 50mg
Chróm pikolinát 68mcg
Zdravé hubnutí je 100% bezpečné, bez yoyo efektu, zlepšuje spalování tuků a metabolismus a snižuje apetit.

Jak dochází k hubnutí?

Hubnutí je vědomý proces snižování tělesné hmotnosti. Hubnutí nastává pokud člověk přijme méně kalorií (energie) jako jeho tělo spotřebuje. Následně si zbytek potřebné energie tělo vezme z uložených zásob - z tuku.

Správné hubnutí je pro tělo bezpečné, zlepšuje metabolismus a spalování tuků, je dlouhodobé a bez Yo-Yo efektu (opětovného nabírání tuku).

Tablety na hubnutí - účinky přírodních látek

Glucomannan 90% - vláknina extrahovaná z kořenů rostliny Konjac (elephant yam, zmijovec). Často se používá v lécích na hubnutí, protože zpomaluje vstřebávání cukrů a tuků z trávicího traktu. Napomáhá udržovat hladinu cukrů a cholesterolu v normě. Po použití v žaludku zvětší svůj objem a vyvolává pocit nasycenosti, čímž zabraňuje časté konzumaci, což vede k úbytku hmotnosti.

Kofein - má stimulující účinek, urychluje metabolismus a napomáhá spalování tuků

Acetyl-L-karnitin - aminokyselina, která hraje důležitou roli v procesu hubnutí. Umožňuje přeměňovat více tuků na energii, čímž zabraňuje ukládání tuků a tak podporuje hubnutí. Léčba touto látkou také napomáhá snižovat chuť k jídlu.

L-tyrosin - další aminokyselina, která potlačuje chuť k jídlu a zlepšuje funkci štítné žlázy. Vědci věří, že je speciálně účinný při hubnutí zvýšené hmotnosti způsobené stresem.

Extrakt z malin - používá se v tzv. "Spalovačech tuků", protože podle některých výzkumů funguje jako urychlovač metabolismu. Výsledky testů potvrzují, že tato látka urychluje rozklad tuků a pomáhá v těle uvolňovat více hormonu adiponektinu, o kterém se vědci domnívají, že hraje důležitou roli při udržování správného metabolismu a hladiny cukrů v těle.

Zelená káva - Klíčovou složkou zelené kávy je kyselina chlorogenová. Je to bezpečný a efektivní rostlinný extrakt, který pomáhá dosáhnout nižší obsah tuku. Udržuje rovnováhu hladiny cukru v krvi po jídle. Podporuje glukózovou toleranci a zdravou koncentraci lipidů.

Africké mango - výzkumy prokázaly významné zlepšení při léčbě diabetu a obezity. Napomáhá zvýšení tzv. termogeneze - rychlejšímu spalování tuků.

Capsicium - pro své příznivé účinky je extrakt z papriček často používaná přísada pilulek na hubnutí. Mezi nejhlavnější účinky patří tzv. termogenický efekt. Zvyšuje tělesnou teplotu a metabolismus, čímž umožňuje spalovat tělu více tuků.

Bladderwrack řasa extrakt - podporuje aktivitu štítné žlázy. Nesprávně fungující štítná žláza může být příčinou nadváhy, protože mimo jiné kontroluje správné fungování metabolismu, tvorbu energie a tělesné teploty. Řasa obsahuje jód, který je potřebný pro bezchybné fungování štítné žlázy.

Chrom pikolinát - podle výzkumů tento minerál napomáhá udržovat vyrovnanou hladinu cukru v krvi, která je důležitá při každé zdravé dietě. Snižuje objem tuků v těle a snižuje chuť na vysoce-kalorická jídla.

Mladá žena stojí na váze a těší se, že zhubla. Zhubla zdravě s pomocí tablet na hubnutí Oxotrin

Tablety na hubnutí - časté dotazy

Jak tablety na hubnutí pomáhají snižovat hmotnost?

Obsažené látky zvyšují účinnost základních termogenických enzymů, které spalují tuk. Zvýšení aktivity těchto enzymů urychlí metabolismus a tak tělo spaluje tuky rychleji. Společně tak urychlí spalování tuků a hubnutí.

Kolik kilo mohu zhubnout pokud budu užívat prášky na hubnutí?

