Biome platební možnosti
C
CJ, 35let
dobre na vlasy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Těžko se vyjádřit ci omega pomaha přímo proti vypadávání vlasů, kedze tyto pilulky beru spolu s mnozstvím dalších vitaminů. Podle informací ktere mam je to vsak nevyhnutelný prvek pro zdrave vlasy a ked připravek pochazi od firmy Biovea od které jsem vyzkoušel uz několik léků, nemam žádný důvod si myslet že by nefungovalo. Biovea je super znacka. Dakujem za prodej omega 3 iu nas.

pozitivny vplyv na vlasy

N
Norika, 34let
"všelék"
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Omega 3 tabletky jsou super doplněk zabírají mi na množství různých věcí - cítím se veselejší a mám více elánu, bydlím velmi málo nemocná (ne nadarmo nás naše babky tímto tlačili, co se týká vlasů všimla jsem si účinku, ale používám i Biošampóm se Saw palmety takže nevím jestli je účinek závislý pouze na omega 3. A pro mě velmi důležitý fakt utlumila se mi alergie.
Doporučuji i lidem, kterým vlasy nevypadávají.

má nespočet účinků a plusů
výborně se polykají
perfektní cena

P
Petr, 35let
mastné kyseliny
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Jsem velmi spokojený se servisem biome.cz, rychlý a spolehlivý nákup a navíc produkt, který jsem si zakoupil je velmi účinný. Všiml jsem si že, mi začaly vyrůstat malé vlasy na místě, kde jsem měl pleš. Mimo jiné mi doktor doporučil omega 3 kvůli poruchám spánku, kterými jsem trpěl. Spím mnohem klidnější a budím se již pouze 1 či 2x za noc. Ještě jednou moc děkuji.

rychlý nákup
produkt zaberá

nic

K
Keira, 26let
pokožka
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

3 omega mám zatím jen pá týdnů, proto asi nejsem ještě úplně schopná ohodnotit účinek. Beru ho na kožní problémy a ekzémy samozřejmě kromě jiných léčiv, toto je jen doplněk, který prý pomáhá. Uvidí se ...

N
Natalie, 30let
doplnok
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Beru ho jen tak a mám z toho dobrý pocit, že dělám něco pro své tělo :)

E
EliškaSZ, 25let
zázrak
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tento zázrak pomáhá snad na všechno - brala jsem ho nejprve na posílení vlasů a všimla jsem, že se mi zlepšil zažívací trakt jsem o moc méně nemocná a kromě toho mám pevnější nehty. Nevím jestli to všechno způsobilo 3 omega, ale nic kromě tohoto neužívám. hihi

méně nemocí
penější nehty
posílení vlasů
posílený zažívací trakt

vůbec nic

D
David, 28let
dlhodobej ucinek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Pokud jde o rybi olej, ktery je v 3 omega, potvrzuji, ze zlepsuje stav imunity. Uzivam ho uz pres rok a nebyl jsem vazne nemocny.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.