Pilulky na hubnutí by měly být užívány vedle vhodné stravě a přiměřenému pohybu, protože to je ten nejzdravější způsob jak zhubnout. Výsledky klinických studií na lidech s nadváhou ukázaly, že při správné stravě a pohybu bylo možné zhubnout od 3 až do 11 kil v průběhu 8 týdnů. Přičemž až 80% z toho bylo tvořeno tukem. Hubnutí průměrně 1 kilo za týden se považuje za zdravé avšak rychlejší hubnutí není tělu prospěšné a obvykle končí odebráním hmotnosti na původní úroveň.

Jak tablety na hubnutí ovlivní mou chuť k jídlu? Je to lék na snižování chuti k jídlu?

Tabletky fungují jinak než léky na snižování chuti k jídlu. Oxotrin má termogenický účinek. Termogenické látky pomáhají tělu přeměnit uložený tuk na tepelnou energii a snižovat hmotnost mnohem rychleji než kdybyste pouze snížili přísun kalorií. Nepotřebujete drastické omezování jídelníčku pokud užíváte tyto tablety na hubnutí.

Musím změnit stravu během užívání tablet na hubnutí?

Mnoho lidí přibírá, protože jedí nevhodnou stravu nebo jedí příliš mnoho. Pokud se stravujete americkým způsobem života, bude nutné stravu mírně upravit abyste pomohli tělu dostat se do stavu, kdy může začít spalovat tuky. Omezení přísunu kalorií je klíčové při každé dietě ale nemusí to být vždy bolestivý proces. Doporučuje se snížit přísun kalorií na 1800 denně, jíst 4- 5 jídel denně a rozdělit stravu na přibližně 45% karbohydrátů, 35% proteinů a 30% tuků.

Musím cvičit pokud beru tablety na hubnutí?

Cvičení nebo pohyb je nedílnou součástí každého programu na hubnutí z několika důvodů.

 • Umožňuje tělu pálit více kalorií
 • Pomáhá udržovat a zvyšuje množství svalů v těle a tak zvyšuje rychlost metabolismu
 • Zpevňuje svaly a pomůže Vám vypadat lépe při snížené hmotnosti
 • Napomáhá kardiovaskulárnímu systému s oběhem krve, následkem čehož se dostává více výživných látek do svalů a orgánů, což napomáhá procesu pálení tuků
 • Pomáhá Vám cítit se a vypadat lépe, což je motivace abyste v tomto procesu pokračovaly.

Množství cvičení je zcela na Vás ale podstatné je se hýbat. Dokonce i obyčejná chůze 3 krát týdně výrazně zvyšuje šance na úspěch.

Co když přestanu užívat tablety na hubnutí po dosažení cílové váhy? Vrátí se moje váha nazpět?

Složky v pilulkách pomáhají urychlovat hubnutí tak, abyste dosáhli úbytek hmotnosti pokud možno rychleji a správně. Klíčem k udržení správné váhy je dodržování principů zdravé stravy a pohybu. Tyto prvky udržují tělo v rovnováze a zaručí dlouhodobé udržení správné hmotnosti.

Proč jsou tyto tablety na hubnutí tak účinné?

Pilulky Oxotrin obsahují více účinných látek, které urychlují metabolismus a tak urychlují spalování tuků. Jídlo které sníte se tedy přemění na energii rychleji a nezůstane v těle kde by mohlo být uskladněny v podobě tuku. Všechny látky v tabletách jsou pečlivě vybrány a namíchané pro maximální účinnost na urychlení metabolismu a spalování tuků.

Užívání tablet také zvýší hladinu energie během diet a udrží fyzický výkon. Bojují s nadváhou z různých úhlů ale základem zůstává urychlení metabolismu pro bezpečné spalování tuků.

Je možné zhubnout i zdravě. Kolik jste zhubli zjistíte jednoduše pomocí metru na hrudníku, břiše a stehnech.

Dávkování

Doporučené množství - 1 tableta na hubnutí 2x během dne, nejlépe s jídlem. Podle možností neužívejte tablety po 17 hodině večer.

Nedoporučuje se pro mladistvé a těhotné nebo kojící ženy.

Často vyhledávané výrazy: Oxotim, tablety Oxotrim, hubnutí Oxotrim, Oxotrin

Spuštěním videa souhlasíte s podmínkami používání služby Youtube.
Spuštěním videa souhlasíte s podmínkami používání služby Youtube.

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.